Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości GTS Poland pod marką T-Mobile

GTS Poland pod marką T-Mobile

LuiN 12 Stycznia 2015 15:32

5 6

Od 15 stycznia wszystkie usługi i produkty dostępne do tej pory pod marką GTS będą oferowane pod marką Grupy Deutsche Telekom. Jest to kolejny etap integracji spółek T-Mobile Polska i GTS Poland, który rozpoczął się w czerwcu 2014 roku.

Na początku czerwca ubiegłego roku GTS Central Europe formalnie dołączył do Grupy Deutsche Telekom. W związku z tym spółki GTS Poland oraz T-Mobile Polska rozpoczęły proces integracji. Kolejnym krokiem do osiągnięcia tego celu jest oferowanie od 15 stycznia usług pod marką T-Mobile Grupy Deutsche Telekom.

Dzięki połączeniu potencjału obu firm dysponujemy jeszcze mocniejszym zespołem i już teraz oferujemy klientom biznesowym więcej możliwości niż mieli dotychczas. Po rebrandingu siła marki T-Mobile dodatkowo wzmocni naszą pozycję na rynku usług zintegrowanych dla klientów biznesowych - powiedział Igor Matejov Członek Zarządu T-Mobile Polska i GTS Poland.
Wprowadzenie nowej marki z punktu widzenia klientów GTS Poland będzie całkowicie nieodczuwalne. Wszystkie zmiany zostaną wprowadzone płynnie i bez konieczności podejmowania przez klientów jakichkolwiek działań. Rebranding nie oznacza formalno-prawnej integracji spółek T-Mobile Polska i GTS Poland. Dlatego zasady współpracy z GTS Poland pozostają bez zmian, a klienci spółki będą mogli bez żadnych przeszkód kontynuować swoje dotychczasowe umowy i jednocześnie korzystać z nowych promocji oferowanych przez T-Mobile Polska.

15 stycznia wszystkie materiały marketingowe GTS Poland, w tym strona internetowa, zostaną dostosowane do standardów obowiązujących w Grupie Deutsche Telekom. Do domeny T-Mobile zostaną przeniesione firmowe adresy e-mail i internetowe aplikacje, z których korzystają klienci. Dotychczasowe adresy będą jeszcze obowiązywały równolegle przez pewien czas, aby zapewnić ciągłość procesów biznesowych.

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: gts | t-mobile

w sumie: 6
 • 0

  1. ~zzzz  2015-01-12 16:29:37  host: 89-73-68-182.dynamic.chello.pl

  GTS to była kiedyś fajna firma..., szkoda ze marka zniknie.

 • -3

  2.  2015-01-12 16:35:46

  Ta, jasne "fajna firma". Pogadaj z jakimiś ISP co mają od nich łącze to przestaniesz uważać ich za fajnych. Może wreszcie coś zmienią na plus, bo teraz nie jest najlepiej.

 • 0

  3. ~  2015-01-12 18:12:25  host: beef.opera.com

  jakieś zniżki będą dla kientów obu firm ?

 • 0

  4.  2015-01-12 20:50:52

  @2 bo polski ISP potrafi tylko narzekać że drogo i *** w swojej sieci wciskać. GTS ma bardzo dobre łącza klasy operatorskiej i o dziwo znam wielu ich zadowolonych klientów. Najlepiej kupić jakiś szajs na PLIX'e wypchnąć to do siebie na jakimś najtańszym dostawcy i udawać że się jest mistrzem świata w sprzedaży netu.

 • 0

  5. ~gumiak  2015-01-13 10:04:37  host: 91.199.127.162

  @2 Co mnie obchodzi ISP, dla biznesu mają bardzo fajną ofertę - duży zasięg, krótkie terminy realizacji, a przede wszystkim wysoki poziom usług. To że są drodzy to jest inna sprawa.

 • 0

  6.  2015-01-13 10:53:56

  @2 - łacza od GTS nie mają sobie równych jeśli chodzi o 'zagranicę', a piszę to na podstawie własnego wieloletniego doświadczenia w tej kwestii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-38-2.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jaka jest maksymalna szybkość Internetu (download), z którego najczęściej korzystasz?

Szybkość polskiego Internetu na tle świata według Speedtest.net

 

Zobacz wynik | Opinie (8)

Archiwum Ankiet