Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Happy Hours w Cyfrowym Polsacie

Happy Hours w Cyfrowym Polsacie

LuiN 7 Grudnia 2016 15:20

1 10
Na stronie internetowej Cyfrowego Polsatu wystartowała kolejna promocja z cyklu Happy Hours. Klienci otrzymać mogą Internet LTE bez limitu danych i z abonamentem 0 zł przez 6 miesięcy.

Promocja dotyczy abonamentu za 49,99 zł miesięcznie i zobowiązania na 24 miesiące z 6 miesiącami abonamentu za 0 zł. W ramach umowy klient otrzymuje pakiet 50 GB, nielimitowane LTE oraz router stacjonarny Huawei B315 za 1 zł.

Tutaj uwaga, miesięczny "czynsz" za użytkowanie routera to dodatkowe 10 zł, a po zakończeniu umowy router pozostaje własnością Cyfrowego Polsatu.

Promocja obowiązuje do 12 grudnia do godziny 12.00.


Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat     

Dodaj do:

Tagi: cyfrowy polsat

w sumie: 21
  • 0

    2. ~~  2016-12-07 15:50:49  host: ddw124.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czyli nic się nie zmieniło nadal 59,99zł z routerem. Jedyną okazją w "happy hours" jest 6 miesięcy za free.

  • 1

    3.  2016-12-07 16:00:34

    Przy tej jakości i bez normalnego FUP tylko głupi to kupi.

  • -1

    4.  2016-12-07 16:08:15

    3. Chcesz FUP spowrotem? Najpierw płacz na FUP a teraz na jego brak?

  • -1

    5. ~Ola  2016-12-07 16:14:46  host: user-94-254-145-76.play-internet.pl

    @4 wie co pisze... Juz tel sie pozbylam, 12 oddaje ten ich router w stanie idealnym i niech sie bujaja.... Bok wrecz mnie skłamał, reklamacja a u mnie działa... Przez 2lata ZERO poprawy jakości. Jadą na reklamie i łapanie na rabaty.... Ok dziękuję

  • -1

    6.  2016-12-07 16:40:05

    @4 jak nie ma, jak jest FUP. Oczywiście wszystko niedopowiedziane, z korzyścią dla CP. Mogą przyciąć w każdej chwili i na jakiej podstawie się im podoba, do jakich wartości nigdy nie wiadomo. FUP w połączeniu z przeciążeniem ich nadajników, fatalnej jakości usług(kosmiczne pingi, wysoki upload, niski download), wróży tylko katastrofę i głęboką przyjaźń z ich (nie)przyjaźnym BOKiem.

  • 0

    7.  2016-12-07 16:46:31

    Dla ludzi którzy wiecznie czegoś nie pobierają, nigdy jeszcze nie słyszałem, żeby blokowali prędkość u moich znajomych.

  • 0

    8. ~  2016-12-07 16:48:57  host: 188.146.62.5.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Znaczy zenchyba rybki odplywaja bo cos często ostanio happyhour.

  • 0

    9.  2016-12-07 17:00:26

    mpiter - korzystasz, ze wiesz? Mojemu siostrzeńcowi pakiet 100 GB w połowie miesiąca się ostatnio skończył. Z ciekawości zapytałem czy mu przycięli prędkość - nie. od 5.12 ma nową miesiączkę, więc dzisiaj powinna być faktura - podam tu ile danych przetransmitował...

  • -1

    10.  2016-12-07 17:07:10

    @wlo no ja akurat nie korzystam, ale moi rodzice dali się na to złapać. Mają ciągłe problemy, choć nie korzystają z internetu tak jak np. ja gdzie mam po 400GB w miesiącu.

  • 0

    11.  2016-12-07 17:21:53

    1, MB - Cyfrowy Polsat nazywa tę opłatę czynszem nie bez powodu - router po umowie wraca do nich.

  • 1

    12. ~piokuk  2016-12-07 17:46:37  host: apn-31-2-119-142.dynamic.gprs.plus.pl

    #1 - nie rozumiem problemu. To przecież klasyczna opłata za używanie cudzej rzeczy, czyli właśnie czynsz.

  • 0

    13. ~pabloki  2016-12-07 19:10:54  host: user-5-173-5-90.play-internet.pl

    too pewnie zaraz będzie w plusie happy hours. dziwne jest trochę że tak rozbijają bo oferty przecież są podobne jeśli nie takie same( kiedys sprawdzałem były podobne ).

  • -1

    14. ~pabloki  2016-12-07 19:25:20  host: user-5-173-5-90.play-internet.pl

    zapomniałem zapytać czy ten zatkany lider LTE posiadający dużo pasma i chyba mały dosył to uciągnie?

  • 2

    15.  2016-12-07 22:00:08

    Ludzie co wy bredzicie o tym fup-ie to ze był to nie znaczy ze teraz go nie poprawili ja w swojej taryfie wyciągam 500GB (płacę 50zł z rabatem smartdom) a w tych najdroższych nawet i 1tb bez limitu nocnego i wtedy przycinają na 2mb.
    Moim zdaniem i tak plus najlepiej podchodzi do przycinania prędkości spośród wszystkich operatorów biorąc pod uwagę oferty dla klienta indywidualnego dla firm zresztą tez nie jest źle. Wy potraficie tylko narzekać pojedzcie do ameryki tam ludzie płacą 80$ za 20gb neta a przez 3/4 ameryki to siec 2g tylko dostępna to samo Azja,Ukraina dużo by tego wymieniać jak po prostu czytam te zawistne komentarze to aż nie można uwierzyć jak wam źle docencie to co macie plus to nawet w Bieszczadach ma LTE ale wam ciągle źle modernizacja bts-ów to nie jest pstryk i zrobione mają dużo klientów ze względu na dobre oferty a i tak trzeba im przyznać ze się wzięli do roboty z modernizacja.

  • 0

    16. ~Tutaj uwaga  2016-12-07 22:16:03  host: host-176-221-123-159.dynamic.mm.pl

    Typowy tekst LuiNa. Ta uwaga powinna być na początku i wliczona w cenę ogólną. Innymi słowy oferta do d*py. Porównać LTE Plusa z testami prędkości, które prezentuje telepolis i można... NIE CHCIEĆ korzystać. A że 6 m-cy gratis? Widać, że zbywa im GB - po ofertach telefonicznych. Plus nie ma dziś nic ciekawego do zaoferowania.

  • 0

    17. ~Punk  2016-12-07 23:22:58  host: apn-46-76-118-180.dynamic.gprs.plus.pl

    Mnie internet z Pluls`a wkurza i tylko czekam aż mi światełko pociągną i znikam od Plus`a i Cyfrowego Polsatu.
    Jakość ich internetu z dnia na dzień jest coraz gorsza, a oferty przedłużeniowe to jakaś kpina, lepiej id nich iść skoro tak traktują klienta.

  • 0

    18. ~  2016-12-08 07:07:09  host: user-94-254-227-124.play-internet.pl

    17, stękasz na tego Plusa i ciągle z niego korzystasz. Jeżeli jest źle a inni oferują lepiej, to czego nie kupisz usług np. w Orange, TM czy Play? Porównywanie internetu kablowego po światłowodzie z bezprzewodowym świadczy o znajomości tematu.

  • 0

    19. ~  2016-12-08 07:11:38  host: user-94-254-227-124.play-internet.pl

    Osobiście korzystam z oferty głosowej Play a z netu mobilnego w Plusie, bo jest dla mnie najlepszy.
    Korzystałem wcześniej z Play ale nie spełniał moich oczekiwań więc zmieniłem na Plusa, niedługo ofertę głosową też przeniosę do Plusa, bo obecnie Play nic ciekawego nie proponuje a ich LTE wyciąga u mnie max 3Mb

  • 0

    20. ~@19  2016-12-08 07:32:31  host: public-gprs352782.centertel.pl