Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości GTS Energis współpracuje z Vectrą

GTS Energis współpracuje z Vectrą

sirmark 27 Lipca 2006 14:10

0 0

GTS Energis, alternatywny operator telekomunikacyjny świadczący usługi dla klientów biznesowych, podpisał umowę z Vectrą - drugim pod względem liczby abonentów operatorem kablowym w Polsce.

W ramach kontraktu GTS Energis dostarczy Vectrze usługę INfo. Na jej bazie - wykorzystując wszystkie zalety sieci inteligentnej GTS Energis - zbudowane zostanie Centrum Obsługi Klienta dla abonentów Vectry w całym kraju. Jego uruchomienie ma na celu podniesienie jakości obsługi klienta oraz udoskonalenie wszystkich procesów związanych z zarządzaniem danymi.
Kontrakt GTS Energis z Vectrą obejmuje również dzierżawę krajowych łącz transmisji danych, stanowiących sieć DWDM (Dense Wavelength Division Multiplexing). Dzięki tej technologii możliwe będzie znaczne zwiększenie przepustowości i usprawnienie przesyłu danych pomiędzy poszczególnymi lokalizacjami.

Prędkość transmisji danych będzie wynosiła 2 Gbit/s. Udostępnienie łącz stanowi początek budowy rozległej sieci szkieletowej wykorzystywanej przez Vectrę na potrzeby świadczenia usługi triple play - dostępu do telewizji, Internetu i telefonii.

Źródło tekstu: GTS Energis     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1.  2006-07-27 14:29:00

  Vectra druga co do ilości abonentów? Jak to jest, że zawsze w tekstach o TVK pisze się o "drugim", "trzecim", ale jakoś jeszcze nie widziałem "pierwszego".

 • 0

  2.  2006-07-27 14:33:29

  pierwsza w kablowkach jest UPC

 • 0

  3. ~simon  2006-07-27 15:42:21  host: bus162.internetdsl.tpnet.pl

  Nieźle, korzystam z Vectry, ale tylko TV. Zastanawiam się czy podłączyć Neostardę czy Vectrę Net. Takie informacje powodują, że skłaniam się do podjęcia decyzji na korzyść Vectry.

 • 0

  4. ~kaziu  2006-07-27 17:11:02  host: bmh249.neoplus.adsl.tpnet.pl

  a czy wiecie, że szkielet sieci GTS Energis oparta jest na sieci światłowodowej sławnej niedawno Telekomunikacji Kolejowej? Słowem: budżet państwa utrzymuje sieć, prywatna firma zarabia..

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-104-202.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet