Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HaloNet: Tańsze połączenia na komórki

HaloNet: Tańsze połączenia na komórki

LuiN 19 Czerwca 2013 13:52

9 0

1. lipca HaloNet wprowadzi niższe stawki dla połączeń z polskimi oraz zagranicznymi numerami komórkowymi.

Od najbliższego miesiąca, klienci HaloNet będą mogli płacić za minutę rozmowy z polskimi numerami komórkowymi 18 groszy z VAT. Oprócz tego, nawet o 59% (dotyczy m.in. duńskich numerów komórkowych), potanieją wybrane połączenia z zagranicznymi numerami komórkowymi.




Obniżka objęła przede wszystkim bardzo popularne kierunki, takie jak: Niemcy, Holandia, Wielka Brytania, Hiszpania czy Włochy. Przykładowo, minutowe połączenie z HaloNet na niemiecki (O2, T-mobile, Vodafone), austriacki, czeski, grecki czy duński numer mobilny będzie kosztować 24 grosze z VAT.

W ciągu najbliższych kilku dni zobaczymy nową wersję programu HaloNet SMS, wzbogaconą o opcję wysyłania faksów. Zostaną też wprowadzone niższe stawki za wysyłanie wiadomości SMS, zarówno na polskie jak i zagraniczne numery komórkowe.

Źródło tekstu: HaloNet     

Dodaj do:

Tagi: halonet

w sumie: 28
  • 0

    9.  2013-06-19 15:27:33

    Też mi oferta. Jest operator VOIP, który ma stawkę jedynie 5gr/min na stacjonarne i 15gr/min na komórki. Jak na Voipa to Halonet to nic ciekawego.

  • 0

    10. ~  2013-06-19 15:42:39  host: 83.218.109.208

    do Lord (3) - a skąd masz taką niby wiadomość że z Klucz na komórki UE rozmowa będzie płatna od 1 lipca 2013r. nie 30 gr/min brutto lecz 15gr/min brutto??

  • -1

    12. ~patryklu2  2013-06-19 16:29:29  host: V33-09.opera-mini.net

    Na muff.pl jest 17gr na komórki oraz 4 gr na stacje. Polecem. Działa dobrze nawet na edge Plusa :)

  • 0

    13. ~warczanek  2013-06-19 19:24:12  host: user-164-126-117-184.play-internet.pl

    a play ma 5 groszy na stacjonarne

  • 0

    14. ~  2013-06-19 19:31:21  host: 89-66-100-16.dynamic.chello.pl

    @13, w standardzie czy w pakiecie i le minut max mozna mieć? W każdej taryfie? Porównujesz różne rzeczy i bez takich informacji porownanie jest nic nie warte. Ktos może powiedzieć, że na stacjonarne w Play ma no limit, bo jest oferta dla firm, gdzie tak jest.

  • 0

    15. ~kris  2013-06-19 19:51:46  host: 188-221-196-230.zone12.bethere.co.uk

    Obecnie używan Freeconecta,ale mam już go dość. Chciłbym zmienić na innego operatora. Możecie doradzić,kto w segmencie voip przoduje. Nie chodzi mi o betamaxy .Potrzebuje PL numer poza Polską. Dzięki.

  • 0

    16. ~  2013-06-19 19:54:06  host: 77-253-142-178.adsl.inetia.pl

    @15 - wielu operatorów oferuje polski numer stacjonarny. Ja ci jednak nie doradzę, bo w moim rankingu to właśnie Freeconect jest najlepszy :-).

  • 0

    17.  2013-06-19 20:13:50

    @kris korzystam właśnie z Halonet od 3 lat, a od dwóch lat mam u nich przeniesiony numer z TPSA nie mogę powiedzieć złego słowa o nich wsparcie mają rewelacyjne niemalże natychmiastowe, a i ceny w każdym miesiącem coraz niższe co widać po tej wiadomości. Jeżeli miałbym polecać to zdecydowanie Halonet masz tu jasne zasady i nie zdzierają na opłacie za numer płacisz 1 zł na rok + oczywiście na bieżąco za połączenia i inne usługi.

  • 0

    18.  2013-06-19 20:29:46

    Jak się ma no limit można skorzystać z dostępu "dodzwanianego" Halonet a później dzwonić za granicę tanio. W kraju są lepsze oferty komórkowe. Jak mnie pamięć nie myli Halonet działa już ponad 10 lat. Korzystałem z niego gdzieś w 2003 roku.

  • 0

    19. ~Big B  2013-06-19 21:14:28  host: r2.limes.com.pl

    Korzystam z ich oferty od 9 lat. Nigdy sie nie zawiodłem. Bardzo dobra jakość rozmów. Duża zaleta to konto ważne bezterminowo, więc nie trzeba co miesiąc doładowywać.

