Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HAWE poszerza współpracę z siecią Dialog

HAWE poszerza współpracę z siecią Dialog

LuiN 27 Lutego 2008 10:46

0 0

HAWE rozszerza zakres prac realizowanych na rzecz Telefonii Dialog. Na mocy wczorajszej umowy, legnicka spółka będzie konserwować i naprawiać sieć operatora we Wrocławiu, Strzelinie, Oleśnicy, Zielonej Górze i Elblągu, co da 200 tys. klientów w zasięgu prac naprawczych.

Umowa dotyczy usuwania uszkodzeń abonenckich, napraw awarii sieci i kanalizacji teletechnicznej oraz konserwacji urządzeń zasilających infrastrukturę telekomunikacyjną w energię elektryczną.
W zasięgu serwisu świadczonego przez HAWE znajdzie się blisko połowa abonentów Telefonii Dialog. Szacunkowa wartość prac zlecanych HAWE w ramach umowy może sięgać 5 mln złotych rocznie, przez okres kolejnych 3 lat obowiązywania umowy.

HAWE będzie utrzymywać całodobowe dyżury w sprawie awarii i napraw. Na usunięcie uszkodzeń firma ma każdorazowo od 4 do 8 godzin.

Źródło tekstu: Dialog     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-105-205.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet