Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Happy – nowa taryfa w Era Tak Tak

Happy – nowa taryfa w Era Tak Tak

sirmark 26 Lipca 2004 20:58

0 0

Era Tak Tak od 28 lipca br. wprowadza nową taryfę "Happy" z naliczaniem sekundowym od początku rozmowy i ceną 77 gr. brutto za minutę do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce. "Happy" będzie działać automatycznie w telefonach nowych użytkowników, którzy zakupią nowy Starter Happy. Dla dotychczasowych klientów oraz tych, którzy zakupią inny starter Era Tak Tak, pierwsza zmiana taryfy jest bezpłatna. Użytkownicy, którzy zakupią jeden z dotychczasowych Starterów Era Tak Tak (np. Starter XXL, Play Starter) i zmienią taryfę na "Happy", zachowują wszystkie przywileje związane z dodatkowymi doładowaniami.
Era Tak Tak umożliwia swoim użytkownikom korzystanie ze wszystkich nowoczesnych usług: przesyłanie fotografii i krótkich filmów, MMS-ów, dostęp do Interentu dzięki szybkiej transmisji danych GPRS, korzystanie z serwisów informacyjnych i rozrywkowych Era Omnix. Era Tak Tak to również najłatwiejsze korzystanie z telefonu pre-paid za granicą.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~użytkownik  2004-08-17 22:28:00  host: fz82.internetdsl.tpnet.pl

    wszystko dobrze tylko "TAK TAK" troche za późno wszedł na rynek z ofertą Happy

  • 0

    2. ~DJ  2007-01-15 23:45:25  host: eez118.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Już wcześniej z Heyah wyjechali taniej, musieli jakoś wypośrodkować żeby mieć po połowie

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-254-212.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet