Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości GTI nagrodzone przez Orange

GTI nagrodzone przez Orange

WitekT 4 Maja 2006 14:12

0 0

gti mGTI, dystrybutor produktów i usług telekomunikacyjnych, na konferencji organizowanej przez Orange dla swoich Partnerów, został nagrodzona za najwyższą sprzedaż postpaid i utrzymanie w 2005 roku w kategorii SFR.

Oficjalne wręczenie nagrody odbyło się w Warszawie. Dyrektor Pionu Sprzedaży Leszek Narowski oraz Dyrektor Biura Sprzedaży Pośredniej Orange Mirosław Wrotek, przekazali statuetkę przedstawicielowi GTI - najlepszemu Partnerowi Orange w kategorii najwyższa sprzedaż postpaid i utrzymanie w 2005 roku.




Nagroda ta jest dla nas najlepszym dowodem na to, iż wszelkie nasze starania kształtujące wizerunek GTI jako "Profesjonalnego doradcy w dziedzinie telekomunikacji" zostały docenione. Na każdym kroku staramy się podkreślać i promować rzetelność firmy, przyjazny stosunek do klienta oraz profesjonalną obsługę. Nagroda ta jest dla nas także motywacją do dalszych działań w tym kierunku - powiedział Michał Wawrzynowicz, Dyrektor Generalny GTI Polska.

GTI jest spółką należącą do Germanosa.

Źródło tekstu: GTI     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~rabarbar  2006-05-04 14:27:05  host: dql117.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Nieźle, konkursy na dilerów zwiększą sprzedaż? nie sądze

 • 0

  2. ~xyz  2006-05-05 10:18:54  host: rev-27.malnet.pl

  a jeszcze niedawno wszystko wisiało na włosku....:)

 • 0

  3. ~xyz  2006-05-05 10:19:51  host: rev-27.malnet.pl

  ale cóż ....miłość wszystko zwycięża...:)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-105-205.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet