Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości GTS CE ujednolica i rozwija usługi IP VPN

GTS CE ujednolica i rozwija usługi IP VPN

sirmark 5 Stycznia 2010 18:04

0 0

Grupa GTS Central Europe (GTS CE), której częścią jest firma GTS Energis, podjęła decyzję o rozwoju własnych rozwiązań IP VPN w pięciu krajach Europy: w Polce, w Czechach, na Węgrzech, w Rumunii i na Słowacji. Zmodyfikowane, konwergentne rozwiązania IP VPN, posiadać będą nowe funkcjonalności.

Unifikacja rozwiązań IP VPN jest zgodna ze strategią GTS CE określaną mianem "one-stop-shopping". Zakłada ona dostarczanie zintegrowanych usług i aplikacji na tym samym poziomie jakościowym, we wszystkich pięciu krajach. Dzięki dostarczaniu konwergentnych usług IP VPN w oparciu o jednorodną sieć MPLS, klienci będą mieli możliwość rozszerzenia swojej działalności na cały region Europy Centralnej.
Ostatnie modyfikacje usługi IP VPN obejmują: nowe możliwości dostępu z wykorzystaniem technologii ADSL i SHDL; dodatkowe usługi dodane; unifikacje umowy SLA (Service Level Agreement); zwiększenie liczby partnerów NNI w Europie.

Dla klientów biznesowych i operatorów międzynarodowych, korzyści wynikających z usług o wartości dodanej są następujące:
1. Monitoring wydajności usługi, monitoring wybranych parametrów usługi dla każdej linii końcowej.
2. Back-up linii końcowej, pozwala na back-up podstawowych linii działających w różnych technologiach (ISDN, xDSL, Dostęp Mobilny,itp.)
3. Zdalny dostęp, możliwość bezpiecznego dostępu do sieci IP VPN za pośrednictwem Internetu. Dzięki zainstalowanemu na komputerze oprogramowaniu, klienci będą mogli nawiązać połączenie z siecią IP VPN, łączem szyfrowanym.

Źródło tekstu: GTS CE, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~a_lex  2010-01-05 22:53:55  host: v05-15.opera-mini.net

    "Zdalny dostęp, możliwość bezpiecznego dostępu do sieci IP VPN za pośrednictwem Internetu" - nie znam się za bardzo, ale czy to nie jest masło maślane tzn. taka jest właśnie definicja VPN?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-105-205.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet