Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Happy Home - nowa oferta w UPC

Happy Home - nowa oferta w UPC

msnet 30 Sierpnia 2017 17:09

5 0

upc logo

Rusza nowa kampania marketingowa UPC pod hasłem "Radość z każdej chwili", a wraz z nią odświeżona oferta.

Pierwszym etapem kampanii jest start oferty Internetu do 500 Mb/s oraz najszybszego łącza Wi-Fi w całym domu, a także dużego wyboru kanałów telewizyjnych, które można oglądać na wielu urządzeniach. Nowe pakiety zostały wprowadzone do oferty UPC 28 sierpnia.




Dążymy do ciągłego podnoszenia satysfakcji naszych klientów, inwestując w innowacje i rozwój oferty. Na początku roku udostępniliśmy przełomową usługę Replay TV na dekoderach Horizon, następnie podnieśliśmy do 60 Mb/s prędkość Internetu dla klientów, którzy dotychczas korzystali z niższych przepustowości - powiedział Frans-Willem de Kloet, Prezes UPC Polska. Nigdy nie byłoby to możliwe bez naszych długoterminowych inwestycji w rozwój nowoczesnej sieci światłowodowej. Naszym celem jest zaoferować lepszą jakość rozrywki i ułatwić kontakty z bliskimi zgodnie z nowym hasłem marketingowym "Radość z każdej chwili"

W ramach Happy Home klienci otrzymają dostęp do Internetu o szybkości do 120 Mb/s, do 250 Mb/s lub do 500 Mb/s, najciekawszych kanałów telewizyjnych, telewizji mobilnej Horizon Go i innych funkcji. W każdym wariancie oferowany jest miesięczny, bezpłatny dostęp do Pakietu Bezpieczeństwa UPC, pozwalającego chronić do trzech urządzeń podłączonych do Internetu.

Cena pakietu z Internetem 250 Mb/s i 106 kanałami TV zaczyna się od 49 zł miesięcznie w trzymiesięcznej promocji, a po upływie tego okresu wyniesie 109 zł/miesiąc. Pakiet z Internetem do 120 Mb/s i 106 kanałami TV kosztuje 89 zł/miesiąc, a z Internetem do 500 Mb/s i 151 kanałami TV oraz nagrywarką kosztuje 139 zł miesięcznie.

Źródło tekstu: UPC     

Dodaj do:

Tagi: happy home | upc

w sumie: 27
  • 0

    9. ~1w4  2017-08-30 18:19:13  host: a28-02-06.opera-mini.net

    2÷ to już wiesz kto to zrobił. Nie było podstaw

  • 0

    10. ~marcellove  2017-08-30 19:10:19  host: user-94-254-132-6.play-internet.pl

    Pytanie zasadnicze: Kiedy UPC w Koszalinie?

  • 0

    11.  2017-08-30 19:58:12

    @5 no to z czym do ludzi? dla 500 minimum 50 na up, inaczej szkoda sobie d... zawracać taką ofertą. Niech się od tych uczą jaki net z normalnym uploadem się oferuje http://tlp.is/e99 http://tlp.is/eoy

  • 0

    12. ~sly  2017-08-30 20:50:15  host: 89-68-128-9.dynamic.chello.pl

    Ściema jak to w UPC. Miałem mieć 120 Mbit/s po zmianie z 60 Mbit/s a jest to samo ok 40 Mbit/s. Zgłosiłem problem i poprawili.. na nic haha. Nawet smsa dostałem, że przepraszają za problem. Horizon ten dekoder to kicha. Tyle w temacie. MARKETING!!!!!!!!!!

  • 0

    13. ~ciekawy  2017-08-30 21:09:23  host: a29-02-07.opera-mini.net

    @12 a na jakim sprzęcie robiłeś pomiar i jaki miernik. Bo u mnie na "oko" widze, że coś nie tak.

  • 0

    14.  2017-08-30 21:21:38

    Po zmianie tego ich Horizona na Orange światłowód i dekoder Samsung ICU 100 czuje ulgę i normalne działanie TV.
    Do tego rabaty na komórki OO Extra, to UPC swój dekoder i ceny może sobie wsadzić.
    Wieczne problemy z tym Horizonem były i cena z kosmosu za ich darmowe VOD gdzie nic nie było dodawane tylko kasowane.

  • 0

    15. ~Ice  2017-08-30 22:17:40  host: apn-31-1-138-99.dynamic.gprs.plus.pl

    Ja jestem zadowolony do lat z UPC. Nie chce żadnego Plusa na radiówce. Orange to tylko problemy. Najciekawsze jest to że każdy tutaj przelicza na złocisze a nie na jakość. Pełny pakiet kanałów kanałów z Eleven, dekoder Horizon, net 250 Mb/s i nie spada poniżej 230 - razem 114,99zł. Jest ok.

  • -1

    16. ~Upc to dno  2017-08-30 23:28:56  host: apn-77-114-105-35.dynamic.gprs.plus.pl

    UPC to jeden wielki pic na wodę. Po 2 latach nie podziękowałem i wypowiedziałem. Najgorszy sziiiiittt jak mnie spotkał. Odradzam. A te prędkości na ulotkach typu 500 Mb/s mają zerowe odzwierciedlenie w praktyce. Muli na potęgę.

  • 0

    17.  2017-08-31 00:12:46

    @16 jak możesz wiedzieć, że muli skoro podziękowałeś za współpracę, a oferta 500 weszła dopiero w ostatnich dniach więc pochwal się jak ją sprawdziłeś :) bo na razie zarzuty bez dowodów, czyżby naganiacz z konkurencji radiowej?
    To, że u ciebie upc lipnie chodziło to nie znaczy, że w całej Polsce źle śmiga. Net z upc jeżeli chodzi o stabilność bije na łeb ten z sieci nr 1, która jest nr 1 co najwyżej w reklamach.

  • 0

    18.  2017-08-31 00:44:00

    @15
    Nie wiem jak można być zadowolonym z tego dekodera zadowolonym ale spoko.
    Ja za 60mb/s jakiś podstawowy pakiet kanałów płaciłem koło 120zł a po złożeniu rezygnacji nikt nawet nie zadzwonił żebym mogł coś wynegocjować. Więc pa pa UPC :)

  • 0

    19. ~ciekawy  2017-08-31 04:48:58  host: a25-01-01.opera-mini.net

    ja siedziałem prawie całą noc przy pomiarze pobierania. Przez ten czas miałem przeciętnie120 Mb/s. Nie wiem, czy w dzień będę miał większą prędkość. Dzisiaj będę wiedział.

  • 0

    20.  2017-08-31 07:24:16

    Mam 250/20, działa super. Na wifi (fakt, że nie z routera UPC, tylko z własnego, ale bez AC) mam 121,05 download / 19,55 upload / ping 24ms. Na kablu nie chce mi się sprawdzać, jak ostatnio to robiłem wyszło jakieś 220/20. Sieć starego Aster. Także tak jak przy łączu mobilnym zależy to od lokalizacji. http://tlp.is/ep5
    @15: Skoro Ci nie zależało... Ja jak zadzwoniłem do nich po złożeniu wypowiedzenia (utrzymanie klienta) to potem sami się kontaktowali. Teraz mam internet 250/20, TV MaxHD, telefon 240 i multiroom za 95zł.

  • 0

    21. ~spoogie  2017-08-31 07:54:47  host: 89-76-44-139.dynamic.chello.pl

    Internet 60Mbit zaminieniony ostatnio na 120Mbit w cenie 54 PLN - to dobra oferta a dodatkowo stabilność i predkość łacza w Katowicach jest bez zarzutu. Horizona nie chciałem bo słyszałem i widziałem jak badziewnie działa ;) lepiej wziać karte CI+ do tv.

  • 0

    22. ~maroo  2017-08-31 09:31:49  host: 89-73-103-138.dynamic.chello.pl

    mam w UPC dwie karty CI+, internet 250Mb , telefon , telewizję ( naprawdę spory pakiet) - łącznie za 93 zł . Dzięki kartom bezpośrednio w TV zero problemów z przełączaniem , zawieszaniem się itd. A same warunki trzeba sobie umieć wynegocjować ...

  • 0

    23. ~do maroo  2017-08-31 11:01:00  host: apn-77-114-105-35.dynamic.gprs.plus.pl

    do 22 @maroo: kolego, ale ty mówisz o telefonie stacjonarnym! Hahhahahahaha. Dlatego płacisz 93 zł w UPC bo nikt już tego nie wybiera! UPC to szit.

  • 0

    24. ~do VINYL  2017-08-31 11:10:47  host: apn-77-114-105-35.dynamic.gprs.plus.pl

    do 20 @VINYL: Ty również piszesz o ofercie sprzed 5-10 lat. Nikt w stacjonarne już nie idzie więc ten twój pakiet telefon to "końcówki kolekcji" i dlatego płacisz 95 zł. Wy macie niby spore pakiety, Cyfrowy Polsat i Plus ma pełne pakiety tzw. Premium, czyli pełna oferta TV wszystkie kanały plus HBO GO na telefony, tablety, Smart TV etc. Dodatkowo abonament smartfon No limit i internet domowy. I to wszystko 106 zł więc lepiej ... dlaczego? Bo ze stacjonarnym na miasto nie pójdziesz :-) :-)

  • 0

    25.  2017-08-31 13:20:10

    W pierwszej chwili pomyślałem, że może być kicha, bo zależy mi na uploadzie a umowa na 250tkę przedłużona niedawno (dobra cena, ale ciut długa niestety), ale jak zobaczyłem ten upload w 500 Mbps to się uśmiałem. Serio? 25 zamiast 20tu? Gigantyczna różnica w uploadzie kładzie na łopatki, 1 GB w idealnych warunkach idzie półtorej minuty szybciej "aż".. No faktycznie, miazga drogie UPC. Kto to łącze szył? 20x szybszy downlink... którego i tak w większości przypadków się nie wykorzysta (już250 Mbps nie tak łatwo wysycić). Drugą opcją przy przedłużeniu była firmówka 300/30 (dobra cena, długa (24m) umowa, ale bez możlwości sprawdzenia w praniu - zrezygnowałem, bo przecież przedsiębiorca nie ma okresu ochronnego a co ciekawe UPC nie daje żadnego przy przeniesieniu usług z osoby indywidualnej na firmę, jedynie przy nowej umowie i ewentualnie przedłużeniu oferty firmowej..), niemniej przy 30 Mbps byłaby już jakaś odczuwalna różnica (GB wysyłany 2,5 minuty szybciej.. przy wysyceniu uploadu rzecz jasna), ale już nie każde źródło tyle odbierze, albo dokładniej - nie zawsze routing na to pozwoli ; ) Innymi słowy szału nie ma, dupy nie urywa : )

  • 0

    26. ~zibi  2017-08-31 15:43:23  host: neptun.imio.pw.edu.pl

    A przy okazji UPC wyłączyło "zwykły" numer telefonu do Działu Obsługi Klienta.
    Teraz trzeba dzwonić na 813 813 813.
    Czyli zgłaszanie awarii będzie płatne.

  • 0

    27.  2017-08-31 16:03:56

    26 - jaki był ten zwykły? Bo ten co podałeś to zwykły stacjonarny, zdaje się w lubelskiej strefie numeracyjnej?

  • 0

    28. ~zibi  2017-08-31 16:12:23  host: neptun.imio.pw.edu.pl

    Poprzednio ("od zawsze") był to 32 494 94 90. Pewnie postać numeru 813 xxx xxx mnie zmyliła bo to wyglądało na płatną info linię. Ale rzeczywiście to SN Lublin. Sorry za sianie paniki.

Dodaj swoją opinię