Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Hawe Telekom uruchamia ofertę dla Specjalnych Stref Ekonomicznych

Hawe Telekom uruchamia ofertę dla Specjalnych Stref Ekonomicznych

orson_dzi 8 Marca 2018 19:16

1 1

swiatlowod

Hawe Telekom uruchomiła specjalną ofertę swoich usług dla Specjalnych Stref Ekonomicznych. Polska spółka chce wspomóc firmy inwestujące na tych terenach w zakresie transferu danych z wykorzystaniem ogólnopolskiej sieci światłowodowej także za granicę, przyśpieszeniem dostępu do Internetu oraz usług związanych z serwisem lokalnych sieci telekomunikacyjnych.

Zacznijmy od tego czym jest Specjalna Strefa Ekonomiczna (SSE). To wydzielona administracyjnie część kraju, w której działalność gospodarcza może być prowadzona na preferencyjnych warunkach. Obszar nie może przekraczać 25 tys. hektarów. W Polsce istnieje 14 takich stref.
W portfolio usług oferowanych przez HAWE Telekom znajdują się usługi dzierżawy transmisji danych w tym między innymi łącza nx10G oraz nx100G, usługi dedykowanych sieci VPN w oparciu o sieć IP MPLS, usługi szerokopasmowego dostępu do zasobów sieci Internet, usługi dzierżawy i sprzedaży kabli, włókien światłowodowych i kolokacji wzdłuż Ogólnopolskiej Sieci Światłowodowej HAWE (OSŚ HAWE) oraz usługi wyspecjalizowanego serwisu światłowodowych sieci telekomunikacyjnych. Jest to pierwsza i jak dotąd jedyna tak kompleksowa oferta na polskim rynku operatorskim.

Do wszystkich 14 Specjalnych Stref Ekonomicznych wystosowaliśmy propozycję współpracy na preferencyjnych warunkach. Liczymy szczególnie na kontrakty z firmami działającymi w strefach zlokalizowanych we wschodniej Polsce, gdzie zapowiadane są liczne inwestycje w rozbudowę m.in. infrastruktury telekomunikacyjnej - komentuje Paweł Paluchowski, Prezes Zarządu Hawe Telekom.

Źródło tekstu: Hawe     

w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-83-221.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet