Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości GTS zainteresowany dalszymi przejęciami

GTS zainteresowany dalszymi przejęciami

WitekT 29 Lipca 2005 12:20

0 0
GTS Energis, nowy telekom powstały po zakupie Energisu przez GTS, sporo obiecuje sobie po polskim rynku i planuje kolejne przejęcia konkurentów. Zamierza skoncentrować się na usługach dla biznesu. Polski rynek ma być strategiczny.

Jeśli pojawi się okazja do ciekawych przejęć w Polsce, to z niej skorzystamy — zapowiada Tomas Polgar, prezes GTS Central Europe. Przedstawiciele GTS i Energisa przekonują, że oferta obu podmiotów się uzupełni, bo pierwsza z firm większość przychodów osiąga z usług transmisji danych i dostępu do Internetu, druga — z usług głosowych.


Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet