Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Gruszka: pakiet 30 minut za 6 zł ciągle jest w ofercie

Gruszka: pakiet 30 minut za 6 zł ciągle jest w ofercie

Piszemy o tym pierwsi WitekT 1 Sierpnia 2013 16:51

12 7
Pakiet 30 minut do wszystkich sieci za 6 zł w prepaidach Play zostaje w ofercie i nie został wyłączony - poinformował TELEPOLIS.PL Marcin Gruszka, rzecznik operatora.

Zobacz: Play usuwa pakiet minut do wszystkich z oferty prepaid.

Chciałem przeprosić klientów za wprowadzenie w błąd przez jednego z naszych konsultantów Play4U2. Próbujemy dowiedzieć się co było tego przyczyną - powiedział TELEPOLIS.PL Gruszka.

Rzecznik dodał, że wszystkie osoby, które nie aktywowały pakiet w ostatnich 30 dniach, a nie widzą odpowiedniej opcji w Play24, są proszone o zgłoszenie tego problemu bezpośrednio do niego.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: marcin gruszka | play

w sumie: 81
  • 2

    68. ~  2013-08-02 09:23:01  host: 77-254-248-86.adsl.inetia.pl

    Niepoważne jest żeby osoby, którym usługa nie działa pisały do rzecznika. Kxxwa co to jest? Jeżeli twierdzi, że pakiet działa, to po cholerę trzeba indywidualnie pisać i to do rzecznika? To teraz on będzie pracował w BOK? Jeżeli wszystko jest po staremu, to pakiet powinien być widoczny w Play24 i możliwy do aktywacji kodem. Nie każdy czyta fora i wie, że trzeba o aktywację pakietu prosić rzecznika sieci. Tutaj wychodzi cała amatorszczyzna w Play. Okres niemowlęcy już się skończył żeby takie wpadki mogły się zdarzać i to nie jest pierwszy raz, kiedy różni pracownicy udzielają rozbieżnych informacji. Żeby korzystać z usług Play, to trzeba będzie czytać portale telko, bo informacji z BOK nie można traktować poważnie. Problem jest ewidentnie z winy Play, bo wprowadza w błąd i pakietu nadal nie można włączyć więc to Play ma obowiązek naprawić a nie użytkownik ma pisać doi rzecznika.

  • 0

    69.  2013-08-02 09:28:43

    Jak to jaki powod. Ludzie Gruszki maja niskie kompetencje. Gruszka zreszta tez

  • 0

    70. ~SJK  2013-08-02 10:03:20  host: 078088204148.walbrzych.vectranet.pl

    Idzie 6 miesiac jak play narobił smaku swoim uzytkownikom na roaming tmobile. Tak dalej play

  • 0

    71. ~  2013-08-02 10:39:33  host: 77-254-248-86.adsl.inetia.pl

    @70, no przecież jest tutaj fachowiec o nicku "ciekawy", który pisał, że zarówno sieć, infrastruktura TMobile i Orange jest do niczego, dużo gorsza od macierzystej Play więc skąd ta chęć korzystania z roamingu po ich sieci??

  • -1

    72.  2013-08-02 12:00:18

    toms - no na pewno nie skutkuje to ubywaniem u innych, przynajmniej to się nie przekłada bezpośrednio - co zresztą widać po statystykach. Nie wiem oczywiście jak to funkcjonuje. Pewnie tak jak u mnie - oprócz abonamentowych (po jednym na członka rodziny) ja sam mam 4 pre-paidowe (aktywne!!) numery. Na pewno młodszy syn ma 2 dodatkowe karty jakieś bo widzę na biurku czasem u niego - mocno zużytą Heyah i to drugie też już nie do poznania po wyglądzie - orange chyba - bo czarne coś widać ;-) Moja żona też mi mówi, ze jej koleżanki dzwonią do niej z róznych numerów - też mają po kilka ;-) Więc tu raczej jest odpowiedź na Twoje pytanie chyba.

  • -1

    73. ~  2013-08-02 12:08:03  host: V32-12.opera-mini.net

    skoro chcecie zasięg T Mobile to dlaczego nie wybraliście tej sieci ? Plus i T Mobile mają zasięg "wszędzie",nawet tam gdzie z tym zasięgiem Orange ma kłopoty,więc jeśli jest w Play zasięg Plusa to nie jest źle ale dobrze by było gdyby Rzecznik Play się wypowiedział dlaczego Play nie wprowadza zasięgu T Mobile czy czekają na koniec umowy z Plusem i chcą zastąpić zasięg Plusa zasięgiem T Mobile,a może uznali że zasięg Orange jest już i będzie tak podobny do zasięgu T Mobile w NetWorks że Play nie opłaca się wprowadzać zasięgu T Mobile ? a co do pakietu za 6 zł to ludzie idźcie po rozum do głowy,minuta w Virgin kosztuje 19 gr bez żadnych pakietów,jak tak wam na tym zależy to się aktywujcie w Virgin i po problemie z aktywacją pakietu,zuźyciem go,terminem,czy może likwidacją,o co tyle krzyku, taki T Mobile w karcie ma 30 gr za minutę,w abonamentach poniżej chyba 79 zł minuta po abonamencie kosztuje 39 zł, więc nie narzekajcie tak na tego Play,popatrzcie wcześniej jakie warunki mają T Mobile Plus Orange a potem jakie ma Play i porównajcie sobie wtedy ceny minut