  • 0

    20. ~kristronik  2013-06-19 21:52:16  host: ip-78-30-103-162.free.aero2.net.pl

    Mi maja przenieść numer z freeconetu (ex. tlenofonu) 30 czerwca. Podobnie jak kolega kris mam już dość freeco ponieważ firma ma gdzieś klientów indywidualnych, nastawia się głównie na biznesowych a co za tym idzie brak zmian i konkretnych ofert dla detalu no i to konsolidowanie tlenofonu z freeconetem które trwa już kilka lat (osoby które znają historię tlenofonu wiedzą o co chodzi). Czy ktoś miał już doświadczenia z przenoszeniem numerów Voip-owych i ew. problemami z tym związanymi ? Bo powiem szczerze, że kilka razy przenosiłem numery ale komórkowe i wiele razy było tak że niektórzy operatorzy nie pozmieniali czegoś na centralach skutkiem czego niektóre osoby słyszały "nie ma takiego numeru". Ciekawi mnie jak będzie w tym przypadku.

  • -1

    21. ~użytkownik  2013-06-20 03:39:20  host: tmo-105-26.customers.d1-online.com

    HAHA, A W HAPPYCALL JUŻ OD DAWNA 18 GROSZY NA KOMÓRKI POLSKIE I OD 14GROSZY NA KOMÓRKI ZAGRANICZNE, NP. NIEMCY PEWNIE HALONET SKROBNEŁO POD STOŁEM ZA INFO... ALE PISZCIE TEZ O INNYCH! CHYBA ZE TO PORTAL DLA WYBRANYCH TELEKOMÓW~!

  • 0

    22. ~  2013-06-20 07:48:25  host: v53-08.opera-mini.net

    a to stacjonarne telefony jeszcze istnieją ? gdzie ? w muzeum ? a samo halo net może byłoby dobre gdyby to była firma mobilna z kartami sim,a tak jako stacjonarni to raczej zarobią na tych którzy jeszcze nie wiedzą co to jest komórka, mail i skan zamiast fax-u

  • 0

    23. ~  2013-06-20 07:49:55  host: v53-08.opera-mini.net

    cd 22,chociaż i o to może być ciężko bo ludzie od stacjonarnych uznają raczej tylko tp jako jedyną słuszną firmę,ogólnie biznes do kitu

  • 0

    24. ~do 21  2013-06-20 09:36:23  host: host31-42-29-169.tvkdiana.pl

    Do 21. Po pierwsze: przy nauce obsługi komputera na początku warto zapoznać się z klawiaturą i przyciskiem Caps Lock. Po drugie: po prostu Halonet rozsyła taką informację na maila do klientów i pewnie też do portali branżowych, stąd informacja a inni operatorzy widać śpią w tym względzie mimo podobnych lub niższych cen.

  • 0

    26. ~do 12  2013-06-20 09:52:05  host: host31-42-29-169.tvkdiana.pl

    do 12 Nie napisałeś wszystkiego o muff.pl. Na stacjonarne 4 gr ale tylko te z TP, do innych operatorów stacjonarnych dwa razy drożej 9 gr, na komórki 17 gr ale tylko Orange, Play, Plus, Polsat, T-Mobile, do Centernet, Virgin-mobile 36 gr - co jest dla mnie kuriozalne przy takich samych stawkach mtr. Dziwna polityka do Play 17 gr a do Virgin który działa na Play dwa razy drożej - Virgin coś podpadł komuś w muff.pl :)) a może konkurencja bo w Virgin dla zarejestrowanych 12,66 gr do wszystkich

  • 0

    27.  2013-06-20 17:28:21

    Chciałbym tylko dodać, jako użytkownik Halonet od ponad dwóch miesięcy, że jakość świadczonych usług jak dla mnie jest lepsza niż w dawnej TP. W Orange biling na bieżąco to marzenie, przyłączenie do sieci wiąże się z podpisaniem lojalki lub opłatą oderwaną od rzeczywistości, jeśli wybierze się wariant bez umowy terminowej. Brak tanich abonamentów z wliczonymi minutami. To wszystko przemawia właśnie za VOIP, utrzymanie numeru przeniesionego z TP w Halonet to 1zł na rok, środki ważne bezterminowo, naliczanie sekundowe, prezentacja numeru, blokowanie wybranych numerów lub numerów zastrzeżonych odbywa się przez parę kliknięć na koncie użytkownika, TP i Netia pod tym względem muszą się uczyć i gonić konkurencje.

  • 0

    28. ~  2013-06-23 14:01:31  host: z33-03.opera-mini.net

    A blokowanie numerow przychodzacych rozmow od natretnych marketingowcow to maja czy nie? IPFON ma tez blokowanie przychodzacych zastrzezonych.

  • 0

    29. ~oder  2014-08-06 10:57:17  host: jxh10.internetdsl.tpnet.pl

    "A blokowanie numerow przychodzacych rozmow od natretnych marketingowcow to maja czy nie" pewnie, że mają. Poza tym są tańsi od ipfona.

  • 0

    30. ~oder  2014-08-06 10:59:17  host: jxh10.internetdsl.tpnet.pl

    dodam jeszcze, ze halonet ma mega tani numer bo po 1 zł rocznie

Dodaj swoją opinię