Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości GTS Ethernet VPN dla sieci korporacyjnych

GTS Ethernet VPN dla sieci korporacyjnych

LuiN 6 Grudnia 2010 22:20

0 0

GTS Central Europe wprowadził na rynek nowy produkt: GTS Ethernet VPN. Nowa usługa jest odpowiedzią firmy na rosnące zapotrzebowanie na transmisję danych o dużej przepustowości w sieciach korporacyjnych.

Usługa GTS E-VPN, jest realizowana w oparciu o platformę GTS Ethernet, obejmującą swym zasięgiem Czechy, Węgry, Polskę, Słowację oraz Rumunię. Dzięki nowej usłudze klienci biznesowi w krajach Europy Środkowowschodniej zyskają możliwość łączenia wielu lokalizacji z wykorzystaniem prostych narzędzi.

Klienci mają do wyboru dwie wersje usługi:
Ethernet Private LAN (EP-LAN) - usługa w pełni transparentna, zapewniająca pełną kontrolę nad wszystkimi protokołami.
Ethernet Virtual Private LAN (EVP-LAN) - usługa dodatkowo obsługująca sieci VLAN, która może zostać skonfigurowana do obsługi wielu wirtualnych kanałów ethernetowych (EVC) na pojedynczym porcie.
GTS jest pierwszych operatorów oferujących usługę VPN warstwy drugiej na terenie Europy Środkowowschodniej. Ethernet VPN nadaje się do tworzenia wirtualnych prywatnych sieci (VPN) w technologii full mesh (każdy-do-każdego) co pozwala na zapewnienie wymiany informacji pomiędzy dowolnymi węzłami w utworzonej sieci VPN, z prędkością do 1 Gb/s.

GTS oferuje połączenia sieciowe oparte o 17 tys. km własnej sieci światłowodowej i umowy z lokalnymi dostawcami.

Źródło tekstu: GTS     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1.  2010-12-07 09:44:04

  "GTS oferuje połączenia sieciowe oparte o 17 tys. km własnej sieci światłowodowej" dzierżawionej od TK Telekom :) A w przyszłym roku kończy się umowa i ciekawe jak podejdą do tego kolejarze ;)

 • 0

  2. ~the bill  2010-12-07 11:49:17  host: vlan.efekt.net.pl

  gts kupuje routery na allegro to już coś świadczy o tej firmie.. wciskają ludziom dsl mówiąc że to niezawodne szybie łącze..

 • 0

  3. ~tiger93  2010-12-07 17:10:31  host: 77-253-76-29.adsl.inetia.pl

  GTS jest pierwszych operatorów GTS jest JEDNYM z pierwszych operatorów ;)

 • 0

  4. ~Jaro  2010-12-08 19:19:23  host: afdz133.neoplus.adsl.tpnet.pl

  mamy w sumie ze 4 w miarę ogarniętych opów także każdy z nich będzie jednym z pierwszych ;-)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-7-173.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet