Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Gwarancja dobrej ceny" na telefony w Orange

"Gwarancja dobrej ceny" na telefony w Orange

WitekT 3 Września 2007 18:09

0 0

Orange udostępnia w całej sieci sprzedaży ofertę ratalną oraz telefony w niższych cenach. Jej atrakcyjność potwierdza Gwarancja dobrej ceny, która zapewnia klientowi zwrot różnicy, pomiędzy ceną zapłaconą w Orange, a ceną tańszej oferty dostępnej na rynku.



Od 3. września Orange wzbogacił asortyment telefonów, między innymi o Samsunga SGH-F300 i SonyEricssona W880i. Dodatkowo, obniżył ceny innych modeli.

Aby ułatwić klientom zakup telefonów, również od 3 września, Orange uatrakcyjnił ofertę sprzedaży ratalnej. Będzie w niej można skorzystać z dogodnych form kredytowania zakupów, w systemie rat 3 x 0%, czyli 0% odsetek, 0% prowizji i 0% pierwszej wpłaty.




Do wyboru będą dwie opcje kredytowania:
? raty 0 % na 10 miesięcy dla kredytu o łącznej wartości co najmniej 99 zł brutto,
? raty 0 % na 10 lub 20 miesięcy przy kredycie o łącznej wartości, co najmniej 999 zł brutto.

Kupując telefon na raty w Orange klienci będą mieli pewność, że skorzystali z najlepszej oferty dostępnej na rynku. Daje ją Gwarancja dobrej ceny, którą objęty będzie każdy telefon dostępny na raty wraz z promocyjną ofertą Co za numer. Gwarancja dobrej ceny sprawia, że jeśli w dniu zakupu, klient znajdzie w innym sklepie taki sam telefon dostępny na raty w niższej cenie, Orange zwróci mu różnicę w cenie.

Oferta promocyjna Co za numer jest dostępna dla klientów Orange, którzy kupują telefon na raty i wybiorą aktywację w ofercie Nowy Twój Plan lub Nowy Twój Mix. W ten sposób w Nowym Twoim Planie otrzymają dwa razy więcej minut na rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz usługę Wieczory i Weekendy umożliwiającą bezpłatne połączenia do Orange i na numery stacjonarne, codziennie od 20 do 9, a w weekendy przez cały dzień. Opłata aktywacyjna w ofercie Co za numer w Nowym Twoim Planie wynosi tylko 1 zł. Z promocji mogą również skorzystać klienci przedłużający umowę w ramach oferty utrzymaniowej.

Od 17. września promocja Co za numer będzie dostępna z ofertą Nowy Twój Mix. W ramach promocyjnej oferty bez telefonu, klienci dostaną co miesiąc dwa razy więcej środków na połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6.  2007-09-03 19:35:07

    a kiedy planowane zmiany w ofercie? Bo poki co to "Orżnąć" mydli nam oczy...sam mam ta sieć (JI 25) i w marcu znow przedluzenie umowy....albo i nie.

  • 0

    7. ~Sb  2007-09-03 19:46:12  host: bug18.internetdsl.tpnet.pl

    Mogę kupić na raty Nokię 1600 i wziąć ofertę 'Co za numer 25zł' z 66min do wszystkich ?

  • 0

    8. ~z  2007-09-03 20:03:24  host: egn128.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Znalazłem w necie Nokię N95 za 1700 zł brutto, czyli zwrócą mi różnicę jak rozumiem ;)

  • 0

    9. ~  2007-09-03 20:30:41  host: amb44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A telefony z gwarancją dobrej ceny nie będą dostępne u uinnych operatorów:)

  • 0

    10. ~TWDonald  2007-09-03 20:54:32  host: ip-89-174-124-251.multimo.gtsenergis.pl

    W sklepie mamy czysty telefon, a w Orange simlock i cyrograf..

  • 0

    11. ~dzodzo  2007-09-03 21:10:29  host: 34-pr2-9.acn.waw.pl

    chyba jednak lepiej kupic czysciocha w sklepie niz sie pchac w orange i to znacznie bardziej sie kalkuluje

  • 0

    12. ~  2007-09-03 21:20:35  host: p11-16.opera-mini.net

    Czy jesteście pewni że taki telefon będzie miał sim locka ?w erze jak sie kupuje bez cyrografu to na życzenie klienta blokada musi zostać zdjęta za darmo

  • 0

    13.  2007-09-03 22:19:45

    #12: A jak kupujesz TakTaka z telefonem też bez cyrografu to zdejmą Ci simlocka?

  • 0

    14.  2007-09-03 22:28:20

    Dobre trzeba zamienić z drogie. Orange jest drogie i nieopłacalne. Nie warto brać Orange, dużo lepsza jest nowa promocja Ery. Za 20 zł mamy 80 minut, a za 40zł 160 minut i SE K550i w super cenie, w Orange można liczyć na jakaś denną Nokię z najniższej półki, żenada!!!

  • 0

    15. ~  2007-09-04 09:43:15  host: ebal.media4.pl

    PotrM głupoty piszesz, sprawdź oferte sklepu internetowego Ery, Twój przykład z TT jest nietrafiony

  • 0

    16. ~leo  2007-09-04 11:49:10  host: dpx20.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mimo wszystko jesli mialbym wybierac kupno telefonu bez zadnych umow to wybralbym normaly sklep a nie orange

  • 0

    17. ~dok  2007-09-04 13:38:59  host: dpv54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ja bym chyba wziąl bo cena telefonu taka sama jak sklepie, jak ktoś nie ma kasy na fon to bierze na raty. Co prawda tutaj trzeba podpisać umowe ale za to są dodatkowe minut w abonamencie. więc ogólnie może być

  • 0

    18. ~jam80  2007-09-04 16:10:09  host: gate.luknet.pl

    Tak się miło składa, że Orange ma najwięcej klientów, więc nie piszcie głupot, że wszyscy to debile... Ja korzystam z Orange a wcześniej z idei od 6 lat i za żadne skarby nie zmienię sieci na inną, bo mi się to zwyczajnie nie opłaca... I nikt mi nie wmówi, ze Play czy inni są tańsi, bo mając dwa lub trzy numery wewnątrz sieci na które się często dzwoni akurat płaci się naprawdę grosze za rozmowy!!!!!!!! Więc zanim ktoś "mądry" napisze, że w Polsce jest kilka milionów idiotów, którzy dają się nabijać w butelkę niech się najpierw puknie mocno w czoło :P

  • 0

    19. ~egr  2007-09-04 17:24:02  host: public-gprs71751.centertel.pl

    Ja nie rozumiem! Chciałbym wziąć oferte Nowy twoj plan w promocji "co za numer-50%wiecej" i podpisać umowe na 12 miesiecy (1 rok), czy dostanę do tego telefon na raty?? Za ile dostanę np. Nokie 5200, 6136, E50?? Kwota zoobowiazania okolo 35-40zł/miesiecznie. Linki do stron orange.pl mile widziane, bo nie widze cennika i szzegółow tej oferty na ich witrynie.

  • 0

    20.  2007-09-04 19:45:42

    jakos nie przekonuje mnie ta gwarancja dobrej ceny i kupna na raty, wole serwisy aukcyjne lub nawet sklep z komorkami, wyjdzie i taniej

  • 0

    21. ~  2007-09-05 00:35:09  host: ip-193-239-80-130.merinet.pl

    #4 jeżeli płacisz jej aż 28 zł to bądź pewien że ta sieć nie cierpi też Ciebie :))

  • 0

    22. ~sdx678  2007-09-05 16:53:21  host: ayo163.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a page satanas-orange-----ZŁODZIEJ JAKICH MAŁO!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    23.  2007-09-10 12:07:43

    A ja mysle, ze to jednak dobra propozycja. Dla przecietnego uzytkownika zakup telefonu u operatora jest pewniejszy niz w sklepie, a tym bardziej w serwisie aukcyjnym. Dla wielu w ogole zakup na raty to pewnego rodzaju nowosc (chociaz ci sami od lat splacaja swoje telefony w ramach abonamentu;)

  • 0

    24. ~Rychu  2007-09-12 10:08:37  host: coy9.neoplus.adsl.tpnet.pl

    brawo Rave - widze, ze dostrzegasz roznice pomiedzy splacaniem telefonu w ramach abonamentu (czesto jest to sprzet, ktory wybiera dla nas operator w ramach promocji), a samodzielna deczja, co i za ile kupic. Szkoda, ze w innych sieciach (no, moze poza mBankiem, ale tam maja dosc nedzny wybor) nie ma takiej mozliwosci.

  • 0

    25.  2007-09-19 09:27:36

    Warunki gwarancji sa nienajgorzsze, wybor telefonow tez. Przy nastpenej zamianie telefonu pewnie sie zastanowie nad zakupem na raty. Mam wrazenie, ze wiekszosc osob kupuje za gotowke, dlatego, ze nawet nie wiedza, ze mozliwosc zakupu na raty istnieje.

Dodaj swoją opinię