Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości GTS zainteresowany Netią i GSM 1800

GTS zainteresowany Netią i GSM 1800

WitekT 30 Listopada 2005 22:37

0 0

GTS Polska może być zainteresowany przejęciem Netii. Jednak na razie firma koncentruje się na operacyjnym połączeniu z niedawno kupionym Energisem, a prace nad kolejnymi akwizycjami w Polsce rozpocznie w przyszłym roku. Firma rozważa też udział w przetargu na częstotliwości GSM 1800.

Przedstawiciele GTS mówili niedawno, że Exatel jest na pierwszym miejscu wśród firm, które GTS chciałby kupić. Jest to według nich spółka najbardziej pasująca do profilu działalności GTS i Energisu.
Rozważamy wejście na rynek telefonii komórkowej, ale ze względu na ilość projektów, które obecnie realizujemy musimy wygospodarować czas, żeby przygotować odpowiedni biznes plan. Wiadomo, że jest określony tryb przewidziany przez URTiP i biorąc pod uwagę ten harmonogram będziemy dojrzewać do decyzji w oparciu o przygotowany biznes plan. Jest to bardzo wczesna faza, dopiero się do tego zabieramy. Musimy się wewnętrznie zdeterminować i sądzę, że jakąś decyzję w tym zakresie podejmiemy do końca roku - powiedział wiceprezes GTS Polska Tomasz Galas.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2005-11-30 22:47:52

    GTS dobra firma. Posiadam telefon stacjonarny w tej firmie :) ...

  • 0

    2. ~zofia  2005-12-01 10:15:42  host: gate.malnet.pl

    D@ario:a Chodorkowski nie dzwoni czasem:)?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet