Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Hawe na sprzedaż - finał do końca 1Q2011

Hawe na sprzedaż - finał do końca 1Q2011

WitekT 3 Listopada 2010 19:08

0 0

ING Securities będzie doradzać właścicielom Hawe w procesie sprzedaży dużego pakietu akcji. Nowy właściciel może być poznany jeszcze pod koniec I kwartału przyszłego roku - pisze Puls Biznesu.

Marek Falenta, jeden z największych akcjonariuszy Hawe uważa, że spółka jest już gotowa do odsprzedania inwestorowi branżowemu. Według niego, mógłby nim być jeden z dużych operatorów telekomunikacyjnych, który potrzebuje nowoczesnej infrastruktury, lub konsorcjum operatorów. Spółką interesuje się podobno wielu inwestorów.
Hawe jest spółką, która buduje ogólnopolską sieć szkieletową opartą o światłowody, które dzierżawią najwięksi operatorzy. W I półroczu miała ponad 40 mln zł przychodów i 15 mln zł zysku netto.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-170-159.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet