Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Gruszka o działaniach P4 w Internecie

Gruszka o działaniach P4 w Internecie

WitekT 9 Sierpnia 2010 14:25

0 0
O słynnym wiralu z psem w schronisku, Facebooku i działaniach P4 w Internecie mówi w wywiadzie dla magazynu Brief Marcin Gruszka, rzecznik operatora.





Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 84
  • 1

    69. ~Poll  2010-08-11 13:34:17  host: tr1-97.netfala.pl

    @67 1) Masz drożej-dlaczego? Nie podając oferty nic tu nie wskórasz bo bez niej nic nie wiemy oprócz Twojego "na słowo honoru" 2) Nie wiesz bo nienawiści nie ma. Nienawiść występuje najczęściej wówczas gdy innym czegoś zazdrościmy. W DS-18 może być zasię albo go może nie być ale DS-18 nie jest w centrum Krakowa. Jedyne miejsce jakie zaliczyć można do centrum to A-0 ale tam jest zasięg skoro ja stamtąd pisałem komentarz. I temat nie jest zamknięty bo klient po prostu mija się z prawdą o 3.5 km a to dokładnie połowa średnicy Krakowa w tym ciągu: AK kierunek Rondo OK-"bajorko" Dąbie. 3) w salonach maja klime ale na placu już niestety nie

  • 0

    70. ~  2010-08-11 13:34:48  host: user-109-243-45-136.play-internet.pl

    @68: Nie no, jakoś tam sie da gadać. Przynajmniej czasami. Powtarzam: ja nie piszę o znajomym znajomego tylko o sobie. Klient tak samo pisał o sobie. Po co więc przeinaczasz fakty? W czym problem też już napisałem. Dodam jeszcze ślimaczy internet. Daruj sobie chamskie teksty o wieży (chyba nie "wierzy", prawda? A może należałoby wrócić tam gdzie się powinno być?) w Miami, bo nikt tak nie pisał tylko jak zwykle coś zmyślasz. A wiesz czego poza Plaj najbardziej mi brak... reklam z tej psiarni ;-) Strata niepowetowawa, naprawdę ;-) Bo to jest najważniejsze w tej ofercie.

  • 0

    71. ~Poll  2010-08-11 13:42:32  host: tr1-97.netfala.pl

    I Ty piszesz o sobie i klient pisał o sobie ale żaden z Was nie potrafi nić precyzyjnie napisać. Klient myli częsci miasta a Ty nic konkretnego jeszcze nie napisałeś. Nic chamskiego w teksie z wieżą nie było bo tak niestety wygląda opis klienta: centrum Krakowa oddalone od niego o 3.5km w linii prostej czyli de fuckto peryferia Krakowa , autostrada poza miastem itd.

  • 1

    72. ~  2010-08-11 13:44:47  host: t06-13.opera-mini.net

    @67. Teraz to wlasnie przesadziles :(. Nie lubie takich sytuacji, gdy trudno jest dyskutowac z osoba, która generalizuje i powoluje sie na niepotwierdzone w 100% informacje innych uzytkowników. Nikt niczego Polllowi nie udowodnil a jedynie napisal, ze w centrum Krakowa mial(ma) problemy z przeprowadzaniem rozmów po sieci 2G P4. Ja nie chce sie wyklucac, czy to akurat prawda, gdyz dawniej popelnialem blad i w sytuacji gdy u mnie w okolicy siec Play 2G funkcjonuje bez wiekszych klopotów to to co pisza inni o niemal braku mozliwosci wykonywania polaczen musi byc nieprawda. I chociaz z biegiem czasu nie stoje tak silnie przy tym przekonaniu nie oznacz, ze w kazda tego typu wypowiedz bezkrytycznie wierze. Nawet jestem sklonny zalozyc Extra numer badz tymczasowy numer VoIP, aby takie "rewelacje" potwierdzac. Ale jakos do tej pory nikt sie na takie potwierdzenie nie zgodzil. Z tym, ze biore pod uwage iz moze to wynikac z braku czasu lub niecheci do ujawniania numeru ;).

  • 1

    73. ~Poll  2010-08-11 13:52:09  host: tr1-97.netfala.pl

    A ja znowu nie chcę się wykłócać o to czy klient miał zasięg czy go nie miał ale niech nie ściemnia że "w mieszkaniu w centrum Krakowa zasięgu nie ma" bo jedyne co wymienił a co leży w centrum Krakowa to A-0 ale tam mieszkań nie ma. Cała reszta leży poza centrum Krakowa ale w zasięgu Plusa a o to klientowi chodziło

  • -1

    74. ~  2010-08-11 13:53:11  host: user-109-243-45-136.play-internet.pl

    @69: Napisałem dlaczego. 2)To nawet nie jest śmieszne, to jest już żenujące. A0, Piastowska, Nawojki to nie centrum? Może nie ścisłe, ale ile brakuje? Chcesz się kłócić o 2 czy 2,5 km? Jak zwykle ukoloryzowałeś mówiąc delikatnie, bo to nijak nie wychodzi 3,5 km. No chyba, że Tobie fale biegają po ulicach, a nie w linii prostej. Po drugie, tak jak Ci napisałem kiedyś, to że miałeś zasięg w A0 (czy w każdym miejscu tego budynku?) to niczego nie przesądza, bo a) mogło go nie być wcześniej gdy klient potrzebował zadzwonić, b) nie ma podstaw by ci wierzyć, nie moja wina, że solidnie zapracowałeś sobie tutaj na opinię kłamcy (choćby stwierdzeniem, że w TT trzeba ładować minimum 25zł na miesiąc by mieć aktywne wychodzące).

