Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości GSM 1800 do wzięcia - być może bez przetargu

GSM 1800 do wzięcia - być może bez przetargu

WitekT 10 Maja 2005 15:01

0 0
Prezes URTiP Witold Graboś poinformował, że urząd będzie czekał na wnioski o rezerwację wolnych częstotliwości GSM 1800, na które przetarg w poniedziałek nie został rozstrzygnięty.

Według Grabosia, firmy będą mogły składać wnioski o rezerwację części częstotliwości, a nie całej puli, jak to miało miejsce w nierozstrzygniętym przetargu.

Po otrzymaniu pierwszego wniosku zapytamy rynek, czy są inni chętni na te częstotliwości. Jeśli zapotrzebowanie nie przekroczy ilości częstotliwości, to nie trzeba będzie rozpisywać przetargu na ich podział - powiedział prezes URTiP.


Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~fazafm.com  2005-05-10 22:03:00  host: 212.244.168.131

    czy netia sie przypadkiem nie dogadala z "trojca" to mi wyglada na niezlego konia trojanskiego... :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-235-183.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet