Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Heyah: do 20% więcej za doładowania w weekendy

Heyah: do 20% więcej za doładowania w weekendy

Q! 5 Stycznia 2012 16:47

0 0

Heyah przygotowała kolejną edycję promocji doładowań. Wybrane doładowania zrealizowane w ciągu dwóch kolejnych weekendów premiowane będą dodatkowymi środkami.

Za doładowanie kwotą z przedziału od 30 do 150 zł, użytkownik otrzyma 20% więcej środków do wykorzystania. Doładowanie kwotą powyżej 150 zł oznaczać będzie dodatkowy bonus w wysokości 30 zł.




Promocja trwa przez dwa kolejne weekendy, czyli od 7. do 8. i od 14. do 15. stycznia. Zasilenia należy dokonać na stronie operatora pod tym adresem.

Dodatkowe środki można wykorzystać na dowolne usługi, bez ograniczenia czasowego. Z promocji skorzystać mogą użytkownicy Heyah oraz Heyah Mix.

Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8.  2012-01-05 19:31:37

    Internet z lejkiem darmo mogli by dać zamiast smsów.

  • 0

    9. ~  2012-01-05 19:51:09  host: z16-13.opera-mini.net

    Internet z lejkiem darmo już jest.

  • 0

    10. ~  2012-01-05 20:03:24  host: 178.182.103.188.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    9 całe 100 MB jeden pakiet ot wszystko.

  • -2

    11.  2012-01-05 20:09:30

    KRISS (2), (o ile nie jesteś kolejnym trollem - bez urazy ;-) ), skąd niby masz informację, że od 13.03 nowa oferta w Heyah?

  • 0

    12. ~  2012-01-05 20:25:07  host: z09-11.opera-mini.net

    DanielR, pewnie spodziewa sie, ze dadza na 8urodziny

  • 1

    13. ~  2012-01-05 20:40:41  host: z09-11.opera-mini.net

    czy dzialaja wam dzisiaj sms w play? Znajomi sie skarza ze maja problemy. Wiecie moze, czy jest jakas awaria?

  • 0

    14. ~zenek73  2012-01-05 21:10:44  host: 89-73-63-25.dynamic.chello.pl

    Wyjaśnijcie mi proszę - a co z TT? Czy jeśli jest jakaś promocja Heyah to jest to automatycznie promocja także w TT? Bo jeśli nie to jakaś posucha u mnie :/

  • 0

    16. ~  2012-01-05 22:24:03  host: z06-16.opera-mini.net

    Co ma być w tej nowej ofercie od 15 marca ?Pierwsze słyszę skąd te wiadomości ?

  • 1

    17. ~abc  2012-01-05 22:44:53  host: public-gprs17294.centertel.pl

    super ;D do doladowania 30zl dostane 6zl z tej promocji plus 3zl z heyah klubu :D 39zl za 30 ;D cos pieknego, do tego przebieraj wybieraj za darmo wybiore miesiac polaczen po 25gr do wsyzstkich sieci :) heyah jest najtanszy i najlepszy

  • -2

    19. ~  2012-01-06 07:10:58  host: public-gprs71853.centertel.pl

    Mózgi z Heyah (znanej także jako "Sieć dla dzieci") przekalkulowali, że nikt nie doładowuje w weekendy i im statystyki spadają? :-)

  • -2

    20.  2012-01-06 08:51:26

    Kto będzie się teraz bawił w weekendowe zasilenie z bonusem, jeśli przed chwilą było podwójne doładowanie? Chyba Heyah nie przemyślała do końca tej promocji.

  • -1

    21. ~  2012-01-06 10:58:28  host: z08-07.opera-mini.net

    Dla mnie jedynymi plusami w Heyah są darmowe SMS-y w sieci i przedłużanie ważności konta po każdej czynności telefonicznej + po skorzystaniu z Internetu. Reszta to kicha. Gdyby jeszcze te SMS-y były darmowe do wszystkich sieci, byłoby doskonale, bo jeśli chcę mieć do kogoś zupełnie darmowe SMS-y, to muszę nas obojga przenieść do Heyah, co dla tej drugiej osoby może być problemem, bo np. nie ma drugiego telefonu. A tak, jeśli darmowe SMS-y byłyby do wszystkich sieci, to ja miałbym do wszystkich darmowe SMS-y, a reszta mnie nie interesje :D

  • 1

    22. ~rademenes  2012-01-06 11:16:51  host: 188.146.143.155.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    oferta spoko, a co oni sobie tam kalkulują to ich sprawa, ważne że ja na tym ich kalkulowaniu będę dychę do przodu :-)

  • 0

    23. ~  2012-01-07 00:21:19  host: z48-15.opera-mini.net

    SMS do wszystkich sieci są w pakiecie za 9zł :) , ale minus to to, że nie można dublować tego pakietu. Za 2 tygodnie się kończy, a ja już wykorzystałam 974 sms. :-( Nie można włączyć od razu kolejnego ? Marta

  • 0

    25. ~Adament  2012-01-09 11:56:38  host: 213-238-66-126.adsl.inetia.pl

    ~20 nie każdy skorzystał z podwójnego doładowania :)zresztą najwazniejsze chyba, ze sie sporo dzieje i to w dobra strone teraz trzeba tylko poczekac na odswiezenie oferty.

  • 0

    26. ~Pietrucha  2012-01-09 14:33:02  host: public15290.xdsl.centertel.pl

    Bardzo przyjemna promocja :) już skorzystałem co prawda z podwójnego doładowania, ale na to też się skuszę:) im więcej darmowych złotówek tym lepiej chyba :)

  • 0

    27.  2012-01-09 21:30:59

    19@ Oczywiście macdonald jest też tylko dla dzieci, w multikinie lecą tylko animowane filmy, a w biedronce kupują same biedaki. Więc nie opowiadaj mi tu o sieci dla dzieci, bo jako pełnoletni umiem już kalkulować i wykalkulowałem właśnie, że w Heyah opłaca mi sie najbardziej.

  • 0

    28. ~Staszek  2012-01-10 14:18:28  host: public7159.xdsl.centertel.pl

    Dla mnie także oferta Heyaha jest idealna, do tego teraz w weekendy dają 20 % a wcześniej było podwójne doładowanie. Do tego niskie stawki za połączenia. Wielki +

  • 0

    29. ~wirek  2012-01-10 22:17:50  host: user-188-33-77-225.play-internet.pl

    Te promocje zrobili raczej dla użytkowników Mixa, bo oni nie mieli 2XHeyah-> prepaidowcy na bank załadowali podwójnie. Kasa jak zawsze na wszystkie usługi i bez terminu ważności.

  • 0

    30. ~link  2012-01-17 23:16:54  host: 178-37-168-98.adsl.inetia.pl

    @28, widziałeś przecieki o nowej ofercie? Telepolis dało screena kilka dni temu na FB: 25 gr w kraju, 39gr do UE, 16 zł za pakiet 1GB. Oferta Heyah jest dobra, ale zapowiada się, że będzie najlepszą taryfą na rynku ;)

Dodaj swoją opinię