Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Heyah będzie mocniej różnicowała doładowania

Heyah będzie mocniej różnicowała doładowania

WitekT 21 Czerwca 2010 19:46

0 0

Od 1. sierpnia w Heyah nastąpią zmiany w doładowaniach. Dotychczasowa tabela zostanie wyraźnie rozbudowana.

Od 1. sierpnia pojawią się doładowania przedłużające ważność rozmów wychodzących o 5 dni. Chodzi o kod za 5 zł lub elektroniczne doładowanie z przedziału 5-19 zł.

Przypomnijmy, że do 1. marca doładowania powyżej 50 zł przedłużały ważność rozmów wychodzących o 3 miesiące. Teraz doładowanie od 100 do 149 zł przedłużają o 4 miesiące, a 150 zł i powyżej - o 6 miesięcy.




Każde doładowanie w Heyah przedłuża ważność konta na rozmowy przychodzące o dodatkowe 3 miesiące - tak, jak do tej pory.

Zobacz: regulamin doładowań uwzględniający zmiany od 1. sierpnia (plik .pdf; 112 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 83
  • 0

    64.  2010-06-28 16:34:17

    Era i Heyah wprowadzają to co w Orange jest od dawna.Szkoda,że nikt nie chce iść drogą Play Fresha,jeśli chodzi o ważność doładowań.Swoboda korzystania z oferty prepaid to najważniejsza z cech i jako taka powinna być traktowana priorytetowo.A to jak często i ile ludzie korzystają z telefonów to ich sprawa.Bo ktoś może chcieć mieć kilka telefonów,np.prywatny i służbowy i nikomu z tego faktu nie musi się tłumaczyć/to do tych co negują możliwość i sens rzadszych doładowań/.A doładowanie 100zł/4 miesiące to kpina z użytkowników.

  • 0

    65.  2010-06-28 16:37:37

    @60, ARPU jest uśrednia wydatki.Bonus otrzymany w podwojeniu nie przedłuża ważności konta, ale pozostałe doładowania przedłużają - i terminy się sumują. Od lat zazwyczaj ładuję w podwójnych, średnio raz na pół roku. Wraz z taniejącymi usługami- więcej dzwonię. Parę lat temu jechałem głównie na smsach. Nie wiem co miałbym ci udowadniać. I nie trzeba ładować za 150zł, możesz 2X po 50zł, konto też przedłuża ważność o 6 miesięcy, to kasa które i tak potrzebna jest na utrzymanie numeru, a do tego dostajesz 50zł ekstra, dzięki którym stawki wszystkich usług maleją o 1/3.

  • 0

    66.  2010-06-28 19:34:32

    @62- wychodzi więc 50zł miesięcznie czyli dokładnie tyle ile wydaję, a mogę dzięki temu pozwolić sobie na znacznie więcej rozmów z bliskimi.

  • 0

    67.  2010-06-28 20:52:48

    Cóż, co osoba to profil potrzeb. Mi tam tez styka. Nie zawsze wprawdzie podwajam największy możliwy nominał, ale najczęściej jednak się tak zdarza. Zawsze jakoś wychodzi tak, że ta kaska gdzies potem się na coś rozchodzi :)

  • 0

    68.  2010-06-30 01:14:57

    No wiadomo, czasami małe nominały też są przydatne, szczególnie, gdy kasy w portfelu brak;p Najważniejsze, że są różne możliwości.

  • 0

    69. ~Xawery  2010-06-30 10:47:39  host: dtn235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jeśli zrobiliby w ten sposób, że doładowanie od 100zł przedłuża o 12 miesięcy to byłoby coś, a teraz ile trzeba wydać na rok, żeby numer był aktywny i możnaby z niego dzwonić itp. ?

  • 0

    70. ~  2010-06-30 12:24:33  host: v03-15.opera-mini.net

    czyli jasne: nie oplaca sie kupowac doladowania powyzej 50zł i tyle, chca mało to dostaną mało :)

  • 0

    71.  2010-06-30 23:25:29

    Opłaca, czy nie opłaca, ważne, że robi się coraz bardziej elastycznie. Mnie tam niskie nominały nie rajcują za specjalnie. Po prostu lubię pewne kwestie mieć raz a dobrze z głowy na dłuższy czas. Sieciówkę na tramwaje też doładowuję rocznie :-P

  • 0

    72. ~  2010-07-01 09:00:54  host: v03-15.opera-mini.net

    71: chyba masz problem z mysleniem. Wiadomo ze doladowania sie sumuja w Heyah tak? To ja kupuje 3 kerty 50zl i mam 9 miesiecy waznosci konta. A ty wolisz kupic "raz a dobrze" nominal 150zl i miec konto wazne 6 miesiecy? No to gratuluje takiego myslenia.

  • 0

    73.  2010-07-01 11:49:01

    @72, ważność konta w TT i Heyah sumuje się do roku. Weź pod uwagę równiez to, że są użytkownicy, którzy potrzebują dużo funduszy do wykorzystania, i przy jednorazowym załadunku w podwójnym dodatkowe 6 miesięcy terminu ważności wystarcza, bo np. pół roku wcześniej też ładowali i dobili do rocznej ważności. Przeczytaj mój post nr 65 (żebym nie musiał się powtarzać).

  • 0

    74.  2010-07-01 12:45:09

    Cieszę się, że ktoś wie lepiej ode mnie jakie mam potrzeby :-) 150 zł optymalnie starcza mi do końca okresu przedłużenia aktywności konta. Po drugie, gdy doładowuję przy wykorzystaniu podwójnego doładowania to podwajam najczęściej włąśnie duży nominał, a nie trzy mniejsze.

  • 0

    75.  2010-07-01 16:56:00

    Tak czy inaczej- najważniejsze, że jest coraz więcej możliwości i każdy może znaleźć coś dla siebie.

  • 0

    76. ~  2010-07-02 22:26:49  host: public-gprs48244.centertel.pl

    Co to za różnicowanie użytkowników? Mam Heyah sprzed grunia 2009 więc muszę się przenieść do Play i każde doładowanie przedłuży mi ważność, i to o rok!

  • 0

    77.  2010-07-03 01:13:41

    Dlaczego musisz? Nie ma tu żadnego przymusu przecież.

  • 0

    78. ~znawca  2010-07-07 18:08:14  host: chaos.tpnet.pl

    @77. Pewnie czuje przymus wewnętrzny ;). Wynikający z kalkulacji zysków i strat.

  • 0

    79.  2010-07-08 00:59:38

    Biorąc pod uwagę rachunek zysków i strat zdecydowanie pozostałabym przy Heyah.

  • 0

    80.  2010-07-14 15:19:45

    Jestem tego samego zdania. Co więcej nie tylko w kwestii czysto ekonomicznej. Strata wynikająca z jakości usług i obsługi klienta tez jest na rzeczy chyba. Przynajmniej dla mnie.

  • 0

    81. ~wypas  2010-07-19 19:41:44  host: 103.bajtbusko.com.pl

    W pleyu bez doladowania kolejny miesiac za darmo 1. Oferta Promocyjna „Nieograniczone rozmowy w Play” dla Oferty Play Fresh skierowana jest do UŜytkowników Play Fresh 2. Niniejsza Oferta Promocyjna umoŜliwia za opłatą w wysokości 10 zł wykonywanie nieograniczonej ilości, krajowych połączeń głosowych i wideo („połączenia”) z Sieci Telekomunikacyjnej P4 na dowolnie wybrane numery z Sieci Telekomunikacyjnej P4, za które to połączenia nie jest pobierana dodatkowa opłata. 3. Aby skorzystać z niniejszej Oferty Promocyjnej naleŜy: a. Posiadać na koncie kwotę minimum 10 zł b. Wpisać i zatwierdzić na klawiaturze telefonu kod *111*82*1#

  • 0

    82.  2010-07-20 21:53:39

    No to nie za darmo jednak a za 10 zł. W Heyah wystarczy doładować konto za 30zł, kasę wydać na dowolny cel a w sieci i tak dzwoni się za darmo.

  • 0

    83.  2010-07-23 16:52:54

    Ciekawa jestem co trzeba w Play zrobić, żeby napisać czytelny komentarz pod newsem :) przepraszam, wiem, ze to złośliwe, ale nie moglam się powstrzymać :D Co racja to racja, 10 zł to już kawał kasy, a już na pewno nie jest to za darmo.

Dodaj swoją opinię