Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości GTS może trafić na GPW najwcześniej w 2010r.

GTS może trafić na GPW najwcześniej w 2010r.

sirmark 13 Maja 2008 16:28

0 0

Nowi inwestorzy finansowi grupy GTS Central Europe rozważają możliwość wprowadzenia tej spółki na warszawską giełdę najwcześniej w 2010 roku, jednak nie wykluczają sprzedaży spółki inwestorowi strategicznemu - poinformował Krzysztof Krawczyk, partner Innova Capital.

Już pod koniec ubiegłego roku zapowiedziano, że grupa GTS Central Europe zostanie przejęta przez konsorcjum funduszy Columbia Capital, M/C Venture Partners i Innova Capital. Transakcję zamknięto pod koniec kwietnia tego roku.
Grupa GTS najwcześniej mogłaby znaleźć się na giełdzie w 2010 roku, ale bardziej realnym terminem jest rok 2011 - powiedział Krawczyk. Drugą ścieżką naszego wyjścia z tej inwestycji jest znalezienie dla GTS inwestora branżowego. Jest wiele firm telekomunikacyjnych, których nie ma na rynkach Europy Środkowej, a które chciałyby w tym regionie inwestować - dodał.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-255-17.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet