Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Heyah Konto dostępne w Google Play

Heyah Konto dostępne w Google Play

Q! 27 Marca 2012 11:51

0 0

Heyah udostępniła dla systemu Android aplikację, która pozwala użytkownikom tej usługi na zarządzanie kontem z poziomu telefonu.

Aplikacja Heyah Konto pozwala m.in. na sprawdzenie stanu konta, jego ważności, nazwę aktywnej taryfy czy własny numer telefonu. Użytkownicy usługi Mix mogą też sprawdzić brakującą wartość zadeklarowanych doładowań czy datę, do kiedy doładowania powinny zostać wykonane.

heyah konto heyah konto heyah konto heyah konto heyah konto




Z Heyah Konto skorzystać mogą właściciele telefonów z systemem Android 2.1 Eclair i nowszym oraz użytkownicy wszystkich taryf Heyah. Aplikację pobrać można ze sklepu Google Play pod tym adresem.

Warto przypomnieć, że to już druga dedykowana aplikacja udostępniona przez Heyah. Pierwszą z nich był komunikator Freeyah, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości. Operator zapowiedział już kolejne aplikacje, które usprawnią korzystanie z jego oferty.

Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    11. ~globulka  2012-03-27 15:17:46  host: 178.180.12.70.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Aplikacja fajna, zabawi widget trochę na moim ekranie glowbym, pokazuje aktualny stan konta oraz ilość danych jaka została to wykorzystania.

  • 0

    13. ~  2012-03-27 15:56:44  host: z54-13.opera-mini.net

    Co oznacz czerwona kreska w okręgu wokół łapy?

  • 0

    14. ~kostuch  2012-03-27 16:00:58  host: 232-149.sunnet.com.ua

    @kiel w aplikacji nie pobiera ci danych z pakietu

  • 0

    15. ~  2012-03-27 16:06:23  host: z57-13.opera-mini.net

    Co to widget ? Tło czy co ?

  • 0

    16. ~  2012-03-27 17:34:42  host: user-164-127-167-154.play-internet.pl

    W Tak Taku jest taka aplikacja. Calkiem fajnie zaprojektowane graficznie.

  • 0

    17.  2012-03-27 19:16:18

    Trochę sztumska ta aplikacja, można z niej korzystać tylko jeśli posiada się pakiet netu od heyaha, po wifi nie ma takiej opcji. Boruta jednym słowem. Playowa aplikaca wypada dużo lepiej

  • 0

    18. ~patriotka  2012-03-27 20:25:37  host: user-164-127-22-220.play-internet.pl

    @17 Takimi słowami pokazujesz prawdziwą chorą polską mentalność... To jasne, że taka aplikacja wymaga połączenia z internetem non stop. Od tego są pakiety (w heyah i tak masz najtańsze). Gratuluję Ci, skoro używasz smartfona bez pakietów transmisji danych... Polska...

  • 1

    19.  2012-03-27 20:35:57

    Mam pakiety danych wykupione jak najbardziej tyle że w play, karta heyah to ta zamówiona z zerowym stanem konta, więc chciałem parę rzeczy sprawdzić a że mam wifi więć dlaczego miało by nie działać?? Jakoś aplikacja playa działa przez wifi mimo że też ma ograniczenia.

  • -2

    20. ~rossie  2012-03-27 20:41:36  host: user-46-113-59-135.play-internet.pl

    Chcesz sprawdzić środki na koncie Play z aplikacji dla Heyah? No to powodzenia. Chcesz używać takiego programiku to przejdź do Heyah. I tak mają lepszą ofertę.

  • 2

    21. ~  2012-03-27 20:44:55  host: V32-04.opera-mini.net

    Buahaha i lepsza cena za minute do Play - tylko 80 groszy za minute.

  • 2

    22.  2012-03-27 20:52:37

    20# czytaj ze zrozumieniem a jak nie potrafisz to idź do szkoły

  • 0

    23.  2012-03-27 21:52:49

    To jest mega dobre, nie trzeba wpisywać jakichś beznadziejnych kodzików (gdzie trzeba znać kilka - w zależności od tego jakie chce się wiadomości otrzymać), no i specjalnie się na stronce logować też nie trzeba :) Wszystko pod kontrolą za jednym kliknięciem... to się chwali :)

  • 1

    24. ~  2012-03-27 21:54:49  host: v04-15.opera-mini.net

    Zuza, ekhm, mearketingowcu, zalozylas sobie konto, zeby znow spamowac pod wszystkimi artykulami o tmombile? Myslisz, ze uzytkownicy Telepolis nie widza, ze ostatnimi czasy jakos wiele pochlebnych komentarzy sie pojawia?

