Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości GTS Energis rozbudowuje sieci

GTS Energis rozbudowuje sieci

sirmark 14 Stycznia 2009 11:18

0 0

GTS Energis rozbudowuje swoje optyczne sieci szkieletowe i metropolitalne w oparciu o rozwiązania firmy Ciena - optyczny system transportowy CorestreamR Agility i platformę usługową CN 4200.

Rozbudowa sieci szkieletowej następuje w oparciu o oferowany przez Ciena system CoreStream celem połączenia, przy pomocy szeregu łączy o przepustowości 10 Gb/s, ponad 10 sieci regionalnych i miejskich, w tym Warszawy, Krakowa, Wrocławia i Poznania. Platforma zapewnia elastyczność w zakresie świadczenia usług i skalowalność pasma pozwalającą na realizację takich usług, jak Ethernet, SDH i OTN na żądanie, co jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na pasmo wśród klientów korporacyjnych na terenie całego kraju. Ponadto, system CoreStream zapewnia GTS Energis łączność międzynarodową, umożliwiając połączenie Polski z siecią GTS w Europie Środkowej za pośrednictwem węzłów zainstalowanych w Niemczech i na Ukrainie.
Celem zwiększenia zakresu skalowalności i elastyczności w sieci metropolitalnej GTS Energis wdrożył także oferowaną przez Ciena platformę CN 4200, co pozwoliło na zbudowanie nowych łączy regionalnych i metropolitalnych zapewniających połączenie własnego centrum przetwarzania danych, jak również centrów przetwarzania danych klientów znajdujących się na terenie głównych obszarów metropolitalnych. Rodzina produktów CN 4200 umożliwia GTS Energis realizację szerokiej gamy usług przeznaczonych dla przedsiębiorstw, w tym zgodnych ze specyfikacją MEF usług Carrier Ethernet, SONET/SDH i sieci pamięci masowych, jak również budowę rozwiązań zapewniających ciągłość funkcjonowania przedsiębiorstw (business continuity) w zakresie od 10 Mb/s do 40 Gb/s.

Źródło tekstu: GTS Energis     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~jak to?  2009-01-14 16:27:02  host: 142-bem-16.acn.waw.pl

    To jest jogurciana papka o niczym i nic nie przekazująca. Nie wynika, o ile została ostatnio rozbudowana sieć, gdzie i jakie są najbliższe plany. Tylko marketoidowy bełkot i nic ponad to.

  • 0

    2. ~Chrome_TP  2009-01-14 17:16:20  host: 212.160.172.70

    Ad 1 Cóż dobre i to, bo przynajmniej wskazuje, iż cokolwiek po swojej stronie budują. Naturalnie konkretne dane byłyby mile widziane ;]

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-227-37.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet