Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HAIER sponsorem igrzysk w Pekinie

HAIER sponsorem igrzysk w Pekinie

WitekT 19 Sierpnia 2005 14:07

0 0

Organizatorzy igrzysk olimpijskich w Pekinie ogłosili, że HAIER został oficjalnym sponsorem Igrzysk Olimpijskich w 2008 roku.

Umowa sponsorska została podpisana przez Komitet Organizacyjny XXIX Igrzysk w Pekinie i firmę HAIER Group. HAIER, jako oficjalny sponsor, zapewni środki finansowe, sprzęt i usługi oferowane przez firmę dla XXIX Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich, Komitetowi Organizacyjnemu Igrzysk, chińskiemu Komitetowi Olimpijskiemu, a także chińskiej reprezentacji sportowej na zimowe Igrzyska Olimpijskie w Turynie we Włoszech w 2006 roku oraz Igrzyska w Pekinie w 2008 roku.

HAIER Group, założona w 1984 roku, ma główną siedzibę w mieście Qingdao oddalonym od Pekinu o około 800 km, w którym podczas Igrzysk odbędą się zawody żeglarskie.
Stając się oficjalnym sponsorem Igrzysk w 2008 roku HAIER w znacznym stopniu przyśpieszy przygotowania do zawodów, w szczególności zawodów żeglarskich. Sponsoring najważniejszego wydarzenia sportowego na świecie, zapewni również HAIERowi szansę do zbudowania prestiżowego wizerunku w świecie - powiedział wiceprzewodniczący i sekretarz generalny Komitetu Organizacyjnego Olimpiady Wang Wei.

Decyzja o sponsorowaniu Igrzysk Olimpijskich w 2008 roku jest zgodna z filozofią prowadzenia biznesu i kulturą korporacyjną firmy. Motto korporacji HAIER, zawierające hasła współzawodnictwa, wynalazczości i innowacyjności doskonale wpisuje się w ducha Igrzysk i hasło ‘Citius, Altus, Fortius’ (szybciej, wyżej, dalej) będące odzwierciedleniem podstawowej filozofii człowieka. Haier jest zobligowany i gotowy do dostarczenia produkowanego sprzętu i usług pokrewnych na Igrzyska Olimpijskie w 2008 roku - powiedział w czasie ceremonii Zhang Ruimin - prezes firmy HAIER.

Program sponsorski Pekin 2008 składa się z trzech rodzajów wsparcia, którym odpowiadają tytuły: Partner Pekin 2008, Sponsor Pekin 2008, Dostawca Pekin 2008. Od września 2003 roku, kiedy ogłoszono plan marketingowy Igrzysk w Pekinie, dziewięć przedsiębiorstw zostało wybrane na partnerów Pekin 2008. Należą do nich: Bank of China, China Network, SINOPEC, CNPC, China Mobile, Volkswagen Group (Chiny), Adidas, Johnson & Johnson oraz Air China. Cztery przedsiębiorstwa zostały wybrane na sponsorów: UPS, HAIER Group, Tsingtao Beer i Yanjing Beer.

Źródło tekstu: Haier     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet