Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Heyah atakuje

Heyah atakuje

WitekT 4 Maja 2006 17:52

0 0
Od jutra w Heyah szykują się zmiany cennika.

Według informacji, które udało nam się uzyskać, SMS ma kosztować pół grosza, zaś minuta połączenia wewnątrz sieci ma kosztować 22 grosze. Wszystko w pakiecie za 5,50 zł.

Pakiety aktywuje się kodem *115*1#, a stan sprawdza się *102#.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 48
  • 0

    29. ~fazafm.com  2006-05-04 18:52:36  host: 212.244.168.131

    kupilem osttanio dual sima takiego w ktorym trzeba powycinac z karty SIM blaszki wczesniej sie balem tego ze zniszcze karte i z wielka obawa cielem najpierw na probe dwa stare popy zeby sparwdzic jak to dziala kiedy okazalo sie ze wszystko ok przycialem swoja stara karte abonamentowa i popa z ktorego kozystam , pozostal lek czy czegos krzywo nieprzycialem bo jednak rece drgaly... jednak przed tym wszystkim dzwonilem do boku orange z pytaniem ile kosztuje wymiana karty sim dowiedzialem sie ze moge abonamentowa wymienic gratis na USIMa wiec tyle dobrze a popa za 25 zl ... urzadzenie sie sprawdzilo w telefonie mam dodatkowe menu do przelaczenia z karty jednej na druga trwa to moze z 5 sekund naorawde swietne rozwiazanie:)

  • 0

    30. ~fazafm.com  2006-05-04 18:54:49  host: 212.244.168.131

    maciup *** odnosze wrazenie ze TT i Heyah zaczynaja miec coraz wiecej wspolnego ze soba moze niedlugo bedzie roznila ich tylko numeracja nazwa sieci oraz jakies drobne detale (ladujemy podwojnie)

  • 0

    31. ~robsonn  2006-05-04 18:55:01  host: c57-195.icpnet.pl

    Czyli to ma byc nie na stale tylko na jakis czas - tak samo jak TT przedłuża te pakiety? No to już wygląda faktycznie coraz mniej "czysto".

  • 0

    32. ~fazafm.com  2006-05-04 18:56:19  host: 212.244.168.131

    issa** widziales jakie fotki robi 6630? jak chcesz to moge ci podeslac kilka do oceny mi sie podobaja niebo a ziemia w porownaniu do 6230

  • 0

    33.  2006-05-04 18:58:08

    HEYAH BUUUUUUUUUUU ble ...

  • 0

    34. ~  2006-05-04 18:58:10  host: pf132.lodz.sdi.tpnet.pl

    robsonn: tak będą czasowe - do 31 października można będzie można zamawiać. Wykorzystać je można będzie zaś do końca listopada. O przedłużaniu nie ma co rozmawiać kiedy oferta jeszcze tak naprawde nie weszła

  • 0

    35.  2006-05-04 19:00:36

    dobre ale co z TT ??? i czy w sieci 22 grosze to tez do TT i Ery??? pytan jest sporo.... ;-(

  • 0

    36. ~X  2006-05-04 19:02:37  host: pf132.lodz.sdi.tpnet.pl

    22gr tylko w sieci tzn do Heyah.

  • 0

    37. ~magic  2006-05-04 19:04:13  host: gw-labedy.access-net.pl

    oby bylo do calej ery i na stacjonarki!!!
    Wtedy byla by jazdaaa:D

  • 0

    38. ~issa  2006-05-04 19:07:07  host: axa96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ***fazafm.com - a , z chęcią obejrze , plusnet czeka. Zrewanżuję się fotkami z k600i , mam nadzieję , że już w sobotę:-)

  • 0

    39. ~fazafm.com  2006-05-04 19:25:11  host: 212.244.168.131

    issa* wyslane mam nadzieje ze doszlo jak cos to zobacz takze na stronie kamaz.moblog.pl chociaz tam sa one troszke mniejsze

  • 0

    40. ~fazafm.com  2006-05-04 19:29:47  host: 212.244.168.131

    issa* przeslij mi adres na meila Kamaz(malpa) fazafm.com bo ja chyba na zly adres wyslalem wracaj mi meile a starlem sie za duzo zdjec nie zalaczac

  • 0

    41. ~nigel  2006-05-04 19:41:13  host: 224-dom-3.acn.waw.pl

    cieszyć się należy z każdej obniżki. :) pewnie pakiety będą przedłużane jak w TT. sms po pół grosza - dobre hasło. troche dziwi odejście od hasła jasnych zasad, ale widocznie nie przynosiło obiecanych zysków. pakiety będą dla tych którzy będą zorientowani.

  • 0

    42. ~IreQ(z doskoku)  2006-05-04 20:11:21  host: c164-119.icpnet.pl

    Witek gratulacje, żeden inny serwis nie podał jeszcze tej informacji ;)

  • 0

    43. ~ganc2  2006-05-04 21:00:49  host: nat3.gress.com.pl

    spox! Zawsze mówiłem że heyah rulez!

  • 0

    44. ~walor  2006-05-05 11:15:10  host: dpo37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No, i nawet niezła sprawa. Dość tanio to wychodzi

  • 0

    45. ~numaj  2006-05-05 13:59:12  host: dow249.neoplus.adsl.tpnet.pl

    naet niezły atak heyah :) Całkiem przyzwoity pakiecik

  • 0

    46. ~  2006-05-06 16:03:31  host: rtr-19.core.lanet.net.pl

    do tego jescze dochodzi 10% dla klubowiczów

  • 0

    47. ~daniel852  2006-05-08 17:32:53  host: hyp-net-74-81.lodz.msk.pl

    Mam tt. Jak by te pakiety byly na ere i stacjonarke to juz bym kupil heyah ale tak nie jest wiec zostaje przy TT.

  • 0

    48. ~~j~  2006-06-09 07:41:21  host: vera.net.pl

    Ja zaraz spadam z Heyah z wszystkimi prywatnymi telefonami domowymi (w sumie mamy ich 6) do innego operatorka - TT albo jakiegoś nowego wirtualnego. Brak korzystnej ceny za połączenia na sieci stacjonarne (płaci się tyle samo ile za poł. do Plusa czy Idei) oraz brak choćby miminalnej obniżki dla Ery (wszak to jeden operator, nawet nie MVNO !) mnie niestety dobija. Fakt że połączenia wewnątrz sieci są OK, ale to niestety mało :( Gdyby nie to że mam kilka złotych numerów nawno już bym spylił. Pozdrawiam :)

Dodaj swoją opinię