Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Happy Hours" czyli bezpłatne rozmowy w Simplusie

"Happy Hours" czyli bezpłatne rozmowy w Simplusie

WitekT 8 Września 2005 11:54

0 0

Już od 16. września użytkownicy usługi Simplus korzystający z taryf Easy lub Team7 będą mogli bezpłatnie dzwonić pod wszystkie numery w sieci Plus GSM w każdy piątek i sobotę w godzinach 19:00–20:00.

Happy Hours jest usługą dostępną jedynie w Simplusie, korzystanie z niej nie jest objęte miesięczną opłatą dodatkową. Połączenia wykonywane w czasie Happy Hours nie pomniejszają pakietu minut Easy Gadka.




Usługę promocyjną Happy Hours można aktywować Krótkim Kodem, wpisując w telefonie kod: *121*11*04# i naciskając przycisk zadzwoń. Aktywacja usługi kosztuje tylko 1 zł z VAT. Aby korzystać z usługi, konto użytkownika musi mieć aktywną funkcję połączeń wychodzących. W stanie zawieszenia konta usługa jest nieaktywna. Po odwieszeniu użytkownik nadal może korzystać z usługi.

Promocja Happy Hours nie dotyczy połączeń z numerami sieci Sami Swoi, numerami podwyższonej płatności (Premium Rate) oraz numerami specjalnymi w sieci Plus GSM, w szczególności w ramach usług Numer Ulgowy i usługi dostępu do serwisów rozrywkowych i informacyjnych. Usługa dostępna jest na warunkach promocyjnych do 17. grudnia.

Źródło tekstu: Plus GSM     

Dodaj do:
w sumie: 50
  • 0

    31.  2005-09-13 19:41:18

    Spoko moko. Siec sie nie zatka ;) nie w PlusGSM ;) Rozmowy glosowe jakos w Nowy Rok i Boze Narodzenie chodzily ;) ...SMSy padly :D ale to szczegol ;)

  • 0

    32. ~sznuri  2005-09-14 09:21:12  host: ebo162.neoplus.adsl.tpnet.pl

    żeby mieć tani gprs w simplusie należy zakupić karte sim data , koszt gprsu za 100 kb w internecie to 3 gr

  • 0

    33.  2005-09-16 00:18:09

    do Q! a ja chce gwiazdke z nieba zamiast wprowadzania tej badziewnej sieci Orange...wez człowieku idź do sklepu, kup młotek, a potem pieprznij sie nim w głowę..może zmądrzejesz, ale wątpie w to. Bo jak ktoś pisze, że woli niższą cene GPRS zamiast darmowych rozmów, to wymiekam poprostu....

  • 0

    34. ~Rafał  2005-09-16 19:18:27  host: 212.122.214.204

    wlasnie skasowalo mnie 5 złotych mimo aktywnych happy hours. Do tego rozłączyło po 15 minutach

  • 0

    35. ~j23  2005-09-16 19:21:27  host: ate207.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tak jak sie spodziewalem, dzis jest piatek darmowe dzwonienie od 19 - 20,00 .Wrypalem sie na sekretarke kogos z plusa i mi wcielo z konta,a za chwile nie mozna sie nigdzie dodzwonic SIEC ZAJETA w plusie, to efekt nowej TARYFY HAPPY HOURS.ale dlaczego mnie skasowal oz konta jak zglosila sie sekretarka z plusa?

  • 0

    36. ~maly  2005-09-16 19:26:58  host: nat06.piotrkow.net.pl

    ja tez mam ten sam problem chcialem zadzwonic do plusa ale siec zajeta mi tez kase wcielo

  • 0

    37.  2005-09-16 19:33:14

    Z tego, co pamiętam, pieniądze są zwracane następnego dnia. Czyli tyle możena wygadać w ciągu tej godziny, ile ma się na koncie. :)

  • 0

    38. ~Maly  2005-09-16 19:33:58  host: nat06.piotrkow.net.pl

    ok no nawet jak z easy gadke zabieraja?

  • 0

    39. ~Bart  2005-09-16 20:08:17  host: aik170.internetdsl.tpnet.pl

    U mnie koszt dwóch rozmowów został zwrócony, kiedy zakończyłem trzecie z kolei połączenie. Bez żadnego SMS-a. Po prostu z 26,67 zrobiło się na moich oczach 35,77 (czyli tyle ile miałem przed wykonywaniem połączeń między 19 a 20). Za pozostałe rozmowy nie otrzymałem jeszcze zwrotu. A w Regulaminie promocji jest napisane, że "Połączenia inicjowane w godzinach 19:00-20:00 w piątki i soboty w okresie Promocji nie pomniejszają wartości konta Użytkownika."

  • 0

    40. ~krystian  2005-09-16 20:17:21  host: aai58.internetdsl.tpnet.pl

    a mi kasę wcięło i na razie nie zwróciło... :( 15 zł... ;/

  • 0

    41. ~YaReK  2005-09-16 20:24:22  host: btw238.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ogolnie moge to uznac za wielka porazke plusa!! wiadomom promocja jest super tylko dlaczego nie mozna bylo dzwonic juz o 19.05 !! powinni byc chyba na to przygotowani i wypadalo by zeby kazdy mogl z tego skorzystac a nie tylko jakas czesc. porazka na maxa!! ;/

  • 0

    42. ~krystian  2005-09-16 23:03:45  host: aai58.internetdsl.tpnet.pl

    zwracam honor, przyszedł zwrot, nie wiem czy dokładnie tyle no ale jest :-)

  • 0

    43. ~Bart  2005-09-16 23:06:42  host: aik170.internetdsl.tpnet.pl

    Ja także otrzymałem zwrot. Z przeprosinami ;-)

  • 0

    44. ~simplus do dup.  2005-09-17 14:25:24  host: bmq170.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Plus jest do d.... zrzera mi przy kazdym doladowaniu jakies 10 zł niewiecie czemu tak sie robi????

  • 0

    45. ~sim+  2005-09-17 23:20:12  host: host-ip197-206.crowley.pl

    hehe pewnie nie wylaczasz komory jak trzeba placic za sms :P

  • 0

    46.  2005-09-18 13:34:49

    a ja nie mam 1.22 zł na koncie i nie moge aktywowac ;)

  • 0

    47. ~viki  2005-09-19 10:09:44  host: btz251.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie narzekam na usługę - korzystam - mi żadnych pieniędzy nie pobiera

  • 0

    48.  2005-09-21 23:40:57

    bajer rower normalnie.... szkoda tylko że przez 1ą godzinę... :P

  • 0

    49.  2005-09-25 09:53:19

    Fajna ta promocja Simplusa ALE :
    Chociaż nie mam simplusa tylko mam abonament w plusie to już mi sie ta promocja nie podoba, ponieważ zadzwonić w godzinach Happy Hours graniczy z cudem bo tea siec jest przeciązona.

  • 0

    50. ~ddd  2005-10-07 19:32:08  host: 80.244.143.46.unregistered.brzesko.tnp.pl

    o dupe to rozbic! nie mozna sie wogole nigdzie dodzwonic nie mowiac juz o skozystaniu z darmowej rozmowy... wiecznie siec zajeta

Dodaj swoją opinię