Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Gry Bluetooth w serwisie Plus GSM

Gry Bluetooth w serwisie Plus GSM

WitekT 13 Lipca 2005 14:06

0 0

Dzięki współpracy Plus GSM oraz Platformy Rozrywki Mobilnej NITRO pasjonaci rozrywki mobilnej uzyskali dostęp do nieobecnych do tej pory na polskim rynku gier opartych na technologii Bluetooth.

Gry Bluetooth różnią się od tradycyjnych gier na telefony komórkowe tym, iż umożliwiają współzawodnictwo w czasie rzeczywistym. Konkurować ze sobą może nawet do 8 graczy jednocześnie, a co ważniejsze, nie pociąga to za sobą żadnych dodatkowych opłat. Obecnie w serwisie oferowane są trzy tytuły: Beach Wars, Bluetooth Biplanes i Microgolf, a w niedługim czasie do portfolio zostanie włączona kolejna gra pod tytułem Explode Arena.

Zdecydowaliśmy się na włączenie do oferty gier opartych na technologii Bluetooth ze względu na ich innowacyjność. Dodatkowo z naszych analiz wynika, że wysoka jakość gier jest czynnikiem decydującym o ponowieniu zakupów przez użytkownika. Kupując grę wysokiej jakości, gracz najczęściej jest usatysfakcjonowany, a przez to bardziej skłonny do dalszych zakupów - zaznacza Agnieszka Sokołowska, Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju NITRO.

Współpraca z NITRO pozwala nam wprowadzić do oferty innowacyjne, wysokiej jakości gry, w pełni wykorzystujące możliwości telefonów dostępnych w sieci Plus GSM. Jesteśmy przekonani, że w przyszłości współpraca z NITRO zaowocuje pojawieniem się w naszej ofercie kolejnych atrakcyjnych tytułów - dodaje rzecznik prasowy Plus GSM, Elżbieta Ptaszyńska-Sadowska.
Umacnianie pozycji rynkowej producentów gier wysokiej jakości stanowi globalny trend na rynku mobilnej rozrywki, mimo że gry te są często droższe od standardowych. Również polscy użytkownicy chętniej sięgają po gry markowe, co wynika z dojrzewania polskiego rynku gier na telefony komórkowe.

Kierując się wynikami naszych obserwacji oraz globalnymi trendami, NITRO kładzie największy nacisk na jakość oferowanych gier. To właśnie jakość stanowi główne kryterium włączania nowych tytułów do oferty – dodaje Justyna Kilar, Marketing Manager NITRO.

Gry z oferty NITRO można nabyć na stronach portalu http://www.nitro.pl oraz we wspólnym serwisie Plus GSM i NITRO pod adresem http://www.plusmega.pl/nitro/wrapper.asp.

Źródło tekstu: Plus GSM     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~palowon  2005-07-19 13:07:00  host: dpm36.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "Kierując się wynikami naszych obserwacji oraz globalnymi trendami, NITRO kładzie największy nacisk na jakość oferowanych gier. To właśnie jakość stanowi główne kryterium włączania nowych tytułów do oferty" jakością i tak nei dorównają konsolowym lub komputerowy tytułom to poprostu nie ta technologia - chyba że cofamy sie go rpg w gdzie chodzisz literką ASCI

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-8-185.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.