Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości GTS CE zmienia właściciela

GTS CE zmienia właściciela

sirmark 7 Maja 2008 08:58

0 0

GTS Central Europe zmienia właściciela. Nowym zostało konsorcjum funduszy private equity w skład którego wchodzą Columbia Capital, M/C Venture Partners, Innova Capital, HarbourVest Partners, Oak Investment Partners oraz Bessemer Venture Partners

O planach przejęcia pisaliśmy już w tej wiadomości.

Dotychczasowym właścicielem GTS CE był rosyjski koncern Menatep, który wystawił telekom na sprzedaż w marcu zeszłego roku. Finalna wartość transakcji nie jest znana.
W związku z transakcją nowym prezesem zarządu firmy został Adam Sawicki, który przeszedł z firmy TeliaSonera International Carrier, gdzie zajmował stanowisko wiceprezesa i dyrektora na Europę Zachodnia i Północną Amerykę.

GTS CE jest alternatywnym operatorem, który oprócz Polski działa jeszcze w Czechach, Rumunii, Słowacji i na Węgrzech. W 2007 r. firma miała ok.400 mln euro przychodów i 70 mln euro zysku na poziomie EBITDA.

Źródło tekstu: AFP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~  2008-05-07 21:27:43  host: ip-89-174-40-45.multimo.gtsenergis.pl

    No to trzeba uciekac z multimo, a szkoda :( bo taki fajny net mieli...

  • 0

    2.  2008-05-08 00:54:03

    A czemu od razu uciekać???

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet