Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości GSMA edukuje

GSMA edukuje

WitekT 29 Marca 2007 14:17

0 0
Stowarzyszenie GSM Association, które skupia operatorów komórkowych z całego świata, przedstawiło na swojej stronie poradnik dla konsumentów, w którym instruuje jak postępować w wypadku kradzieży telefonu komórkowego, otrzymywania spamu czy zarażenia telefonu wirusem.

Wszystkie porady, w języku angielskim, można przeczytać na stronie www.gsmworld.com. Ma być ona także na bieżąco aktualizowana.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-32-164.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet