Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Hawe podpisał list intencyjny z Eutelią

Hawe podpisał list intencyjny z Eutelią

sirmark 28 Lipca 2008 08:57

0 0

Zarząd Hawe poinformował, że 25 lipca został podpisany został list intencyjny z włoskim operatorem telekomunikacyjnym Eutelia. Na podstawie podpisanego listu intencyjnego dokonana zostanie ocena potencjalnych obszarów współpracy.

Eutelia posiada m.in. udziały w działającej w Polsce spółce Mobyland, która zamierza uruchomić sieć telefonii komórkowej na podstawie otrzymanej koncesji na wykorzystywanie częstotliwości w paśmie GSM 1800 MHz.
Hawe zajmuje się projektowaniem oraz realizacją inwestycji budowlanych i instalacyjnych w branżach telekomunikacyjnej, teleinformatycznej i elektroenergetycznej. Świadczy także usługi dla operatorów w oparciu o własną sieć światłowodową.

Źródło tekstu: Hawe, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~derekpl  2008-07-28 13:28:22  host: 81-174-22-255.dynamic.ngi.it

    Jakos nie wieze zeby cos z tego sensownego wyroslo

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-133-152.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zmiany dotyczące bezpieczeństwa w systemach Apple'a to:

Apple utrudni użytkownikom lajkowanie na Facebooku

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet