Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości GTS CE za 400 mln euro

GTS CE za 400 mln euro

WitekT 14 Maja 2007 09:16

0 0
400 mln euro oczekują za wystawiony na sprzedaż środkowoeuropejski telekom GTS Central Europe jego dotychczasowi właściciele - pisze Gazeta Prawna.

W 2006 roku grupa miała 382 mln euro przychodów, z czego jedną czwartą w Polsce, gdzie działa GTS Energis. Wśród zainteresowanych przejęciem wymieniane jest konsorcjum Deutsche Telekom i wywodzący się z Czech fundusz Penta Investments.


Źródło tekstu: Gazeta Prawna     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-105-205.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet