Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Hawe rozpoczyna współpracę z RUE Beltelecom

Hawe rozpoczyna współpracę z RUE Beltelecom

Ringu 22 Marca 2011 09:26

0 0

Hawe Telekom podpisała umowę na dostarczanie wiązki międzynarodowych kanałów transmisji danych z narodowym białoruskim operatorem telekomunikacyjnym - RUE Beltelecom.

Zawarta przez spółki umowa przewiduje dostarczenie przez HAWE Telekom wiązki międzynarodowych kanałów transmisji danych o przepływności 4 x 10 Gb/s. Obejmuje odcinek od granicy polsko-białoruskiej do Frankfurtu nad Menem. Umowa została zawarta na okres dwóch lat z możliwością przedłużenia.
Na początku roku Spółka informowała o podpisaniu pierwszej umowy z litewskim operatorem telekomunikacyjnym Data Logistics Center. Zawarta obecnie umowa jest konsekwencją wcześniej zawartej umowy ramowej z RUE Beltelecom, która precyzowała warunki wzajemnego świadczenia usług transmisji danych wykorzystujących punkt styku pomiędzy Ogólnopolską Siecią Światłowodową HAWE i siecią Beltelecom. Międzynarodowa transmisja danych odbywa się z wykorzystaniem technologii DWDM.

Dotychczas wybudowana sieć światłowodowa plasuje HAWE Telekom na jednym z czołowych miejsc pośród operatorów infrastruktury telekomunikacyjnej w Polsce. Obecnie największymi użytkownikami Ogólnopolskiej Sieci Światłowodowej HAWE są Netia, UPC, Multimedia oraz Era, Polkomtel i AERO2.

Źródło tekstu: Hawe     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~  2011-03-22 18:08:55  host: 87-205-180-122.adsl.inetia.pl

    Szybki internet dla sprzyjających reżimowi?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-156-85-167.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Optymalna liczba obiektywów dla tylnego aparatu fotograficznego w smartfonie to:

Pixel 3 XL będzie inny niż poprzednicy - oto nowe zdjęcia smartfonu

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet