Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Happy honoruje wcześniejsze przywileje

Happy honoruje wcześniejsze przywileje

WitekT 16 Sierpnia 2004 18:50

0 0
Abonenci Ery korzystający z kart Tak Tak, którzy zmienili taryfę na Happy będą mieli dalej honorowane przywileje.

Jeśli klient kupił (lub kupi będący jeszcze w sprzedaży) Playstarer, Starter 25/50, Starter 40/80 lub zestaw i zmieni taryfę Love na Happy do końca sierpnia 2004, wówczas nie straci promocyjnych doładowań po uzupełnieniu konta.


Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Kaztom  2004-09-01 11:48:00  host: pj63.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

    Niestety, to chyba nie jest prawda.
    Gdy w dniu 30 sierpnia br. uruchomiłem starter 25/50 i następnie zmieniałem taryfę na Happy, to pojawił się komunikat, który musiałem zaakceptować, że tracę przywileje z poprzedniej taryfy.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-196-35.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze