Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Halicki nowym ministrem cyfryzacji?

Halicki nowym ministrem cyfryzacji?

WitekT 15 Września 2014 09:49

0 4
W ramach zmiany premiera i związanych z tym przetasowaniach w rządzie, nowym ministrem administracji i cyfryzacji może zostać poseł Andrzej Halicki - pisze Dziennik Gazeta Prawna.

Dotychczasowy minister - Rafał Trzaskowski, który posadę objął 10 miesięcy temu - miałby według doniesień DGP objąć tekę wiceministra spraw zagranicznych ds. europejskich.


Źródło tekstu: Dziennik Gazeta Prawna     

w sumie: 15
  • 4

    1.  2014-09-15 09:52:10

    Powinni zostać starzy ministrowie i w związku z ponownym zatrudnieniem zwrócić odprawy... Albo niech Unia je funduje, skoro to "przez nią" ta zmiana.

  • 3

    2. ~z  2014-09-15 10:13:24  host: 193-22-83-73.komster.pl

    Nie zajmuję się polityką, ale proszę mi wytłumaczyć jaką wiedze specjalistyczną w danej dziedzinie winien posiadać kandydat na ministra.Odprawy po ministerialne winne wynosić tyle ile zasiłek dla bezrobotnych.

  • 0

    3. ~polutru  2014-09-15 10:21:36  host: 83.1.195.51

    Po kapusiu nie wziąłbym tej posady. I Panu Halickiemu polecam tak zrobić.

  • 2

    4. ~Pukacz  2014-09-15 10:40:02  host: ip-78-30-94-231.free.aero2.net.pl

    Tylko nie ten dziwak.

  • 4

    5. ~Stefan  2014-09-15 10:41:21  host: ip-37-248-254-127.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    co jeden to lepszy. Boni nie miał pojęcia. Trzaskowski też nie ma, ale przynajmniej nie zgrywa fachowca i coś tam administruje. Szału nie ma, ale prawdziwą porażką to może być ten pan. Załamka. czy oni naprawdę myślą, że Państwo to prywatny folwark w którym każdemu można dać dowolną funkcję. Chociaż przepraszam w prywatnym folwarku trzeba jednak się na czymś znać, żeby dostać posadę, a tutaj wystarczy mieć "plecy".

  • -4

    6. ~Trawel  2014-09-15 10:49:24  host: user-94-254-145-201.play-internet.pl

    Bardzo dobry kandydat, znakomity! A krytykanci niech sie wezmą do roboty to moze sami cos osiągną w zyciu.

  • 6

    7.  2014-09-15 11:11:07

    Politycy to ludzie niesamowici, geniusze, wszyscy mają dyplomy phd z wyróżnieniem z Oxford-u, Cambridge, Yale, MIT lub Caltech. Wszyscy mogą robić wszystko.

  • 3

    8.  2014-09-15 11:32:54

    Kolejny "kompetentny" w tej dziedzinie?

  • 3

    9.  2014-09-15 11:32:59

    mam wrażenie, że oni uważają, iż jak rozdali sobie po iPadzie to każdy teraz jest ekspertem od cyfryzacji... Załamka...

  • 2

    10. ~!@#$/^&*  2014-09-15 11:37:08  host: public-gprs514479.centertel.pl

    To właśnie POlska. Doceniony za krytykę pis-u.

  • 1

    11. ~Antek  2014-09-15 13:17:46  host: ip-94-42-5-251.multimo.pl

    Fuchy dla kolesi z sitwy. Normalna rzecz wśród styropianów.

  • 1

    12. ~Hejter  2014-09-15 14:02:36  host: 176.97.30.202

    Wybór wg klucza partyjnego czy wg kompetencji?

  • 1

    13.  2014-09-15 14:56:10

    Przecież zawsze jest według kompetencji, czemu tym razem miało by być inaczej?

  • 0

    14. ~  2014-09-15 17:45:32  host: ip-78-30-106-5.free.aero2.net.pl

    Towarzystwo Wzajemnej Adoracji wymienia między sobą stołki.

  • 0

    15. ~  2014-09-16 10:04:39  host: 81.219.146.216

    Jacy oni wszyscy w tej Platformie są wszechstronni! Znają się na wszystkim! Każdy z nich w jednym tygodniu może być ministrem sprawiedliwości, w następnym ministrem finansów, potem ministrem obrony, zdrowia lub cyfryzacji! Inni ludzie całymi latami uczą się ekonomii, medycyny lub informatyki, a ci chyba z mlekiem matki te wiedzę wysysają!

Dodaj swoją opinię