Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości GUS o liczbie kart SIM po 2Q2011

GUS o liczbie kart SIM po 2Q2011

LuiN 26 Lipca 2011 20:31

0 0
30. czerwca w polskich sieciach komórkowych działało 48,5353 mln aktywnych kart SIM - podał GUS. W drugim kwartale przybyło ich 490,1 tys.

Oznacza to, że penetracja kartami SIM w Polsce wyniosła na koniec II kwartału 127,04% i była wyższa o 1,28 punktu procentowego niż na koniec I kwartału 2011 roku. 51% z 48,5 mln aktywnych kart SIM stanowili użytkownicy usług na kartę (prepaid).

Dane opublikowane przez GUS na zakończenie I kwartału przedstawiliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: GUS     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • -2

    1.  2011-07-26 20:52:54

    bzdury nie z tej ziemi, osobiście znam dość sporo osób które telefonu wogóle nie mają. martwe karty sim w szufladach i tyle

  • 3

    2. ~Ktuś  2011-07-26 20:55:04  host: 212.160.172.70

    Skoro aktywne, to nie martwe. Ciężko ocenić skalę zjawiska o którym piszesz. Sam mam jedną taką kartę.

  • -1

    5.  2011-07-26 22:15:27

    @1 A ja mam w szufladzie chyba z 10 aktywnych kart i co?

  • 0

    7. ~to_ja  2011-07-26 22:49:40  host: 178.73.49.129

    Metodologia jest prosta. Wystarczy na chybił trafił wysłać sms-y na wszystkie numery z raportami. Tylko kto za to zapłaci.

  • 0

    8.  2011-07-26 22:50:00

    Coraz większą ilość kart sim zawdzięczamy Orange i ich ,,Tajemnicze kody warto było dokupić nowy starter dla promocji" Plus i brak bezliku sms ,,Przez co bardziej co miesiąc opłaca kupić się nowy starter 36i6 i pisać bez limitu" T-Mobile oraz wRodzinie,,Masowe rozdawnictwo starterów w prasie. Play,,Promocja Fanty,dobry bonus za przeniesienie" FreeM- ,,nowość na rynku, możliwość otrzymania powtarzających się numerow..." można by wymieniać i wymieniać. Teraz sporo osób ma telefony w 2 sieciach dzięki czemu dzwoni się dużo taniej więc w sumie to nie dziwne, że jest tyle kart Sim.

  • -1

    9. ~  2011-07-26 22:51:24  host: z29-03.opera-mini.net

    posiadam 11 aktywnych kart jednego operatora. Nazwy nie wymieniam specjalnie, bo pewnie sie domyslacie ale glowny numer mam i tak u innego operatora. Dlatego te statystyki przestaly miec wieksze znaczenie

  • 2

    10. ~  2011-07-26 23:05:29  host: 178.182.26.1.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    ostatnio poprzychodziły karty pre-paid z ostatnim rachunkiem Ery. Wydzwoniłem ze 3 sztuki (po 5 zł) - i wszystkie skończyły w klopie - i tak to jest z robieniem statystyk

  • 1

    11. ~APN  2011-07-26 23:12:59  host: v07-16.opera-mini.net

    Ja korzystam z internetu GSM na kartę od dobrych 6 lat, kupowałem karty z bonusem czy to z miesięczną ważnością konta i się cięgło internet i nadal to robię, mogę śmiało powiedzieć że kilkaset kart już wywaliłem i zniszczyłem a niektóre miały jeszcze saldo ujemne na kilkaset złotych. Co się będę pierdzielił kupuje starter korzystam i wyrzucam nie obchodzą mnie statystyki jak was.

  • 0

    12. ~Pna  2011-07-27 01:08:20  host: 89-76-148-62.dynamic.chello.pl

    @11 ale jesteś *** dasz mi autograf?

  • 0

    13. ~Tani  2011-07-27 01:41:53  host: apn-77-113-99-66.dynamic.gprs.plus.pl

    @11: Tak samo robię jak Ty i żyje, nie obchodzą mnie statystyki, póki żyje korzystam ile się da.

  • 0

    14. ~  2011-07-27 05:17:30  host: z29-03.opera-mini.net

    11, a co na to rodzina, znajomi? Czy udzielales juz wywiadu jakiejs tv?

  • 0

    15. ~APN  2011-07-27 08:25:23  host: v03-16.opera-mini.net

    @12,14 : Malkontenci się znaleźli psia krew, jacy to Oni wierni swojemu operatorowi nigdy nic nie ukradli nie nabili myślałby kto. Ja tam się nie lituje operatorów, bo i tak nas dobrze doją z kasy, a że mają luki w systemach billingowych że raz po raz mam internet bez limitu przez parę godzin a nie raz i miesięcy nic nie płacąc, to nie moja wina.

  • 0

    16. ~Tani  2011-07-27 08:36:25  host: apn-77-113-2-53.dynamic.gprs.plus.pl

    @15: Nie gadaj z nimi, oni nie wiedzą co to znaczy być ubogim człowiekiem i nie mieć na chleb a tym bardziej internet.

  • 0

    18. ~GaduAirowiec  2011-07-27 09:18:08  host: apn-77-113-2-53.dynamic.gprs.plus.pl

    Zapomniałeś o ważności Przychodzących 455 Dni ;)

  • 0

    20. ~jacus  2011-07-27 09:36:03  host: 31.61.50.103

    19: to po co je kupowales/zamawiales? 4fun?

  • 0

    22. ~  2011-07-27 09:58:07  host: p13-03.opera-mini.net

    Gaduairowiec (21) jednak łaszczysz się na kilkanaście minut wartych tak naprawdę parę grosików, no ale fakt, tam gdzie ty jesteś to trzeba oszczędzać.

  • 0

    23. ~Adrian******  2011-07-27 14:02:45  host: user-188-33-26-229.play-internet.pl

    Kiedyś w playu do każdego abonamentowca za kilka groszy dorzucali kartę prepaid i ją aktywowali od razu w salonie :>

Dodaj swoją opinię