Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości GTS Energis będzie dziś miał decyzję UKE o WLR

GTS Energis będzie dziś miał decyzję UKE o WLR

WitekT 21 Listopada 2006 15:42

0 0
Prezes UKE podpisze 21. listopada decyzję dla GTS Energis w sprawie WLR. Wcześniej UKE informował, że projekty decyzji o WLR dla GTS Energis, Dialogu i Polkomtela znajdują się już w fazie miesięcznych konsultacji, a wniosek o WLR złożył również Exatel.

Projekt decyzji w sprawie tej ostatniej firmy będzie najprawdopodobniej gotowy w 2006 roku, ale decyzja zostanie wydana raczej w 2007 roku.


Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 2

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-255-17.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet