Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Heyah: Bądź w kontakcie z bliskimi

Heyah: Bądź w kontakcie z bliskimi

LuiN 14 Kwietnia 2017 11:44

5 18

heyah badz w kontakcie z bliskimi

Heyah przypomina, że oferuje nie tylko brak limitów i 10 GB Internetu miesięcznie za 25 zł, ale też niskie stawki za połączenia międzynarodowe.

Świat jest wielki, dlatego użytkownicy Heayh mogą teraz korzystać z atrakcyjnych stawek na połączenia międzynarodowe. Wielka Brytania, Ukraina, Chiny, Hiszpania - co dusza zapragnie! Bez konieczności wpisywania żadnych kodów i aktywacji dodatkowych pakietów. Fajnie? Fajnie! - czytamy w komunikacie sieci.




Kierunek

na komórki

na stacjonarne

Ukraina

0,55 zł/min

0,45 zł/min

Rosja

0,69 zł/min

0,69 zł/min

Wietnam

0,29 zł/min

0,29 zł/min

Chiny

0,19 zł/min

0,19 zł/min

Niemcy
Wielka Brytania
Irlandia

0,39 zł/min

0,39 zł/min

USA
Kanada

0,59 zł/min

0,59 zł/min

Australia

0,69 zł/min

0,69 zł/min

Wybrane kraje UE

0,59 zł/min

0,59 zł/min


Dodatkowo w przypadku Ukrainy można za 9 zł miesięcznie mieć połączenia po 0,35 zł/min z trzema wybranymi numerami sieci Kyivstar, a za 10 zł miesięcznie można włączyć nielimitowane połączenia na ukraińskie numery Vodafone'u (do 5 numerów, 10 zł od numeru).

Przypomnieniu o również międzynarodowym charakterze oferty Heyah na kartę służyć ma nowy spot promocyjny:

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Źródło tekstu: T-Mobile, wł     

w sumie: 32
  • -1

    15. ~  2017-04-14 15:03:25  host: public-gprs184540.centertel.pl

    Sieć heja dla imigrantów. Polak tego nie kupi, bo wstyd.

  • 1

    16.  2017-04-14 15:21:53

    Hehe oferują rozmowy głosowe, a w reklamie jest pokazana darmowa wideorozmowa w komunikatorze :)

  • 1

    17. ~Krzyś  2017-04-14 15:51:01  host: host-94-251-155-7.dynamic.mm.pl

    Lepszy od Play. Od tygodnia jestem w Plushu i są najlepsi jak dla mnie.

  • 0

    18. ~dan  2017-04-14 17:01:48  host: 188.146.131.137.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    A oni tez podwajaja kazde doladowanie jak w T-mobile?

  • 0

    19. ~Marek23  2017-04-14 17:20:31  host: hod17.internetdsl.tpnet.pl

    @bolek2004
    Zgadza się Lycamobile jest tańsza ale jak przeanalizujemy wiekszość operatorów to te 2 zł na stacjonarkę do Niemiec jest u większości operatorów. Heyah czy Lycamobile to są wyjątki. To nie tylko w Play jest ok 2 zł, tak samo jest w Plusie czy Orange, no chyba że ktoś ma telefon stacjonarny w Orange. Niestety stawki roamingowe to jedno a międzynarodowe to już indywidualna sprawa operatorów. Dobrze że Heyah tą kwestię porusza. Może inni też się ruszą w tej kwestii i obniżą cenę choćby do 1 zł!

  • -3

    20.  2017-04-14 17:20:37

    Do rozmów zagranicznych używa się komunikatorów WhatsApp, viber... gdzie jakość połączeń jest bardzo dobra.

  • -3

    21.  2017-04-14 17:23:37

    @19 tylko z lacymobile nie wyślesz sms'a specjalnego, charytatywnego. Sory ale to jest kpina w 2017r.

  • 2

    22. ~  2017-04-14 17:38:20  host: a24-06-12.opera-mini.net

    @21, czy taka sama kpina jak cena za sms 29gr w 2017r.?

  • 0

    23.  2017-04-15 10:27:55

    @22... Oczywiście jest 29gr za sms, ale jest też tylko 5gr, w pakiecie, a w Play za DARMO. Więc nie manipuluj faktami pisząc tylko to co ty chcesz nie podając całej prawdy tej oferty.

  • 0

    24.  2017-04-15 10:33:26

    Heyah przypomina co ma w pakiecie za 25zł, a Orange też przypomina co ma
    :-D
    Sami popatrzcie jak u mojej pomarańczki wyszło śmiechowo względem Heyah
    :-D :-D
    http://tlp.is/d7b

  • 0

    25. ~  2017-04-16 00:38:19  host: host-176-221-123-98.dynamic.mm.pl

    Bądź w ciemnej *** z jedną z najgorszych firm.

  • 0

    26.  2017-04-16 09:28:02

    @21 Mi akurat to nie przeszkadza, swoją drogą mmsa z lyca też nie wyślesz. Coś za coś. Jak pisałem ostatnio, dzwoniłem do usa na komórkę. 0,12gr/min x 20 minut = 2,40zł. Z formuły zapłaciłbym 2zł x 20 = 40zł, z głównego numeru we freshu 4zł x 20 = 80zł. Więc to że nie mogę wysłać smsa specjalnego nie ma dla mnie znaczenia.
    W heyah byłoby to 0,59zł x 20 = 11,80 co w sumie w porównaniu z Play i tak jest bardzo dobrą ceną przy 40 czy 80zł.

  • 0

    27. ~100000  2017-04-16 18:08:44  host: user-94-254-164-154.play-internet.pl

    @26... A nie lepiej rozmawiać za free przez komunikator Whatsapp czy viber

  • 0

    28. ~ums  2017-04-16 19:30:07  host: 188.146.130.145.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    A w Kluczmobile za 0.05x20min mam 1,00zl do USA

  • 0

    29.  2017-04-16 19:56:42

    @27 Nie zawsze wiadomo co kto tam ma i używa, a znałem tylko numer telefonu w sumie:)
    @28 Klucz testowałem ale w moim przypadku jakość rozmów była fatalna. Żeby coś zrozumieć trzeba było powtarzać kilka razy. Wolę zapłacić więcej i normalnie rozmawiać. Jak na razie jestem zadowolony z jakości rozmów w lyca.

  • 0

    30.  2017-04-16 19:58:49

    28). Dokładnie
    :-D
    5gr!
    Jest taniej, niż krajowe tp - tp
    :-O

  • 0

    31.  2017-04-16 20:06:41

    29). Ja na stacjonarny dzwoniłem i było dobrze, wręcz bardzo dobrze.
    a Ty i tu, i tu..?

  • 0

    32.  2017-04-16 20:12:14

    @31 Głównie na komórki i było źle.
    Dobrze że jest Klucz i dobrze że jest Lyca. Każdy wybierze co mu bardziej odpowiada.

  • 0

    33. ~Tuman Stepowy Turbo Odrzutowy  2017-04-17 12:08:49  host: n06-07-06.opera-mini.net

    W Lycamobile nie ma videorozmow ani videostreaming ani mms . Ta siec to ***

  • 0

    34. ~  2017-04-17 18:12:24  host: user-31-174-105-214.play-internet.pl