  • 1

    75. ~Poll  2010-08-11 13:59:20  host: tr1-97.netfala.pl

    @74 1) Gdzie napisałeś , podrzuć link. 2) Jedyne co leży w centrum to A-0 . Reszta DS-18 leży 2 km od A-0 a cały Krków ma w tej linii jakieś 7km średnicy. Za DS-18 stoi tabliczka "basen w lewo a dalej koniec świata" AK kierunek rondo OK to już na prawdę koniec świata. Co za głupie dowody - kiedyś nie miałem zasięgu ale jak Poll podjechał to założyli i już jest a teraz znowu nie ma jak odjechał.

  • 0

    76. ~  2010-08-11 14:05:41  host: t06-13.opera-mini.net

    @74. Koles nie atakuj nikogo personalnie, gdyz to do niczego dobrego nie prowadzi. Poll ma prawo mylic sie jak kazdy, ale jezeli chodzi o te nieszczesne 25zl, to jak dobrze pamietam to Poll upieral sie przy nich w dyskusji o podwójnych doladowaniach w TT i maksymalizacji zysku z tej promocji. Z czym akurat nie mozna sie nie zgodzic.

  • 0

    77. ~  2010-08-13 02:23:28  host: 94.254.231.227

    @75: Ad1.Przeczytaj jeszcze raz posty w tym temacie. A jak dalej nie rozumiesz to trudno, ewentualnie kurs czytania ze zrozumieniem. Ad2. Tak 2 km od centrum to też już koniec świata, niech ci będzie. Wcześniej twierdziłeś, że 3,5 km, a to można łatwo sprawdzić i wychodzi na jaw kolejne twoje kłamstwo. Możesz sobie stawiać tabliczki o dowolnej treści. Nikt nie pisał, że specjalnie dla ciebie założyli zasięg (jak to "założyli? założyć to możesz gacie), a potem "zdjęli". Czytaj ze zrozumieniem. Pisać wolniej, dużymi literami? @76: Poll wiem, że to ty. To nie atak - to prawda. WIELOKROTNIE od kilku miesięcy w wielu tematach naginasz i przeinaczasz fakty, a można odnieść wrażenie, że świadomie po prostu bezczelnie kłamiesz. Kłamstwo jest kłamstwem, czy to w temacie o TT czy innym.

  • 0

    78. ~znawca  2010-08-13 08:21:48  host: chaos.tpnet.pl

    @77. Wypowiedzi #76 i #72, to akurat były moje. Ale problemem jest, że z Opery mini nie dodaje się nick. Pewnie będę musiał podpisywać się tak jak kwistas. /znawca

  • 0

    79. ~  2010-08-13 08:25:36  host: t06-13.opera-mini.net

    @78cd. @77. No i koles ostrzegalem przed kontynuowaniem tej bezproduktywnej dyskusji. Teraz bedziesz musial wybrac metode testu twojej wiarygodnosci: VoIP czy Xtra numer? /znawca

  • 0

    80. ~mistrzu  2010-08-13 08:42:05  host: metalurg.realestate.net.pl

    mirekb miales sie juz wylaczyc na stale.Jeszcze trujesz ludzi

  • 0

    81. ~Poll  2010-08-13 09:45:45  host: tr1-97.netfala.pl

    @77 1) Czytałem ale tam nie ma nic konkretnego. 2) Nie dwa km od centrum tylko 2 km od A-0( i kto tu czytać nie umie ) a A-0 jest 1.5km od centrum więc tylko A-0 zalicza sie do centrum Krakowa. Jeszcze raz napiszę . DS-18 jest położone 2km od A-0 a A-0 1.5km od administracyjnego centrum Krakowa . Stąd wychodzi, że DS-18 leży 3.5km od tego centrum a Kraków ma w tej linii ok. 7km średnicy . Na upartego z dachu DS-18 widać pola kukurydzy. To nie jest centrum Krakowa i nigdy nim nie było i nie będzie. Po prostu klient chciał "przejechać się" po Play i napisał komentarz mijający się z prawdą a żeby było bardziej dramatycznie i nie korzystnie dla Play napisał, że to centrum Krakowa. Nigdzie nie twierdziłem, że nie mogło mu sie przydarzyć takie cóś ( pisownia celowa ) a jedynie, że chciał chłopaczyna podkolorować opowiadanie dodając że to miało miejsce w mieszkaniu w centrum. Jego wypowiedź przypomina monolog Wojciecha Pokory z "Alternatywy 4" w którym opowiada jak w konfrontacji z dzikiem w 30 stopniowym mrozie wpadł do wody. Nic na to nie poradzę że jestem "czuły" na koloryzowanie i takie bajki wyłapuje.

  • 0

    82. ~  2010-08-13 10:41:11  host: t02-05.opera-mini.net

    @79: jaki koleś? Ja nic nie muszę, a już na pewno nie muszę płaszczyć się przed playowymi fanatykami. Zarówno ekstra numer jak i voip mi niepotrzebny teraz na co dzień. Voip przydał mi się tylko za granicą w zasięgu wifi. @81: No i znowu mijasz się z prawdą, tylko ty się mijasz a nie klient. Patrzyłem na mapę i nie jest tak jak mówisz. Jak będę przy kompie spojrzę znowu, tylko że już mi szkoda czasu na takie głupie gadki z fanatyzmem tracić. Założe się, że w życiu nie byłeś na dachu tego akademika, więc po co tego typu bzdury piszesz (co widać stamtąd).

  • 0

    83. ~Poll  2010-08-13 11:09:29  host: tr1-97.netfala.pl

    @82 No i wygrałbyś zakład bo na dachu tego domu nie byłem bo i po co. Ale mam dla Ciebie coś lepszego. Zdjęcie zrobione na wysokości U12, jakieś 100m od basenu przy DS-18 (plecami do basenu a wiec i do DS-18) pokazujące jaki widok się stamtąd rozciąga. Nie wiem czy mi się uda wkleić ale spróbować warto. Oto ono: http://www.panoramio.com/photo/26108331.

  • 0

    84. ~  2010-08-13 12:30:22  host: t06-13.opera-mini.net

    @82. Xtra Numer lub VoIP to ja moge tobie podac. Nie chcesz potwierdzic, ze twoje narzekanie jest uzasadnione to twoja sprawa. Tylko nie wypisuj bzdur, ze siec Play wszedzie zle dziala.

  • 0

    85. ~  2010-08-13 12:49:01  host: 94.254.196.211

    @82: Nie byłeś na dachu akademika, ale wiesz co stamtąd widać, eXstra ;-) Zdjęcie takie zrobione było z poziomu gruntu, a nie z dachu akademika. Takie samo lub podobne mogę zrobić z dachu niemal dowolnego budynku w niemal dowolnym mieście. Co więcej często z centrum - jeśli budynek będzie odpowiednio wysoki ;-) Ładnie manipulujesz, coraz dalej się odsuwasz od centrum. @84: Ale o co chodzi? Możesz jaśniej? Ja nie pisałem nigdzie, że "sieć Play wszędzie nie działa". Nie wkladaj mi w usta słów, których nie napisałem.

  • 0

    86. ~Poll  2010-08-13 12:55:10  host: tr1-97.netfala.pl

    @85 Tak, zdjęcie zrobione z poziomu gruntu, 100m od miejsca w którym klient dzwonił i uważał że jest w centrum Krakowa. Zdjęcie z poziomu gruntu jeszcze bardziej podkreśla fakt że tam jest przekwitająca juz kukurydza. To nie jest centrum Krakowa. W linii prostej Kraków z północy na południe i ze wschodu na zachód ma po 7-8 km. To obszarowo małe miasto z bardzo gęstą zabudową co dodeje mu uroku

  • 0

    87. ~  2010-08-13 12:56:40  host: t06-13.opera-mini.net

    @85. To nie ty napisales opinie #67? Pisanie o nizzszej jakosci Play zrozzumialem jako narzekanie na jakosc polaczen. Ale to jest zbyt daleko posunieta generalizacja. A jak ktos sie nie podpisuje to trudno jest z nim prowadzic dyskusje. /znawca

  • 0

    88. ~Arti  2010-08-19 21:13:47  host: 095160122091.warszawa.vectranet.pl

    Co do jakości połączeń w pf, to nie mogę złego słowa powiedzieć na tę sieć. Co prawda mam na sztywno ustawione na plusa, ale to dlatego, że poruszam się trochę poza dużymi miastami i potrzebuję stałego zasięgu. Przez krótki okres czasu miałem jakiś kiepski model tel.LG i efektem tego było jakieś ucinanie końcówek słów, ale po zmianie telefonu problem zniknął. Reasumując moje spostrzeżenia (a mam jeszcze erę i orange), wcale nie odczuwam żeby było gorzej w play. A zasięg lepszy niż orange po zjechaniu z głównych dróg. Nie wiem jaka by była jakość na nadajnikach play bo nie sprawdzałem, ale na plusie jest wszystko ok.

Dodaj swoją opinię