  • 0

    25.  2012-03-28 01:15:50

    Dlaczego, żeby sprawdzić szczegółowo swoje konto w Heyah, trzeba: być posiadaczem smartfona wyłącznie z systemem Android i jeszcze dodatkowo instalować jakąś durną i jeszcze bardziej pozbawiającą nas prywatności, aplikację? Jeżeli dla kogoś, wprowadzenie do książki telefonicznej kilku krótkich kodów stanowi problem, to niechaj Heyah, umożliwi sprawdzenie statusu WSZYSTKICH usług ( w tym MB z pakietów internetowych ) poprzez eBok *111#. Zapamiętanie tego kodu nie przekracza chyba możliwości każdego użytkownika. Osobiście "Heyah konto", może to być dla mnie niekonieczną ciekawostką i to wyłącznie jako ALTERNATYWA dla rozwiązań tradycyjnych. Wprowadzanie takiej aplikacji, jako jedynego sposobu kompletnego wglądu w nasze konto, nie jest w porządku.

  • 0

    26.  2012-03-28 02:11:20

    Toms, o co oburzenie? Najwięcej telefonów obecnie to smartfony, a że nie jesteśmy najzamożniejszym krajem, najwięcej takich smartfonów ma Androida, albo nie ma żadnego systemu i może się ratować tylko kodem. Ja takiego Androida mam i dla mnie to wielkie ułatwienie i myślę, że nie jestem w tym sam ;) pozdro

  • 0

    27.  2012-03-28 08:07:53

    Toms, wyobraź sobie taką promocję: "żywiec rozdaje swoje produkty, za darmo". A taki Ty, narzeka, że pije tylko Tyskie:-). Czy ktoś Cie zmusza do używania tej aplikacji? Czy ktoś Ci broni używania krótkich kodów? Sorry, ale czy musimy krytykować wszystko? Ba ja mam krzywe nogi, kiedy ...:-)

  • 0

    28.  2012-03-28 09:27:10

    26, 27 - Posiadam Defy, a więc telefon z Androidem. Wkurza mnie polityka T, bo od lat nie ma możliwości sprawdzenia MB, o czym wielokrotnie tutaj pisałem i nie byłem w tej opinii odosobniony. Dlaczego więc, z z uporem maniaka T- Mobile nadal nie pozwala sprawdzić tych nieszczęsnych MB w klasyczny sposób? Gdyby właśnie był wybór - kto chce, sprawdza kodem, a inny poprzez "Heyah konto" , wówczas było by to rozszerzenie możliwości i nikt rozsądny by nie narzekał. To tak , jakby to wasze darmowe piwo było tylko dla tych, co chodzą nago po ulicy ;-)

  • 0

    29. ~  2012-03-28 13:45:00  host: 213-238-69-126.adsl.inetia.pl

    Wybierają po prostu najbardziej przyszłościowe systemy i tyle, proste i logiczne... pchać się w windows phone który ma mniej niż 4% rynku nijak ma sens, tak samo Bada, która nie wiadomo czy nie zmieni się w tinzen...

  • 0

    30. ~amadeusz  2012-04-19 16:13:02  host: 89-78-171-133.dynamic.chello.pl

    A Heyahlike widzieliście? Dla mojego Samsunga Galaxy Mini to wybawienie, apka Facebook nie chciała chodzić poprawnie, a HeyahLike śmiga jak szalona ^^

  • 0

    31. ~Heyauser  2012-06-26 12:09:11  host: user-46-112-215-93.play-internet.pl

    Zainstalowałem sobie tą aplikację ostatnio i muszę stwierdzić z wielkim smutkiem, że NIE DZIAŁA :( Mam numer w heyah od kiedy tylko się pojawili, a uruchamiając aplikację dostaje tylko puste hasło: " błąd! Twój numer nie jest w w heyah. Dołącz do nas - sprawdź ofertę na www.heyah.pl/przenies-numer" Jakiś absurd to jest :(

Dodaj swoją opinię