Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Heyah: do 20% więcej za doładowania w weekendy

Heyah: do 20% więcej za doładowania w weekendy

Q! 2 Grudnia 2011 16:29

0 0
Heyah przygotowała nową promocję doładowań. Wybrane doładowania zrealizowane w ciągu trzech kolejnych weekendów premiowane będą dodatkowymi środkami.

Za doładowanie kwotą z przedziału od 30 do 150 zł, użytkownik otrzyma 20% więcej środków do wykorzystania. Doładowanie kwotą powyżej 150 zł oznaczać będzie dodatkowy bonus w wysokości 30 zł.

Promocja ważna jest przez trzy kolejne weekendy, czyli od 3. do 4., od 10. do 11. oraz od 17. do 18. grudnia. Zasilenia należy dokonać na stronie operatora pod tym adresem. Z promocji mogą skorzystać użytkownicy Heyah oraz Heyah Mix.


Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 2

    3. ~Minion  2011-12-02 16:50:37  host: 87-205-167-172.adsl.inetia.pl

    Fajnie, że promocja obejmuje również Mixy, a nie tylko ofertę prepaid :) Swoją drogą w ostatnim czasie sporo się dzieje jeśli chodzi o bonusy z doładowań, ciekawe czy można połączyć z "sięgaj po więcej" :D

  • 0

    5. ~Czytelnik  2011-12-02 17:44:56  host: v04-15.opera-mini.net

    Ps. A przepraszm, już znalazłem - regulamin był na stronie. No to chyba po raz pierwszy senssowna promocja w Heyah, szkoda tylko, ze mozna z niej skorzystać jedynie w sobotę i niedzielę i wyłącznie w grudniu.

  • 0

    6. ~zielony_muzulmanin  2011-12-02 17:48:56  host: public2376.xdsl.centertel.pl

    Bardzo trafiona promocja, w ogóle to heyah ma bardzo interesujące promocje. Znów będzie można nabić ilość funduszu operacyjnego na koncie na bliżej nie określony czas :). Jak dla mnie Heyah ma najlepszą ofertę cenową wśród wszystkich operatorów w naszej "Polszcze" Pozdrawiam

  • 0

    7. ~Bonzo  2011-12-02 18:05:13  host: 78.30.126.130

    wRodzinie od poczatku miesiaca maja promocje +20% od kazdego doladowania >9,99 zl, codziennie i to do wykorzystania na wszystkie uslugi. Redaktorzy z Telepolis i o tym napiszcie artykul, zeby nie bylo, ze faworyzujecie niektore telekomy.

  • -1

    8. ~Polak  2011-12-02 18:58:59  host: 87-205-166-170.adsl.inetia.pl

    A kto poza pewną grupą nawiedzonych pań poważnie myśli o sieci wRodzinie? To przede wszystkim MVNO, poza tym zależny od nastrojów o.d. który potrafi zerwać umowę z Centernetem bez powodu. Dziś jest, jutro jej nie ma.

  • 2

    9.  2011-12-02 19:11:39

    Polak: chyba nie jesteś teraz na czasie... wRodzinie należy do grupy spółek Polsatu Cyfrowego. Rydzyk 3 grudnia odpala swoją telefonię.

  • 0

    10. ~  2011-12-02 21:43:38  host: z34-01.opera-mini.net

    8. Nie podoba sie cos?

  • 0

    11. ~  2011-12-04 06:47:16  host: z33-07.opera-mini.net

    wrodzinie ma calkiem przyzwoita oferte i ceny do nich normalne z wyjatkiem simplusa. zaleta jest zasieg kazdego z w3. teraz doszedl zasieg plusa jak solorz go przejal. oferta prosta 27gr do w3, do p4 49gr, w sieci i stacjonarki 19gr.

  • 0

    12. ~xy  2011-12-04 09:22:30  host: user-109-243-169-161.play-internet.pl

    koniec podwojeń?

  • 0

    13.  2011-12-04 15:43:27

    Widzę, że PTC sporo się wysila, żeby ich abonenci mieli dobrze :) tymbardziej na święta. Dobrze, że interesują się zarówno T-Mobile, które jest o niebo lepsze od dawnej Ery, oraz dużo większe zainteresowanie Heyah.

  • 0

    14. ~  2011-12-04 17:10:47  host: 83.218.104.106

    do 13: powtórze Ci pytanie numeru 12. Koniec podwojeń? :(. I z czego tutaj się cieszyć?

  • 0

    15. ~  2011-12-04 17:24:42  host: z39-03.opera-mini.net

    14 i co oczekujesz,ze ktos tutaj odpowie na to pytanie? Podwojenia sa od kilku lat srednio co kwartal ale to czy beda kolejne nie wiadomo. Podobnie jest z kazda promocja nawet w play np 30za10, kto jest pewny do kiedy bedzie?

  • 0

    16. ~  2011-12-04 17:31:14  host: 83.218.104.106

    do 15: masz rację. W sumie nawet w mbank mobile taryfa 19gr jest pewna tylko do 2 stycznia 2012r. a potem? tego nikt nie wie.

  • 0

    17. ~  2011-12-04 17:37:17  host: z39-03.opera-mini.net

    19gr w mbank jest od 2,5roku czyli wtedy, kiedy mtr byl duzo wyzszy. Dlatego to wg mnie promocja zdecydowanie pewniejsza niz podwojenia. Chyba ze bre bank nie zechce bawic sie w telefonie z innych powodow.

  • 0

    18. ~  2011-12-04 18:16:37  host: z10-10.opera-mini.net

    jesli GaduAir padł to i to samo może sie stać z mBank mobile...:(

  • 0

    19. ~AiCo  2011-12-05 12:54:30  host: 77-255-245-213.adsl.inetia.pl

    ~14 o końcu podwojeń sie słyszy za każdym razem kiedy promocja w danej edycji się kończy :D tak samo miało być po rebrandingu: zaprzestanie podwójnych doładowań i co? W sierpniu wystartowała kolejna edycja :))) Także spokojnie, podwójne doładowania były średnio 2-3 razy do roku ;]

  • 0

    20. ~  2011-12-27 12:44:27  host: 213.156.120.85

    dopiero co była ta promocja, a teraz heyah ma podwójne doładowanie :) oj sporo bonusów w tym roku, sporo :)

  • 0

    21. ~xy  2011-12-28 17:04:52  host: public-gprs332348.centertel.pl

    @13: W czym lepsze od Ery? W konkursie na jak najbardziej pedalski róż? Co do podwojeń to może to być właśnie już ostatni raz, bo: 1.Po raz pierwszy nie było na święta. 2.Najkrótszy w historii czas trwania promocji. 3.Inne zasady w Heyah, inne w TakTak-u. Różowi specjalnie mogli dać 1-2 podwojenia by właśnie ludzie myśleli, że po rebrandingu nadal one będą. A potem będzie figa z makiem. Miałem przenieść dwa Simplusy (mój i żony) do Heyah, tak bym miał już tylko jeden telefon, ale wolę Playa.

  • 0

    22. ~  2011-12-28 18:30:26  host: 178235137153.wagrowiec.vectranet.pl