Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Halo Granie" w Orange

"Halo Granie" w Orange

WitekT 19 Grudnia 2007 08:35

3 0
Od dziś w Orange dostępna jest usługa, która umożliwia ustawienie własnego sygnału wołania. Halo Granie w Orange to odpowiedź ma erowe Granie na Czekanie czy Muzyka na Czekanie w Play.

Miesięczny abonament za usługę w Orange wynosi 2 zł brutto, utwory można kupić od niecałej złotówki do ponad 10 zł. Co ważne, utwór będzie trzeba odnowić co maksymalnie pół roku.

Usługą będzie można zarządzać via www, SMS, Internet, oraz telefon.

Więcej szczegółów na stronie www.orange.pl.

Źródło tekstu: wł     


Dodaj do:
w sumie: 107
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    100. ~fggj  2011-02-10 13:36:56  host: 178.182.82.82.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    muzyka jest do bani

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    101. ~  2011-02-12 19:56:00  host: host-81-190-242-143.malbork.mm.pl

    chce wyłączyc granie na czekanie jak to zrobić?Pomocy!!!orange ukradła mi 100 zl za to gu--o!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    102. ~Calm7  2011-02-12 20:01:54  host: z31-06.opera-mini.net

    101, co Ty pleciesz? Jakie 100 zl ? * Poza tym rozwiazanie masz podane powyzej, jak to wylaczyc.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    103. ~Palinkaa  2011-02-16 18:37:41  host: afas139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak wyłaczyc granie na czekanie jak pisze WYŁĄcz to przychodzi mi sms o tresci -funkcja nie dostepna po zawieszeniu uslugi-

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    104. ~Calm7  2011-02-17 19:11:19  host: z01-07.opera-mini.net

    Palinkaa, a dzwonilas juz na swoj nr.? Gra dalej?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    105. ~anesia  2011-02-19 12:02:08  host: 188.147.163.163.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    ja jestem bardzo zadowolona ze wszystkich usług jakie oferuje orange. A 2 zł.to chyba nie taki majątek...rozwalił mnie ten komentarz... Całe 2zł...STRASZNE 2ZŁOTE!!! :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    106. ~Calm7  2011-02-21 23:34:50  host: z03-14.opera-mini.net

    Anesia, oj to duzo 2 zeta.. Ja w Orange za 2zl mam az 45minut ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    107. ~ebon  2011-03-22 19:28:13  host: bgs37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czytajcie regulamin na hologranie.orange.pl 8. Abonenci, którym promocyjna usługa Halo Granie zostanie włączona mogą w każdej chwili z niej zrezygnować wysyłając bezpłatnego SMSa o treści STOP na numer 3333.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    109. ~ona  2011-03-23 11:43:46  host: host-89-231-81-97.opoczno.mm.pl

    wylacz na 3333 działa :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    116. ~Hamaczi  2011-08-25 16:08:57  host: aatg48.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ziomek sam jestes do dupy

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    117. ~Calm7  2012-03-16 20:51:32  host: z59-04.opera-mini.net

    Ostatnio Orange nasiliło samowłączanie tej usługi, ale nie martwcie się na zapas bo powiadamiają o tym fakcie w sms-ie, oraz jak ją wyłączyć ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    119. ~stefan  2012-03-20 20:12:16  host: 89-78-92-152.dynamic.chello.pl

    orange to najgorsza firma z jaką miałem doczynienia, ona poprostu oszukuje klientów, np. włącza jakąś usługę, która przykładowo kosztuje 5 zł, jednak mówią Ci że jest za darmo, a za darmo jest pierwszy miesiąc i ewentualnie aktywacja, a wyłączenie już kosztuje, a jeśli jej nie wyłączysz to zaczynają Ci doliczać ja do rachunku, mija miesiąc zanim się zorientujesz że coś masz niechcianego i drugi zanim ją wyłączysz, a orange przez 2 miesiące zarobiła 10 zł, pomnożyc to przez np. 500000 klientów daje to 5mln zł, i tak właśnie nabija ludzi w butelkę, dlatego radzę nic, nikomu żadnemu konsultantowi nie podawać, a najlepiej kończyć rozmowę po wymienieniu uprzejmości

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    120. ~stefan  2012-03-20 20:17:53  host: 89-78-92-152.dynamic.chello.pl

    i jak można włączać komuś, nawet na miesiąc usługę bez wcześniej zgody klienta, np. takie granie na czekanie, właśnie dostałęm smsa że za dwa dni będę to miał, a nigdy nic nie robiłem w tym kierunku, i muszę wysłać smsa o treści STOP żeby mi tego nie włączali. jakaś kompletna paranoja!!! przecież jakbym to chciał to sam bym sobie to włączył!!!!! poprostu brak słów na tą firmę!!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    121.  2012-03-20 20:21:57

    Uwielbiam muzykę, ale nie znoszę czasoumilaczy wszelkiej maści, choćby były darmowe. Tak samo jak nie trawię poczty głosowej. Dla mnie to kompletnie nieprzydatne i niepotrzebne usługi, co nie znaczy, że nie znajdą swoich odbiorców.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    122.  2012-03-21 09:44:52

    Stefan. Nie ma co się złościć.. Jest jak jest, gorsze rzeczy Op-y robią. * Dobrego dnia :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    123.  2012-03-24 22:41:06

    Uwaga dla lubiących strzałki i tych co nie lubią strzałek dostawać: uruchomiona usługa Halo Granie puszcza w kanał krótkie strzałki, nawet śladu nie będzie w fonie, że ktoś dryndał. Z jednej strony to zaleta, a z drugiej - wada.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    124.  2012-04-16 09:31:24

    Hmm.. Usługa ma być automatycznie wyłączona, ciekawi mnie sms który otrzymałem od nr.105: "Za 3 dni przedluzymy Ci dzialanie uslugi. Aby korzystac dalej z uslugi pamietaj o doladowaniu konta" ..Poczekam, to się dowiem CO TO TAKIEGO :-D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    125. ~mała  2012-05-06 18:13:56  host: abcx57.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie ma gdzieś za darmo tej usługi w orange? ja nic nie płace,a mam juz od jakis 2 lat muzykę na czekanie. Teraz chce zmienic piosenke. Gdzie mozna to zrobić/

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    126.  2012-05-10 12:36:39

    125). No za darmo tej usługi nie ma... Zresztą, to nie Ty słuchasz, tylko dzwoniący ;-)