Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Heyah atakuje supermarkety

Heyah atakuje supermarkety

WitekT 14 Lutego 2005 09:45

0 0
Heyah doczeka się pierwszej sieci sprzedaży, która ulokuje się na tzw. wyspach w centrach handlowych.Krakowski Mix electronics, dystrybutor sprzętu AGD, RTV i GSM, przygotowuje sieć sprzedaży dla marki Heyah. W centrach handlowych powstają niewielkie punkty, gdzie można doładować telefony na kartę. Działa już pięć takich stoisk - w Bydgoszczy, Radomiu, Zielonej Górze i dwa w Krakowie.

Krakowska firma proponuje partnerom, którzy chcieliby prowadzić punkty, dwie opcje franczyzy: albo daje cały towar i sprzęt, albo partner kupuje go w Mix electronics i działa samodzielnie.

Przedstawiciele Heyah i Mixu nie chcieli ujawnić żadnych szczegółów, dotyczących finansowych aspektów projektu. A ma on już dużego konkurenta. Działająca od połowy 2003 r. A-gadka dysponuje ponad tysiącem miejsc sprzedaży, a w ciągu roku-dwóch chce ich mieć 10 tys. Założycielem A-gadki jest Linia 1, broker teleinformatyczny z Warszawy.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    1. ~Chomik  2005-02-14 10:17:00  host: prosie10-1.aster.pl

    Widzę, że heyah ładnie idzie do przodu. Zobaczymy, co przygotują na rocznicę istnienia - myślę, że się postarają :-)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-197-103-224.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet