Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Halo Komórka" w Interii dla klientów Orange

"Halo Komórka" w Interii dla klientów Orange

WitekT 28 Marca 2007 10:39

0 0

Interia wprowadziła usługę Halo Komórka przeznaczoną dla osób, które za pomocą swojego telefonu komórkowego chcą tanio łączyć się z zagranicą.

Wystarczy zadzwonić pod 708 208 107, a następnie wybrać numer swojego rozmówcy. Bez względu na to, czy wybierzemy numer stacjonarny, czy komórkowy, naliczana będzie stała opłata za minutę, która wynosi 1,28 zł brutto z dowolnego miejsca w kraju. Skorzystanie z Halo Komórki jest możliwe w dowolnym momencie, a koszty wykonanych rozmów uwzględnione zostaną w comiesięcznym rachunku telefonicznym. Jedynym warunkiem jest posiadanie telefonu w sieci Orange, za usługę nie trzeba opłacać żadnego abonamentu.




Więcej szczegółów na stronie halokomorka.interia.pl.

Źródło tekstu: Interia     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1. ~berdys  2007-03-28 10:50:41  host: aaid131.neoplus.adsl.tpnet.pl

    idea dobra,cena wysoka;/

  • 0

    2.  2007-03-28 11:12:39

    A wlasciwie to dlaczego z komorek nie mozna dzwonic na rozne numery 70x ? Czy operator ma woogole prawo blokowania takich numerow?

  • 0

    3. ~bigman  2007-03-28 11:27:43  host: 80.50.90.106

    W Orange dla abonentow mozna kupic usluge "wybrane kraje" za 3 zl/m-ac i dzwonimy za 1,20 zl brutto. Po co wiec kombinowac z Interia i przeplacac 8 gr na kazdej minucie?

  • 0

    4. ~dt  2007-03-28 12:08:40  host: wap.plusgsm.pl

    Bez sensu tym bardziej ze orange skopiowal usluge Plusa 'wybrany kierunek mn' i na koma min. kosztuje wlasnie 1.2 jak napisal bigman (w Plusie i Orange)

  • 0

    5.  2007-03-28 12:13:25

    Równie skutecznie ale kilka razy taniej - można otworzyć sobie konto w tanifon i dzwonić do większości krajów już po 0,06 zł brutto z każdej sieci komórkowej i stacjonarnej. Oczywiście plus koszt wejścia na dostępowy numer stacjonarny (ale ten można wybrać u operatora jako tańszy, jeśli korzysta się dużo).

  • 0

    6.  2007-03-28 12:20:36

    oferta jest delikatnie mowiac dla wyjatkowo 'niezorientowanych' w temacie ;)

  • 0

    7. ~  2007-03-28 12:23:55  host: apn-99-41.gprspla.plusgsm.pl

    bardzo drogo. kolejne omamianie nieswiadomego klienta. kiedy bedzie tak jak w UK w sieci Three czy O2 gdzie minuta na stacjonarne w weekendy za granice (doPolski) kosztuje 2p co na nasze wyjdzie 12gr? moj brat kupil wlasnie fon na abo w Three I placi miesiecznie 30? a w tym ma tyle minut, smsow I video, ze mnie az glowa rozbolala ;-) . Dla nas 30? to kupa kasy, a tam to cena niewygorowana. jednym slowem to operatorzy spokojnie maja jeszcze z czego zejsc. Aha, jak mu powiedzialem, ze do Uk place 1,83/min bez wykupowania znizek, a za oplate 5pln/mies 1,2pln/min to krotko to skomentowal. dziki kraj ;-).

  • 0

    8.  2007-03-28 13:32:59

    jak już kombinować z numerami 70x, to lepiej dzwonić przez 0708188878 - 29 gr za minutę do UE/USA i jeszcze wielu wielu krajów... no ale orange musi zarobić na licencję...

  • 0

    9.  2007-03-28 15:23:22

    tylko ze tu jest cena na komorki tez.

  • 0

    10. ~ŁB  2007-03-28 15:26:09  host: afp170.internetdsl.tpnet.pl

    Cena z kosmosu... Ja dzwonie z komorki do Angli na stacjonarne za 6 groszy, komorki 95gr, do USA za 8gr wszedzie, inne kraje rowniez przystepnie i tanio, naliczanie sekundowe. Do tego dochodzi koszt polaczenia z warszawskim numerem stacjonarnym (u mnie 12gr/min, najlepiej wybrac go jako tani numer czy cos takiego). Wszystko uczciwie, bez sciemy, czasu waznosci i innych bzdur - tylko doladowuje konto przelewem z inteligo. Polecam usluge Mobile Tanifon (www.tanifon.pl).

  • 0

    11. ~czerkaski  2007-03-28 15:42:17  host: edh66.internetdsl.tpnet.pl

    a wedlug mnie nie jest to zla usluga. Chetnie bede korzystal dzwoniac na angielskie komorki znajomych. Bo na komorki to ma sens

  • 0

    12.  2007-03-28 16:40:39

    Niektórzy z Was chyba dalej nie wiedzą, że żyją w Polsce i porównywanie do Wlk. Brytanii jest trochę dziwne. Inny rynek póki co i tyle! I musicie zrozumieć, że są ludzie, którzy nie chcą się bawić w przelewy i inne bzdety. Zadzwoni raz na jakiś czas przez nr dostępowy i to wszystko.

  • 0

    13.  2007-03-28 18:28:09

    Podoba mi się, to co napisali w FAQu "Nie ma w waszym cenniku połączenia do operatora holenderskiego na komórkę. Czy jest taka możliwość połączenia lub od kiedy będzie?" Przykład jest durny, bo akurat możliwość połączenia na holenderskie komóki istnieje :-). A dla malkonentów - ile kosztują teraz rozmowy z Orange bez bawienia się w "wybrane kraje"? Od 2,45 do 8,38 i o 5 groszy więcej w prepaidzie. Naturalnie ta cena (1,28 PLN/min)jest bardzo wysoka, jeżeli chodzi o rozmowy na stacjonarne, ale to i tak dobra oferta - jest to dużo wygodniejsze niż zdrapki telecośtam....

  • 0

    14.  2007-03-29 13:24:50

    no oranga nigdy wyjątkowym pomysłem się nie specjalizował.

  • 0

    15. ~porzadek  2007-03-29 14:31:54  host: edh66.internetdsl.tpnet.pl

    i co, zle ze taka opcja jest?? Moim zdaniem bardzo fajknie. Tak jak powiedzial przemolog jest to zdecydowanie wygodniejsze, niz jakies tam dzwonienie przez zdrapki. Jesli ktos potrzebuje raz na jakis czas zadzownic, to wybiera numer i 1.20 za min. Wedlug mnie bardzo w porzadku

  • 0

    16. ~Singh  2008-02-14 11:11:23  host: inet20909na-2.eranet.pl

    ale czy 0708188878 - 29 gr za minutę do UE/USA dotyczy rowniez hiszpanskich komorek?

Dodaj swoją opinię