Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Hawe wybuduje sieć w Danii

Hawe wybuduje sieć w Danii

sirmark 1 Lutego 2008 09:49

0 0

Operator telekomunikacyjny Hawe poinformował, że 31. stycznia zawarł ramową umowę na wykonywanie prac przy budowie światłowodowych sieci telekomunikacyjnych z niemiecką spółką Frei Netzwerk Ausstattung Gmbh (FNA).

W ramach umowy FNA będzie przekazywać Hawe zlecenia na prace ziemne przy budowie sieci światłowodowych na terenie Danii pozyskane od spółki NIANET i innych miejscowych zleceniodawców. Trzyletnia umowa zakłada, że przychody Hawe z jej wykonania mogą wynieść nawet 9 mln euro.
Realizacją prac ziemnych zajmie się spółka zależna PBT Hawe. Prace przy pierwszym projekcie zaczną się już na przełomie lutego i marca.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~  2008-02-01 10:33:51  host: 72.46.130.23

    Play rzondzi!!! Play rzondzi!!! Play rzondzi!!! Play rzondzi!!! Play rzondzi!!!

  • 0

    2.  2008-02-01 16:11:30

    Play dno!!! Play dno!!! Play dno!!! I twoja stara też!!! xD

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-111-99.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet