Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Gwiazdkowy Bazar" Heyah

"Gwiazdkowy Bazar" Heyah

WitekT 17 Grudnia 2004 13:24

0 0

HeyahBazar mRozpoczął się zwariowany czas poszukiwań drobiazgów, upominków, prezentów. Gdzie i czego szukać? Heyah proponuje rozwiązanie – niespotykany Gwiazdkowy Bazar ubrań i dodatków.

Już w najbliższy piątek startuje alternatywa dla klasycznych upominków choinkowych! Prezentacja i sprzedaż prac projektantów, wystawy zdjęć i muzyka na żywo tworzą inspirującą mieszankę, a wszystko to w klimacie Heyah. Chodzi nie tylko o znalezienie wyjątkowego prezentu świątecznego - poszukiwanie pomysłowego drobiazgu ma być doskonałą zabawą.

Przez sześć kolejnych dni – od 18 do 23 grudnia - młodzi artyści będą dzielili się swoją pasją i pomysłowością. Po raz drugi w historii polskiej mody ulicznej, zarówno znani już twórcy, jak i debiutanci, będą wspólnie prezentować i sprzedawać swoje prace.

Gwiazdkowy Bazar to trzy specjalnie wybrane miejsca w centrum Warszawy:
Sklepokawiarnia Pepegi, ul. Śniadeckich 23, czynna od poniedziałku do soboty w godz. 11:00 - 20:00. Bazar biżuterii i dodatków, a także wystawa zdjęć ubrań młodych projektantów zrobiona aparatami LOMO,
Butik Ambulans, ul. Hoża 70, czynny od poniedziałku do piątku w godz. 13:00 – 21:00 oraz w sobotę w godz. 11:00 – 16:00. Targ ubrań projektu młodych artystów m.in. Heyah Fashion Collection, zaprojektowana przez Bartka Wieczorka oraz wystawa zdjęć z Targu Praskiego,
Show Room Piotrka Dugina, ul. Sienna 61/54, czynny w sobotę i niedzielę w godz. 15:00 – 20:00.
Każde z miejsc ma wyjątkowy charakter i cieszy się dużą popularnością wśród młodych ludzi. Miejsca są na tyle blisko siebie, że odwiedzenie ich może być jednocześnie miłym, przedświątecznym spacerem.

Impreza otwierająca Gwiazdkowy Bazar, wspierany przez Heyah, odbędzie się 17 grudnia, o godz. 20:00 w Cafe Karma na Pl. Zbawiciela. Podczas tego wieczoru będzie można spotkać się z młodymi twórcami, spędzić miło czas oraz obejrzeć projekcje slajdów prezentujące wydarzenia z jesiennego Praskiego Targu mody.

Niepowtarzalny Gwiazdkowy Bazar trwać będzie do 23 grudnia.

Więcej informacji na www.heyah.pl.

Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet