Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości GTS Energis wprowadza e-fakturę

GTS Energis wprowadza e-fakturę

sirmark 19 Grudnia 2007 16:57

0 0

GTS Energis oraz itBCG podpisały umowę na świadczenie usługi e-faktura. Tym samym w GTS Energis zostanie wdrożony kompleksowy system generowania i wysyłania do klientów faktur elektronicznych.

Abonenci, którzy zdecydują się na korzystanie z takiej formy rozliczeniowej, jaką oferuje e-faktura będą otrzymywali informację o wysokości rachunku zawsze na czas, jak również otrzymają internetowy dostęp do swoich rachunków przez 24 godziny na dobę.
Elektroniczna faktura GTS Energis opatrzona jest bezpiecznym podpisem elektronicznym i posiada taką samą wartość prawną jak dokument w formie papierowej. Nadaje się ona do udokumentowania wydatków poniesionych na usługi internetowe, które można odliczyć od podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT) oraz dla firm do rozliczeń z Urzędem Skarbowym.

Źródło tekstu: GTS Energis     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Templariusz  2007-12-19 17:46:55  host: staticline23090.toya.net.pl

    Dbajmy o przyrodę :D

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-133-152.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet