Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Gwiezdne Wojny" w Świecie Idei

"Gwiezdne Wojny" w Świecie Idei

WitekT 8 Marca 2005 16:02

0 0

Od dziś w Świecie Idei unikalne informacje nt. serialu Gwiezdne Wojny (Star Wars).

Obecnie zawartość treściowa Świata Idei poszerzona została o o unikalne informacje nt. bohaterów serialu wszechczasów – Gwiezdne Wojny (Star Wars). Gadżety na telefon, wywiady, filmiki, opowieści o zakulisowych wydarzeniach, wywiady z aktorami i członkami ekipy.

Ciemna i jasna strona Mocy znów zmierzą swoje siły. Ich starcie będziemy oglądać w kinach w maju, kiedy George Lucas zaprosi nas ponownie do mrocznej Galaktyki, w której zaczyna niepodzielnie rządzić Imperator. Premiera kinowa Zemsty Sithów 19. maja, w Świecie Idei Gwiezdne Wojny są już dziś!

Tylko telefony w sieci Idea zabrzmią niepowtarzalnym motywem ze Star Wars, dzwonkami zrobionymi z efektów specjalnych: oddechem Vadera, okrzykiem bojowym Tuskenów, a nawet Podwójnym Zachodem Słońca... Na wap.idea.pl dzwonki polifoniczne i true tones dzieki którym Twój dzwoniący przyjaciel zabrzmi pochrząkiwaniem Chebaccy.

Ekskluzywne tapety ze wszystkich części Gwiezdnych Wojen do ściągnięcia na telefon specjalnie dla Was. Plakaty z Powrotu Jedi, Nowej Nadziei i czekają pod adresem wap.idea.pl. Wybierz tapetę z Hanem Solo, R2D2. Jedno klikniecie i będziesz miał wyłączność na wizualny kontakt z księżniczką Leią.

Zapraszamy do Who is Who – przypomnij sobie jak nazywa się czarny charakter Gwiezdnych Wojen, a jak najpiękniejsza i najodważniejsza kobieta w filmach Georga Lucasa.

Wróć na chwilę do poprzednich części – obejrzyj krótkie filmiki, które na powrót przeniosą cię w mroczny i magiczny nastrój.
Od premiery poprzedniego Epizodu minęły 2 lata – przypomnij sobie postacie głównych bohaterów czytając opisy postaci.

Serwis Gwiezdnych wojen to kopalnia wiedzy dla fanów filmów Lucasa. Czy wiedziałeś, że w trakcie kręcenia Imperium kontratakuje 70-osobowa ekipa filmowa utknęła na kilka dni w Norwegii odcięta od świata przez lawinę? Kto grał ciotkę Beru i gdzie kręcono zdjęcia? Zastanawiałeś się głos jakiego potwora użyto do nagrania świszczącego oddechu Lorda Vadera? A może był to respirator i sprzęt do nurkowania?

Przeczytaj skąd Lucas zdobył pieniądze na nakręcenie Imperium Kontratakuje; kiedy w usta Jamesa Earla Jonesa wstawiono słynne I’m your father i czemu ekipa aktorów nic o tym nie wiedziała aż do premiery filmu; czy postać Yody grał prawdziwy aktor; kto wymyślił imię dla Cawbaccy.

Dla przypomnienia – przygotowaliśmy dla Was ściągę z treści poprzednich Epizodów: przeczytaj jak układały się losy bohaterów, czemu Yoda do końca życia będzie mieszkał w samotności na bagnach Dagobah? Co stało się ze wszystkimi Rycerzami Jedi? Czemu bliźnięta Luke i Leia rozdzielił bezkres galaktyki? Jak Imperator zdobędzie władzę nad Galaktyką?

Jakie emocje wzbudzały Gwiezdne Wojny w czasie, kiedy wchodziły do kin: przeczytaj opinie krytyków. Niektórzy z nich dochodzili do naprawdę przedziwnych wniosków...

Co sam Lucas mówi o Star Wars, pracy z aktorami, zdjęciach i pieniądzach? Przeczytaj wywiady z aktorami: jaka scena była najniebezpieczniejsza; wywiady z ekipą techników, materiały zza kulis powiedzą Ci gdzie i jak tworzyła się historia kina.

Wejdź na wap.idea.pl i poznaj walecznych, szlachetnych rebeliantów; czarne charaktery, bezwzględnych ciemnej służące ciemnej stronie Mocy Niech Moc będzie z Wami na Świecie Idei!

Źródło tekstu: Idea, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-150-98.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Karta, MIX czy abonament? Z jakiej oferty korzystasz w swoim głównym telefonie?

T-Mobile: 20 GB na 20 urodziny oferty na kartę

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet