Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości GUS o kartach SIM po 3Q2014

GUS o kartach SIM po 3Q2014

WitekT 23 Października 2014 10:45

5 0
30. września polscy operatorzy obsługiwali 57,25 mln aktywnych kart SIM, o 398,9 tys. więcej niż 30. czerwca - wynika z danych zaprezentowanych przez GUS.

Wskaźnik penetracji w III kwartale wzrósł o 1,1 pkt. proc. do poziomu 148,74%.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: gus

w sumie: 18
  • 2

    1.  2014-10-23 10:53:49

    Wyniki kart sim idą w górę, i to dzięki Playowi, tylko ten jeden operator ma wynik dodatni ;-)

  • 2

    2. ~  2014-10-23 10:57:00  host: host-89-231-213-145.dynamic.mm.pl

    sama mam w domu chyba z 15 kart z tego 3/4 z orange :)

  • 2

    3.  2014-10-23 11:00:09

    600XYXXX0: na plusie jest chociażby Orange.

  • 3

    4.  2014-10-23 11:05:00

    Witek T ). Czytałem wyniki Orange, ale to są marne wyniki;-)

  • 3

    5.  2014-10-23 11:19:49

    Podejrzewam że największy wskaźnik odejść ma T-Mobile po przez sztuczne pompowanie kart sim prepaid ;-)

  • 3

    6.  2014-10-23 11:29:17

    No to poczekamy na wyniki Play jak depcze po piętach Plusowi ;-)

  • 2

    7. ~litwin  2014-10-23 11:46:29  host: 178.180.116.246.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    dane co do ilości aktywnych i używanych w obiegu kart sim są mało realne. zdecydowanie zawyżone. operatorzy do pół roku liczą karte jako aktywna po ostatnim uzyciu - chyba. albo i dłużej. wtedy tak. mam okolo 30 kart sim uzytych do mobilnego internetu przez ostatnie 6 miesięcy. po wykorzystaniu pakietu danych karty te leża i nie będą już użyte. jednak play , orange czy t mobile ciagle je liczy jako aktywne. tak buduje sie statystyki

  • 1

    8.  2014-10-23 11:52:24

    Liczy się rentowność, a nie ilość kart. Tak samo jak z pieniędzmi, to że masz wiele kont bankowych nie oznacza, że jesteś bogaty.

  • 2

    9.  2014-10-23 11:55:07

    8). W takim wypadku to Plus jest na pierwszym miejscu;-)

  • -1

    10.  2014-10-23 12:04:29

    @9 finanse Playa za dobrze się nie mają, bo gdyby się miały dobrze to nie wypuszczaliby obligacji. T i Orange nie są zadłużone, a Plus kredyty spłaca przed czasem. Biznes to biznes, a nie bajka. Gołym okiem widać, że Play łapie zadyszkę. Nie można cały czas obniżać cen i wychodzić na swoje, a młody klient, to przeważnie biedny klient.

  • -2

    11. ~A  2014-10-23 12:57:16  host: ogx173.internetdsl.tpnet.pl

    mam służbowy Play i porażka totalna jest.

  • 2

    12. ~pabloki  2014-10-23 13:02:08  host: ec2-54-236-252-11.compute-1.amazonaws.com

    pytanie co znaczy obslugiwana karta bo mam playa dwie , jedna plusa ktopra miala zgasnac i dziala

  • 2

    13. ~  2014-10-23 14:52:57  host: public-gprs515231.centertel.pl

    Orange zaraportowal przyrost bazy o 130tyś. Jak play nadal szaleje jak wcześniej to wygląda na to, że timobajl i plus mogli spaść...

  • 2

    14. ~  2014-10-23 19:35:14  host: ip-91-102-116-246.beyond.pl

    @10 Dziś młody klient jest biedny, jutro może być bogaty. I nadal będzie w PLAY. :)

  • 2

    15.  2014-10-23 20:12:09

    11). Ja mam w PLAY i wiem jedno, do innej sieci już nie przejdę;-)

  • 2

    16.  2014-10-23 22:22:09

    Widać, że NJU jest kołem ratunkowym dla pomarańczowego gluta. Inaczej byłoby krucho.

  • -2

    17. ~Calm7  2014-10-23 22:27:38  host: n05-08-05.opera-mini.net

    16). Ty to się na pewno dobrze czujesz..?

  • 1

    18. ~play ćwoki  2014-10-24 00:53:02  host: dynamic-78-8-71-128.ssp.dialog.net.pl

    Zawsze musicie wieszać psy na tym co jest najlepsze? Czego teraz się czepiacie? Zasięgu? Przecież w Play mamy wszystkich 4 operatorów w swoim zasięgu, można na stałe przyblokować jeden z nich.

Dodaj swoją opinię