  • -1

    74. ~  2013-08-02 12:13:26  host: V32-12.opera-mini.net

    39 groszy tam wyżej miało być co do minuty w T Mobile w abonamencie poniżej 79 zł

  • -1

    75. ~  2013-08-02 12:21:28  host: V32-12.opera-mini.net

    która z sieci T-Mobile,Plus,Orange ma ofertę że jak doładuje za 50-100 zł to ta cała kasa będzie do wygadania i na pakiety,a dodatkowo dostanę pakiet GB z lejkiem na net który nie pomniejszy doładowania - która sieć z tych co wymieniłem ma taką ofertę ?

  • -1

    76. ~  2013-08-02 12:23:02  host: V32-12.opera-mini.net

    w której sieci z T-Mobile,Plus,Orange znajdę stawkę 19 gr za minutę po abonamencie ?

  • -1

    77. ~  2013-08-02 12:27:12  host: V32-12.opera-mini.net

    w której sieci z Plus,T-Mobile,Orange znajdę roaming krajowy innej sieci na wypadek gdy w jakimś miejscu sieć będzie miała zasięg zerowg to żeby się telefon przełączył na zasięg innej sieci żeby nie zostać całkiem bez zasięgu ? która sieć tak ma ? biorę pod uwagę tylko Plus,T-Mobie,Orange, więc ?

  • 0

    78. ~niehlay  2013-08-02 12:39:43  host: v29-10.opera-mini.net

    do nr 73. : Przecież już wielokrotnie wspominano, że pakiet 30 minut za 6 zł ma w prepaidach Play pewną istotną funkcjonalność i nie chodzi tu bynajmniej o stawkę za minutę połączenia, lecz o przedłużanie ważności promocyjnych minut - uzyskanych np. za doładowanie konta.

  • 0

    79.  2013-08-02 14:15:04

    Nie wiem jak u innych ale u mnie pakiet wrócił do P24 i można sprawdzić status kodem.

  • 0

    80.  2013-08-02 15:03:32

    U mnie też już jest i tu i tu.

  • 0

    81. ~  2013-08-02 15:44:46  host: 87-205-100-139.ip.netia.com.pl

    Prosta sprawa, wyłączyli a potem się przestraszyli że ludzie poodchodzą i włączyli z powrotem. Amen.

  • 0

    82.  2013-08-02 17:15:22

    niehlay - a nie prościej, zę by Play wydłużyło okresy wykorzystania minut? Przecież wiedzą ile ludzie dzwonią i powinni, jako najuczciwszy operator na rynku, dostosowywać ofertę do wymagań i potrzeb klientów - czy może źle myślę? Przecież kombinatoryka to raczej domena użytowników pozostałej trójki, nie?

  • 1

    83. ~bolec  2013-08-02 18:20:05  host: 178-37-52-191.adsl.inetia.pl

    Gruszka swoją niekompetencją pogrąża Play. Do tego brakiem spójnej polityki informacyjnej Play.

  • 0

    84. ~niehlay  2013-08-03 07:27:10  host: v38-06.opera-mini.net

    do nr 82. : No i co byś jeszcze chciał? Może mają Ci na dodatek loda postawić? :-) - takie rzeczy tylko w... T-Mobile :-) Natomiast tak serio to celujesz swoją kpiną sam w siebie, ponieważ założę się, że chociaż raz negocjowałeś z operatorem korzystniejsze stawki i warunki abonamentu (np. przy przedłużaniu umowy) - a to przecież też można nazwać kombinatoryką, bo "po bożemu" powinieneś brać co Ci od razu dają, a nie kombinować.

  • 0

    85. ~fan Gruchy  2013-08-03 15:26:20  host: public-gprs514554.centertel.pl

    NIC SIĘ NIE STAŁO TARARARA NIC SIĘ NIE STAŁO :)

  • 0

    86. ~faktoid  2013-08-03 15:37:43  host: 85.219.163.130

    hehehehehe jaka beqa play robi syf na wlasnym terenie, a nie nie maja wlasnego ternu tylko jak cyganie rolminguja wszystko

  • 0

    87. ~  2013-08-03 21:08:36  host: 89-66-100-16.dynamic.chello.pl

    @76, a kogo dziś interesują stawki poza abonamentem, jeżeli mozna mieć minut tyle, że wygadać trudno? No limit za 29zł, za 65zł w TM 1tys do wszystkich i free w sieci + 2GB w abo z telefonem. Coś długo spałes i widać, że nie wiesz jakie są obecnie oferty

Dodaj swoją opinię