Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości GTS otrzymał nagrodę Capacity Magazine

GTS otrzymał nagrodę Capacity Magazine

WitekT 22 Listopada 2005 17:32

0 0

GTS Central Europe, jeden z największych alternatywnych operatorów telekomunikacyjnych w Europie, został uhonorowany tytułem Najlepszego Dostawcy Rozwiązań dla Operatorów w regionie Europy Środkowej i Wschodniej (ang. the Best Wholesale Carrier of the Year for Central and Eastern Europe).

Wręczona przez Capacity Magazine nagroda jest przyznawana w ramach ogólnoświatowego konkursu dostawców rozwiązań dla operatorów (ang. Global Wholesale Telecommunications Awards). Coroczne wyróżnienie w tym roku wręczone zostało po raz pierwszy podczas uroczystej ceremonii odbywającej się 21. listopada w Amsterdamie. Wyróżnienia przyznawane są w 10 kategoriach i mają na celu wskazanie tych dostawców, którzy dzięki stosowaniu w biznesie efektywnych technik i strategii znaleźli się w czołówce dostawców hurtowych usług telekomunikacyjnych.
GTS Central Europe świadczy kompleksowe usługi dostępu do Internetu, transmisji danych oraz telefonii stacjonarnej dla klientów biznesowych w Czechach, na Słowacji, Węgrzech, w Rumunii oraz w Polsce. GTS Central Europe obsługuje obecnie około 40 tysięcy klientów biznesowych.

Źródło tekstu: GTS     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zmiany dotyczące bezpieczeństwa w systemach Apple'a to:

Apple utrudni użytkownikom lajkowanie na Facebooku

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet