Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości GTS zbuduje sieć transmisji danych dla Lotniczego Pogotowia Ratunkowego

GTS zbuduje sieć transmisji danych dla Lotniczego Pogotowia Ratunkowego

LuiN 30 Sierpnia 2012 09:28

0 0

GTS podpisał kontrakt z Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym na budowę sieci w standardzie IP VPN oraz świadczenie usługi dostępu do Internetu. Kontrakt warty jest 1,96 mln zł.

Kontrakt o wartości 1,96 mln zł jest efektem przetargu publicznego, rozpisanego przez instytucję niosącą szybką pomoc medyczną i zapewniającą transport lotniczy pacjentów w całej Polsce. GTS zbuduje od podstaw prywatną sieć w standardzie IP VPN.

Kompleksowy projekt będzie nietypowy ze względu na specyficzne położenie baz terenowych Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które znajdujących się poza centrami miast, gdzie dostępność infrastruktury telekomunikacyjnej jest mniejsza.
Sieć stworzona przez GTS połączy wszystkie 19 lokalizacji Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w całym kraju. Korzystać z niej będzie 530 pracowników i obsługiwać systemy informatyczne tej instytucji. Dodatkowo, GTS zapewni dostęp do Internetu dla jednej z lokalizacji Pogotowia. Cała sieć będzie zintegrowana i zabezpieczona przed dostępem z zewnątrz.

Źródło tekstu: GTS     

Dodaj do:

Tagi: gts

w sumie: 2
  • 0

    1. ~rts  2012-08-31 23:12:50  host: 89-74-142-0.dynamic.chello.pl

    ciekawe ile tym razem dołożyli...

  • 0

    2. ~Ciekawe  2012-11-12 22:44:45  host: host-31-6-132-168.dynamic.mm.pl

    Kto miał dołożyć? LPR? Porównaj 1-szą ofertę z ofertą wygrywającą i będziesz wiedział :-).

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-30-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet