Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Happy Taniej" w Era Tak Tak

"Happy Taniej" w Era Tak Tak

WitekT 23 Maja 2005 09:24

0 0
Od dziś można aktywować usługę Happy Taniej w ramach taryfy Happy.

Happy Taniej to jedna stawka za połączenia bez względu na kierunek - 69 gr brutto. Koszt jednej wiadomości SMS to 16 gr brutto do każdej sieci.

Aktywacji można dokonać bezpłatnie na kartach, na których minęło 120 dni od daty pierwszego wykonanego połączenia. Usługę można włączyć pod numerem 9797, przez iTak Tak lub za pośrednictwem konsultanta. Dla użytkowników, którzy do tej pory korzystali z innych taryf, aktywacja "Happy Taniej" dokonana zostanie automatycznie i – w ramach promocji - bezpłatnie.

Źródło tekstu: wł     


Dodaj do:
w sumie: 50
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    31. ~  2005-05-23 20:49:00  host: dft59.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja place 90 zl i mam w ERZE 240 minut i co ... heh - Taryfa ERA KOMFORT 80 ;] . Era jakosciowo rozklada cala reszte na lopatki

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    32. ~lotus79  2005-05-23 22:10:00  host: cbg157.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zauważcie że po utracie ważności na połączenia wychodzące w sieci idea wszystkie środki są utracone (no do 5 dni to zwracają ale później wszystko przepada) w erze okresy ważności się sumują tzn. jak kupisz kartę powiedzmy 50 a za parę dni 30 to okresy tych 2 kart się sumują :) tak ma tylko era :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    33. ~ciekawy  2005-05-23 22:27:00  host: host-81-190-34-139.szczecin.mm.pl

    Dwa posty wyzej.
    Masz 240minut za 90zl,ale chyba tylko przez rok. A moze sie myle?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    34. ~sPiDeK  2005-05-24 01:10:00  host: akx250.internetdsl.tpnet.pl

    lotus79 i tak ma jeszcze Heyah ;)) Wedlug mnie takie cos powinno byc w kazdym pre-paid.Tak-Tak jest the best !!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    35. ~greg.pepe  2005-05-24 08:45:00  host: 217.30.157.11

    do shrek: a w TAK-TAK za te 70 zł mam 241 min do Era, Heyah i na stacjonarne, albo 101 min do Idei i Plusa

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    36. ~bolek  2005-05-25 17:13:00  host: aii118.internetdsl.tpnet.pl

    idea pop jest najtańsza 0.58 za minute,

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    37. ~ehmm  2005-05-25 17:34:09  host: 212.244.115.33

    do bolek: to podaj mi adresik gdzie pisze o tym, że w idei pop jest 0,58zł za min...??
    Do tej pory wiem, że w nowym popie jest 80gr/min a w jednej idei na kartę 75gr/min rozmowy z tym, że jak korzystam z jednej idei a nie nowego pop'u, to promocje darmowych weekendów, które wprowadza idea od czasu do czasu nie działa...:(( - promocje tyczą się tylko "nowego pop'a" a więc bolek jeśli naprawdę w idea pop obniżyli cenę(na stałe), to podaj mi link - aż jestem tego ciekawy - pozdrawiam

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    38. ~no name  2005-05-25 18:32:00  host: 80.48.227.115

    Na stronie IDEI nie ma nic o jakiejkolwiek zniżce. IDEA POP nie kwapi się zbytnio żeby dogonić konkurencje, zostawiła ludzi z tymi lipnymi pakietami i cisza. A może znów zaskoczy super nowymi cenami jak to kiedyś bywało. Puki co ERA i SIMPLUS górą, POP na dnie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    39. ~ehmm  2005-05-26 11:16:00  host: 212.244.115.33

