Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Halo Polsat nie wystartuje w grudniu

Halo Polsat nie wystartuje w grudniu

WitekT 1 Grudnia 2007 18:48

0 0
W wywiadzie dla dzisiejszego Parkietu Dominik Libicki, prezes Cyfrowego Polsatu powiedział, że na Halo Polsat, czyli MVNO cyfrowej platformy, poczekamy jeszcze kilka miesięcy.

Libicki powiedział, że od strony technicznej wszystko jest już gotowe do startu, firma czeka teraz na finalizację umów interkonektowych z operatorami, co może potrwać kilka miesięcy. Do tej pory Cyfrowy Polsat podpisał umowy z PTC i Telekomunikacją Polską, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: Parkiet     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4. ~tata  2007-12-01 19:32:25  host: inet20909na-1.eranet.pl

    ta co za firma ten Polsat - są śmieszni i tyle.

  • 0

    5. ~tof  2007-12-01 19:35:51  host: r6.ists.pl

    Chyba sie z tego powodu Poslachtuję

  • 0

    6.  2007-12-01 19:48:56

    a ja tam i tak wole paszport polsatu ;-))

  • 0

    7.  2007-12-01 20:03:58

    Polsat nie potrafi uruchomić porządnych kanałów (oferta najgorsza, nadrabia ceną), nawet HD, a co dopiero brać się za telefonię komórkową! szkoda gadać.

  • 0

    8. ~  2007-12-01 21:44:20  host: 87-205-32-197.adsl.inetia.pl

    Czyli wielkie "halo" a nic konkretnego

  • 0

    9. ~ads  2007-12-01 22:34:28  host: 217-153-221-59.such.nat.hnet.pl

    Niepowetowana strata

  • 0

    10. ~mikolaj211  2007-12-01 23:35:45  host: apn-77-112-186-213.gprs.plus.pl

    Jeżeli chodzi o ich telewizję, to jest niezła...Pomijając, że największa w tej części Europy, to i oferta niezła. Jak ktoś nie potrzebuje HBO, Canal+, itp. Za 35zł, jest bardzo dobrze. Czekam tylko, gdy zaoferują szerokopasmowy internet przez satelitę... Pozdrowienia dla wszystkich abonentów polsatu...

  • 0

    11. ~Pu94  2007-12-01 23:36:12  host: ekv252.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie mam pojecia kto wezmie tam starter . Chyba ze rozdzadza 500tys starterow ze zlotowka na koncie i powiedza ze w miesiac maja 500tys klientow Zalosne

  • 0

    12. ~  2007-12-02 01:03:39  host: acly156.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Żaden MVNO nie będzie taki jak oferta 4 operatorów (plus, era, orange, play) No nie mają szans i tyle. Ja mam taryfę biznesową z 30 numerami po 1 groszy! Który MVNO ma coś lepszego? Albo choćby podobnego?

  • 0

    13.  2007-12-02 11:08:34

    MVNO nie będzie mieć nigdy lepszej oferty od macierzystego operatora bo.... jest na ich wyżywieniu

  • 0

    14. ~golfiarz  2007-12-02 12:51:42  host: systemy22.toya.net.pl

    #13 widex*** to po co się tworzą mvno?

  • 0

    15. ~  2007-12-02 12:59:05  host: 87-205-33-109.adsl.inetia.pl

    tak wlasciwie to play rez jest na razie wirtualnym operatorem nie ma wlasnej sieci nadawczej tylko korzysta z plusa. Polsat ma byc podobnym opem, rowniez ma niezalezne umowy interconect roaming systemy rozliczeniowe obsluge klienta itp. Bedzie wiec czyms innym niz wpmobi czy avon

  • 0

    16. ~  2007-12-02 13:01:37  host: 87-205-33-109.adsl.inetia.pl

    14 - bo kasa idzie wieksza a koszty sa duzo mniejsze niz tradycyjnie. a zwykli operatorzy tez na tym zarabiaja i to sporo

  • 0

    17.  2007-12-02 15:29:58

    15 * Play posiada własną sieć, ale trudno żeby w ciągu roku postawił sieć o zasięgu ogólnokrajowym...

  • 0

    18. ~daro603  2007-12-02 15:54:20  host: 213.158.194.228

    Wiec trzeba jeszcze poczekać na Wirtualna siec Polsatu. Ale byc napewno bedzie!!!. Ciekawe jakie tam beda stawki itd.

  • 0

    19. ~  2007-12-02 23:00:27  host: riviera.nat.student.pw.edu.pl

    *17 Warszawa Centrum pod Pałacem Kultury. Wybieram w telefonie manualny wybór sieci i wyszukuje mi ERA ORANGE PL i PLUS - gdzie jest ta własna sieć nadawcza PLAYa?? Poza rtym napisałem , że Play jest "na razie" wirtualnym operatorem

  • 0

    20. ~abc  2007-12-03 02:01:40  host: apn-77-114-87-2.gprs.plus.pl

    a szukales zasiegu umts?

  • 0

    21. ~mirekb  2007-12-03 08:41:36  host: hii226.internetdsl.tpnet.pl

    mysle ze marzec-kwiecien to rzeczywisty termin startu polsatu..powodzenia

  • 0

    22.  2007-12-03 17:21:12

    19 * no właśnie, trudno żeby na Nokii 3310 szukać Play'a...

  • 0

    23. ~eSiK  2007-12-04 09:50:29  host: atropos.tpi.pl

    19* Pewnie nie szukałeś w sieciach 3G tylko w GSM ;)

Dodaj swoją opinię