    tak się zastanawiam - może ktoś by mi doradził, co można by tutaj zrobić.
    Być może dostanę niedługo pracę - a więc pewnie będę musiał częściej dzwonić i o różnej porze.
    Do tej pory nie miałem problemu, nie pracowałem, nie potrzebowałem nigdzie pilnie dzwonić, więc postanowiłem tak - pożegnałem się z TP, zakupiliśmy tel w Erze Komfort - darmowe wieczory od 21wszej do 8 rano (do sieci era, heyah i wszystkich stacjonarneych - jak powszechnie wiadomo) - i puki co, takie rozwiązanie było dla mnie idealne, przeważnie siedziałem w domu (głównie przy necie - wiec smski miałem gratis i połączenia na stacjonarne z telefonii internetowej najtańsze (do polskich sieci stacjonarnych np 6gr netto/min (naliczanie sekundowe) niezależnie od pory dnia) jedynie tyle, co zaocznie na uczelnie chodziłem - wielkich potrzeb nie miałem - to mi wystarczało - miałem tylko tel na karte z idei pop gdzie raz kupiłem za 50 zł i miałem na 360 dni by nie stracić numeru - teraz gratis do tych 360dni dołożono mi 270dni:)) - wiec się cieszę:))
    natomiast tak - to będę miał inne potrzeby, byłbym w terenie, bardziej potrzebowałbym rozmawiać więcej i o różnych porach i do różnych sieci - i nie wiem co wybrać. Myślałem o Era Komfort dla siebie 120 min niezależnie od pory dnia i do każdej sieci wymienialnej na smsy i niewykorzystane miuty/smsy przechodzą na następne miesiące. Przez pierwszy rok wyszło by to 25gr/min (ale za to wszędzie i o każdej porze (=30zł miesięczny abonament) - wydawałoby mi się, iż takiej oferty pre-paidy nie dadzą - ale - po roku abonament będzie wynosił 60zł (to już 50gr/min) - a za rok wiele może się wydarzyć) poza tym byłbym uwiązany na 2 lata...
    A nie wiem, czy za ten czas nie wyjdą lepsze oferty - więc pomyślałem o SamiSwoi, do SamychSwoich i na stacjonarne 24gr/min a do pozostałych 72gr/min - ale słyszałem znowu, iż jakość połączeń nie zawsze jest dobra i w wielu miejscach nie można się połączyć (brak zasięgu) - także prosiłbym o pomoc i doradztwo w tej sprawie - pozdrawiam

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    40. ~wendzior  2005-05-26 14:05:00  host: aiv74.internetdsl.tpnet.pl

    jeszcze 9 dni i sobie zaaktywuje bo mam w erze od 81 dni

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    41. ~wendzior  2005-05-26 14:19:00  host: aiv74.internetdsl.tpnet.pl

    nie 81 tylko 111 :d

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    42. ~Yaca  2005-06-02 14:36:00  host: 80.51.245.226

    Ale najgorsze co może doprowadzić użytkownika TT to to że już na 10 dni do końca ważności konta jest nadawany komentarz przed nawiązaniem rozmowy. Przecież każdy wie do kiedy ma ważne konto. Co nie?!? A to bardzo denerwuje!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    43. ~sammy  2005-06-05 00:04:16  host: host213-227-70-203.leon.com.pl

    mozna jakos przedluzyc waznosc konta nie doladowujac go? i jeszcze jedno pytanko... do kiedy wazna bedzie taryfa 'happy taniej'?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    44. ~Poriot  2005-06-06 18:56:00  host: w3cache2-te.pai.net.pl

    sammy - nie da sie przedłużyć ważności konta bez doładowania. A co do Happy Taniej to ta oferta jest bezterminowa (ale mam nadzieję, że będą następne obniżki).

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    45. ~kit  2005-06-10 12:16:00  host: olimp.top.net.pl

    czy rozmowy też są po 69 gr do wszystkich sieci czy tylko w obrębie ery?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    46. ~WitekT  2005-06-10 12:50:00  host: host-81-190-128-137.olsztyn.mm.pl

    kit: do wszystkich. :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    47. ~monia  2006-07-23 21:31:30  host: euz12.neoplus.adsl.tpnet.pl

    era to wielka kicha smsy po 22gr dopiero po 120dniach mozna zmienic na inna taryfe a w simplusie smsy po 1gr gdzie tu wysle 1smsa to w plusie 22smsy i gdzie tu jest logika??? kicha

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    48. ~???  2007-11-06 09:39:52  host: static-62-233-173-110.devs.futuro.pl

    ???

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    50. ~  2008-06-22 12:32:49  host: 82.160.249.164

    era to jeden wielki syf mam era fun i jest strasznie